• doručení mělo být do druhého dne,zatím nedoručeno,je to již desátý den

nikdy více

Patrně počítač dopravce (GEIS) vygeneroval zprávu, že zboží dostanu mezi 9:00 a 17:00. Pro pracujícího je to zpráva nanic.

• Zboží mi bylo doručeno, nicméně dodnes ani po opakovaných urgencích mi nebyla zaslána faktura.

• Rychle vyřízení objednávky

Nedodáno zboží jak bylo prezetováno

solidní ceny, rychlé dodání

• Nemam fakturu.

po potvrzení pojednávky se nikdo z firmy neozval, o informaci dodání objednaného zboží proto o zboží již nemám zájem

• Objednavka (masazni stul) dorazila poskozena, zbozi nebylo mozne vratit, e-shop nekomunikuje.

Podivny obchod prodavajici polske zbozi za nizke ceny, zakaznicky servis z moji zkusenosti na bode nula.

Na poprvé,spokojenost

Rychlé dodání

• Pomalost

Mimo potvrzené objednávky žádná komunikace.

Super rychlé jednání.

Zboží dorazilo poškozené, masážní lehátko, a když jsem ho chtěla použít, rozbilo se uplne

• rychlá odpověď a jednání na úrovni.

Vážení
    Objednávka 5557766 zadaná dne 2019-09-05
    dodnes nedorazila!!!!!
    Když podle vás expres doručení do 24 - 48 hod nedorazí po 11 dnech, pak si neumím představit standardní doručení, to asi přijde zásilka obalená sněhem?!
    V den objednání bylo předmětné zboží v zeleném poli tj ihned k odběru a najednou v červeném poli tj. v centrálním skladě. Pokud to zboží není v Číně pak by z celé Evropy už bylo doručené.
    Objednávku nebudu rušit naopak na ni trvám.
    Erika Patrmanová.

14 dní a nic.

• Skvělá komunikace

• nebyl dodán český návod, žádáme o nápravu
  • Objednal jsem si první křeslo Calviano kde jsem vyplňoval iniciály firmy a vůbec mi nedorazil žádný doklad, ani po dotazování emailem mi nepřišla odpověď, v zápětí jsem si objednal druhé totéž křeslo a do poznámek jsem napsal že chci hlavně k němu fakturu nebo doklad ať k zásilce přiloží doklad od předchozího křesla, a ani tak se nestalo, opět přišlo křeslo bez dokladu. Teď mám dvě křesla na firmu a ani k jednomu doklad.