• Doprava

Dlouhá dodací doba

• levná cena
    • zapomnětlivost prodavačů na potvrzení dostupnosti slíbeného zboží. JRB Pneu na svých stránkách nabízí pneu, které nemá k dispozici a i kdyby je náhodou měla, tak vám nezaručí cenu, která je tam uvedena.

Reakce obchodu JBR Pneu Shop

Vážený zákazníku, zboží byl poslední kus skladem, a tím byla vykryta objednávka, která přišla chvilku před Vaší. Skladová zásoba se nestačila aktualizovat. Za tuto skutečnost se omlouváme.

• žádné nevidím
    • uvádíte, že je zboží skladem, ale po objednání a potvrzení objednávky najednou skladem není!

Velmi špatná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu JBR Pneu Shop

Vážený zákazníku, tato položka byla označena jako neskladová.

• asi žadne
    • čas

nevyhovující

• Domníval jsem se že jako pražský občan jezdící přes Modletice budu moc objednané zboží vyzvednout a zaplatit osobně v Modleticích.Protože to pro mne z neznámých důvodů nejde nebo nešlo zvolil jsem telefonickou nabídku zaslat zboží kurýrem.Protože jsem zboží potřeboval přistoupil jsem i na variantu která toto zboží nechutně prodražila.
    • Jediná výhoda je že zboží jsem našel jako první možnou nabídku a proto se tak rozhodl. Tušit že bude takový problém hledal jsem na internetu dál...
    • Slabinu jsem popsal výše...

Pokud spěcháš,zboží objednáváš o víkendu a myslíš si že když na objednávku napíšeš že chceš zboží odebrat na pobočce, nepočítej že to půjde klasicky a bez komplikací.

• zboží až do domu
    • dobrá komunikace o nastalé situaci
    • nabízíte zboží, které nemáte

Zboží bylo pěkně zobrazeno, dobrý popis, ale po objednání jsem dostal info, že zboží není na skladě a není ani znám termín, kdy ho bude mít dodavatel.
    Takže nejemom, že zboží nemá obchod, nemá ho ani dodavatel, nikdo zatím neví kdy vlastně bude - možná že už nikdy ani nebude - je na něm dobrá cena, takže se ozvete - obchod vám nabídne zboží podobné např. jinou značku - typ atd. Pokud jiné nechcete, vše vás jen zdržuje a v případě sezonního zboží je to ještě horší. Proč se tedy zboží na webu nabízí když není?

• cenna
    • dodaci lhuty

14 dnu mam obednano a zatim nic takze spatne

• komunikace a dlohá dodací lhůta.

nedoporučuji

• nekvalitní zboží

kupovat kvalitnější značky

• Slabý přehled skladu.Zákazník by mohl vědet pravdu !!kolik dnů bude čekat na dodání

dlouhá dací hluta slabý přehled skladových zásob.

• Žádné
    • Neskutečně dlouhá dodací lhůta!!!!

Je daleko lepších a rychlejších obchodů.Použil jsem ho z nouze a vživotě to již neudělám.