• Zboží nedoručeno a na základě toho jsem objednávku zrušil
    • zboží ani po třech týdnech nedoručeno, neoznámen důvod nedoručení

• Jsou rychlí

• nebyla mi zaslán návod na obsluhu v českém jazyce, chybí daňový doklad

Ani na vyžádání jsem od obchodu nedostal doklad o zaplacení zboží. Co v případě reklamace ?

první zkušenost je, že po potvrzení objednávky dne 21.2.2019 jsem zboží ještě neobdržel

Zboží bylo poškozeno evidentně vinou obchodu. Zboží vracím, nemám k němu důvěru!

• Po potvrzení objednávky jsem jí musel 3 x urgovat.Pracovník na informacích mi dal pokaždé ujištění, že tento týden zboží dojde a že mi určitě zavolá.Určitě nezavolal.

Zboží mi bylo doručené poškozené,po 10 dnech mé stížnosti zatím žádná odpověď.

• Na dotazy o elektronické faktuře a českého návodu neodpovídají,

obchod proběhl rychle, bohužel bez faktury a s polským návodem, na e-maily neodpovídají

• Nekomunikace, žádná reakce na maily a telefon.

• Před 3 tydny jsem si objednal zboží a ještě mi nebylo doručeno.

• nekompletní dodávka
    • nekomunikuje

• Zboží mi bylo dodáno nekompletní a na mé emaily nikdo neodpověděl
    • Špatné jednání se zákazníkem
    • Žádná komunikace

Hlavně získat od zákazníka peníze a dál se s ním nezabývat

Chybí návod v českém jazyce.

chybí český návod

• Rychle dorucenie tovaru
    • Pri tovare bol prilozeny len navod v polskom jazyku aj ked je na stranke uvedene ze elektronicky poskytuju navod aj v ceskom jazyku. Na moj e-mail a zaslanu spravu prostrednictvom formularu na ich stranke kde som ich ziadal o zaslanie tohto manualu eshop nereaguje.

Obchod nedoporucujem. Po doruceni tovaru obchod nereaguje na zakaznikove emaily.

• Na mail obchod nereaguje, pokud zboží nebude do konce tohoto týdne, zruším objednávku.

V nabídce bylo dodání do 2 dnů, po nějaké době přišel mail, že zboží bude dodáno do 5 až 7 dnů a pak do deseti dnů a stále nic.

• rychlé jednání
    • nemám fakturu i když mi byla po telefonátu na hotline slíbena
    • hotline již dva dny nereaguje na moje telefonáty
    • na víku tlakového hrnce není pojistný ventil, bylo mi slíbeno ověření a zpětný telefon, nestalo se.

V první fázi bez výhrad, naprostá spokojenost, další jednání bez výsledku - nemám slíbenou fakturu, zboží neodpovídá popisu na stránkách - chybí pojistný ventil u tlakového hrnce, v popisu je, chybí dokumentace. Telefonický helpdesc bez reakce.