• ok
    • nevím

ok

RScom

• Ceny, sortiment atd. Standardní kvalitní a slušný obchod, kterých snad je většina.

S obchodem jsem byl spokojen, tak proč pořád něco meldovat? To nestačí dát 5 hvězdiček?

• příznivé ceny
    • přehledný web
    • mnoho způsobů dopravy
    • nákup na základě reference o obchodu

rychlé vyřízení v období mezi Vánočními svátky
    dodáno dobře zabalené proti poškození
    obchod doporučuji i ostatním

doporučuji za rychlost dodání

• přehledný katalog
    • velký sortiment
    • příznivé ceny

velmi dobré a vstřícné jednání s pracovníky obchodu
    tento obchod ostatním doporučuji

• Sortiment
    • ceny
    • rychlost dodání
    • Nevím o žádné

Vše je ihned k dodání
    Velmi slušné ceny
    Rychlost dodání je velkou výhodou tohoto obchodu
    Vždy jsem byl maximálně spokojen

• Rychlé dodání , výhodná cena

Rychlé zpracování objednávky, dobře zabaleno, dodáno den po objednání.

RScom

• Vlastní vinou jsem objednal nevhodné zboží a po tel. domluvě a vrácení zboží mi byly vráceny peníze ihned, bez průtahů.
    • Výborná komunikace.
    • Nemá.

Doporučuji. Rychlost, komunikace, ochota.
    Kvalitní internetový obchod.

• - rozumné ceny
    • - odborná zdatnost
    • - ochota personálu
    • - žádné

Objednané zboží bylo dodáno rychle, bez problémů, zaměstnanci obchodu poskytli odborné rady. Zadarmo jsem obdržel český manuál k zařízení.
    Naprostá spokojenost, doporučuji.

RScom

Vše v pořádku, rychlé jednání.

Děkujeme :-)

• Co přislíbí, to splní.
    • Průběžně informují v případě delšího dodání.
    • nemá

Spolehlivý a korektní obchod.

RScom

• Rychlost, ceny, přehlednost.

S obchodem a prací jeho pracovníků jsem byl velice spokojen.

RScom

• objednané zboží stále nabízí,ale nemaji.Klimeš.

Reakce obchodu Shop3000

Mrzí mě, že musíme stále dokola odpovídat na stejný problém. U zboží které se prodává 1x za rok, opravdu skladovou zásobu nemáme. Navíc, se jedná o specializované radioamatérské produkty ze zahraničí kde, je delší doba doručení. Prosil bych všechny, než budou psát recenzi „Nedoporučuji“ aby se při objednání podívali na kartu, kde je zobrazeno, jestli je zboží skladem a v jakém množství, či nikoliv. Díky špatné recenzi jsme již ukončili nabídku některých akumulátorů pro radioamatéry a nyní zvažujeme ukončení i dalšího zboží. Mrzí nás to vůči ostatním radioamatérům, ale snad z Ebaye nebo Číny Vám to přijde rychleji. S pozdravem a s díkem všem, kteří dávají recenzi, nejen když jsou nespokojení,
    RScom-CZ

• Nízké ceny
    • Široký sortiment

• Dobrá cena
    • nevím

Zboží jsem objednal 27.6.15.Dnes je 8.7.15 a zboží jsem ještě neobdržel.Akorát jsem dnes dostal od heuréky dotaz na hodnocení.Tak snad se dočkám a pak výrobek zhodnotím.

Reakce obchodu Shop3000

bohužel jsme odkázáni na naše dodavatele ze zahraničí. Mrzí nás u některých výrobků dlouhá dodací lhůta, ale v tomto jsme bezmocní. Navíc jsme měli minulý týden firemní dovolenou (o čemž jsme informovali na všech informačních stránkách). V současné době z důvodu negativních hodnocení zvažujeme ukončení nabídky zboží s delší dodací lhůtou i přes jejich nízkou cenu vůči konkurenci.
    RScom-CZ s.r.o.

• obchod z domova
    • nevidím co kupuji

kdybych akublok (hodně drahý) dostal, byl bych spokojený. Zatím nic nemám a nevím kdy a zda-li bůbec dostanu

Reakce obchodu Shop3000

velice nás mrzí vaše reakce. Bohužel akumulátor, který jste si objednal, jak víte, není v ČR skladem a velice těžko se shání. Japonský výrobce bohužel nereflektuje objednávky po jednotlivých kusech, tudíž vyřízení vaší objednávky trvá poněkud déle. Samozřejmě můžete namítnout, že nemáme nabízet produkty, které nemáme skladem, ale máme spoustu spokojených zákazníků, kteří chvilku počkali a nyní mají zboží, které by jinde již nesehnali. O dostupnosti zboží informujeme na stránkách produktu a v případě delší doby informujeme i přímo zákazníka. Pokud nesouhlasíte s cenou nebo s délkou dodání, můžete samozřejmě objednávku bez nákladů zrušit.
    RScom-CZ s.r.o.

spokojnost

• Při osobním jednání mi se vším poradili, mnou špatně objednané zboží bez problémů vyměnili a obecně byli velmi vstřícní a příjemní!