• čekám tyden na vyřízení reklamace jedneho kusu žárovky,obchod nedokáže odeslad email,nebo sms o prubehu reklamace

• Nekomunukují, došlo jiné zboží, nezájem...

Kupte někde jinde, nejsou schopni poznat rozdíl mezi E14 a GU10

• Přehlednost, cena.
    • Levné zboží z číny, které nemá životnost ani jeden rok!

Pozor na levné čínské zboží!

Reakce obchodu Lumenmax.cz

Velmi nás mrzí, že máte negativní zkušenost s našimi výrobky. Lumenmax si zakládá na vysoké kvalitě produktů a spokojenosti zákazníků. Bohužel i přes tuto snahu dochází v určitém procentu k poruše. Žádný výrobek nemá nikdy 0% poruchovost a proto je stanovená záruční doba 2 roky. Prosím zašlete nám zboží na reklamaci, a my Vám je po posouzení vyměníme za nové zboží.

• na ww. stránkách i na faktuře deklarovaná spotřeba LED 10W, na krabičkách i na žárovkách přepsáno na 12W. Po telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že jde o starší typ a všechno je v pořádku...Mně osobně to tak nepřipadá

dobré ceny, není záruka, že dorazí přesně to co jste objednali

• Dodacia doba

Neiste dodanie tovaru

vse prehledne, ale dodaci lhuta to je slabota .

Reakce obchodu Lumenmax.cz

velmi nás mrzí, že jste ještě neobdržel objednané zboží. V době, kdy jste provedl objednávku nebylo zboží na skladě. O zmíněné skutečnosti Vás informoval internetový obchod textem „Zboží není na skladu a musí být doobjednáno“. Poté jsme vás informovali emailem přibližný termín dodání. Dodávka zboží, ale byla z důvodu státního svátku opožděna. Zboží dorazí dnes během dne. Velmi se omlouváme za komplikace, které Vám vznikly s pozdním dodání objednaného zboží.

• Nevdím ,žádné , objednal jsem 2 ks led pásku,,zaplatil,ale v krabici byl jeden.
    • Na můj email nikdo nereagoval.

Nespolehlivost.

Váš email jsme obdrželi 18.5. Odpovězeno vám bylo 21.5 a to následovně:
    „Dobrý den, pásek vám byl zaslán v celkové délce 2m (2*1m). Pásek lze dělit každých 2,5cm.“
    Chtěli jste se s vámi spojit telefonicky, ale neuvedl jste tel. kontakt. Prosím, jestli máte jakýkoliv problém prosím kontaktujte nás na našem mailu [email protected] nebo telefonicky 599 520 310.