• Žádné zboží nepřišlo
    • Žádná reakce obchodu, asi nefugují
    • Kupte raději jinde

Reakce obchodu shop.vitocom.cz

Tuto recenzi absolutně nechápeme. Po roce (!) dostaneme takovouto reakci od zákazníka. My jsme v archivu tuto objednávku vyhledali a zjistili, že jsme zákazníka tehdy ihned kontaktovali po telefonu, který ovšem byl nesprávný nebo přímo falešný. Na uvedeném čísle byla paní, která podle svých slov neměla s objednávkou nic společného a stěžovala si nám, že jsme již několikátý e-shop, který ji takto volá.. Zákazník nereagoval na žádný jím uvedený kontakt. Touto recenzí se cítíme poškozeni a rádi by jsme měli informace přímo od zákazníka na nás a ne přes portál na recenze, kde nemáme šanci se účinně bránit proti nepravdivým informacím. Považujeme tuto recenzi tímto za silně neseriózní a poškozující.

• nepravdivé údaje na webu

Nepravdivé údaje na webu!

Reakce obchodu shop.vitocom.cz

Výrobek, který byl objednán skutečně nebyl skladem, což jsme e-mailem oznámili a omluvili se za pozdní stažení produktu z nabídky a informovali o naskladnění ze strany dodavatele na začátek ledna. Zákazník zprávu akceptoval a objednávku stornoval. Tak negativní recenze nás proto zaskočila. Samozřejmě, že nás tato situace mrzí, ale produkty jsou při vyprodání staženy z nabídky s určitým zpožděním.

• neuvedeny všechny informace o produktu