• Líbil se mi sortiment obchodu, široká nabídka komunikační techniky. Objednal jsem si tzv. world band receiver Sangean v ceně cca 3000,- Kč.
    • Nic moc komunikace. Když jsem uvedl, že radiopřijímač nebudu vracet i přes poškození a ještě položil několik dotazů, přestali komunikovat...

Po několika týdnech od objednání jsem obdržel přijímač Sangean. Nikdo nebyl schopen ani napsat, co je s objednávkou a obchod začal komunikovat až po mém telefonátu! Přijímač nakonec přišel sice funkční, ale všude rozemleté šrouby, jako by to někdo tisíckrát rozebíral. Vysvětlení obchodu - my to nevyrábíme... Nechám jej po expedici v Africe tamním dětem ve škole. Proto jsem jej nevracel. Ale je to hrůza, už bych neobjednal. Firma, která nedbá na kvalitu prodávaného zboží, pohrdá svým zákazníkem!

Vážený zákazníku,
    na vaše hodnocení musím reagovat bohužel poněkud nestandardně. Co se týká komunikace, na všechny dotazy které se týkaly zakázky, jsme odpověděli. Bohužel na vulgární emaily typu cituji „Sangean se sračk…“ neodpovídáme. Znovu Vám touto cestou musím říci, že opravdu není v naší moci vyhodit z práce zaměstnance této společnosti, který montoval šroubky u antény, jak jste požadoval. Nabídli jsme vám vrácení peněz a to jste odmítl. Víc pro Vás udělat nedokážeme. Znovu uvádím, že na vulgární zprávy neodpovídáme. Myslím, že je vaše právo napsat recenzi, ale i my můžeme říci, abyste již v našem obchodu dále nenakupoval. Nestojíme o to. Výtěžek z vaší objednávky plus další prostředky jsme použili na pomoc postiženým dětem. Možná jim to pomůže víc.
    Závěrem chci ještě říci, že z důvodu takovýchto zákazníků končíme na Heuréce. Podle našich informací pouze každý 70 - 100 spokojený zákazník stěží odškrtá hvězdičky a někdy napíše recenzi, což v dnešní době spamu naprosto chápu. Bohužel lidé jako Vy si na hodnocení čas najdou a to ne z důvodu zkušenosti, ale proto, aby uškodili. Pro nás je důležité a rovněž známkou naší kvalitní práce to, když se zákazník vrací. Tímto bych chtěl upřímně poděkovat všem našim zákazníkům a věřím, že nám i nadále zůstanu věrni.
    S přátelským pozdravem
    Víšek Ladislav
    Jednatel společnosti RScom-CZ s.r.o.

• Nemohu hodnotit,moje objednavka dosud nebyla vyresena

Reakce obchodu Shop3000

na našem eshopu máme uvedeno, že zboží není skladem a bude do 14 dní. O stavu objednávky pokud je delší než jsme uvedli, každého zákazníka informujeme, aby měl možnost reagovat s tím, že počká, nebo případně objednávku ruší. Tímto se Vám ještě jednou omlouváme za zdržení.
    S přáním hezkého dne
    Víšek Ladislav
    RScom

• objednané zboží stále nabízí,ale nemaji.Klimeš.

Reakce obchodu Shop3000

Mrzí mě, že musíme stále dokola odpovídat na stejný problém. U zboží které se prodává 1x za rok, opravdu skladovou zásobu nemáme. Navíc, se jedná o specializované radioamatérské produkty ze zahraničí kde, je delší doba doručení. Prosil bych všechny, než budou psát recenzi „Nedoporučuji“ aby se při objednání podívali na kartu, kde je zobrazeno, jestli je zboží skladem a v jakém množství, či nikoliv. Díky špatné recenzi jsme již ukončili nabídku některých akumulátorů pro radioamatéry a nyní zvažujeme ukončení i dalšího zboží. Mrzí nás to vůči ostatním radioamatérům, ale snad z Ebaye nebo Číny Vám to přijde rychleji. S pozdravem a s díkem všem, kteří dávají recenzi, nejen když jsou nespokojení,
    Víšek L.
    RScom-CZ

• obchod z domova
    • nevidím co kupuji

kdybych akublok (hodně drahý) dostal, byl bych spokojený. Zatím nic nemám a nevím kdy a zda-li bůbec dostanu

Reakce obchodu Shop3000

velice nás mrzí vaše reakce. Bohužel akumulátor, který jste si objednal, jak víte, není v ČR skladem a velice těžko se shání. Japonský výrobce bohužel nereflektuje objednávky po jednotlivých kusech, tudíž vyřízení vaší objednávky trvá poněkud déle. Samozřejmě můžete namítnout, že nemáme nabízet produkty, které nemáme skladem, ale máme spoustu spokojených zákazníků, kteří chvilku počkali a nyní mají zboží, které by jinde již nesehnali. O dostupnosti zboží informujeme na stránkách produktu a v případě delší doby informujeme i přímo zákazníka. Pokud nesouhlasíte s cenou nebo s délkou dodání, můžete samozřejmě objednávku bez nákladů zrušit.
    RScom-CZ s.r.o.