• Podvodné stránky,pozor na ně

"Zakoupil" jsem si Nokii 5230,aplatil 3392Kč a nic,odeslal jsem spoustu e-mailu,zkoušel volat a nic.Byl jsem i na bance aby oslovila majitele učtu, aby navrátil peníze a po 30 dnech stále nic,jdu na policii a snad toho podvodníka dostaneme!!! Neváhejte a běžte tam všichni,ať to ten holomek nemá jen nějakej přestupek jak to tyhle naše zákony umožňují.

lidi ctete a dejte si pozor

• objednané zboží nedošlo
    • nikdo nekomunikuje ani po telefonu, ani po emailu
    • nemožnost platby dobírkou
    • amatérský eshop

před měsícem jsem si objednal dvě levné věci, v řádech stokorun. Do té doby nebyla nikde žádná negativní reakce na tento obchod, tak jsem risknul a zadal údaje z platební karty, kvůli úhradě. Zboží samozřejmě nedošlo, z obchodu nikdo nekomunikuje a jelikož se tu každým dnem dočítám o Vašich zkušenostech, ihned jsem zablokoval veškeré transakce na své kartě přes internet. Díky bohu jsem o nic nepřišel.
    Vám ostatním, kteří jste "naletěli" přeji úspěch v domáhání svých práv proti takovým podvodníkům.

prosim vsechny ty, kteri zaplatili za sve zbozi a nic nedostali, aby me kontaktovali na email: [email protected]

• vše

podvodná firma !!!, využívá IČO člověka, který s títmo obchodem nemá nic společného, je to důchodce a vůbec o tom nic nevěděl !!! Bylo podáno tresní oznámení na neznámého pachatele !!! Neobchodovat s tou firmou !

• Zboží nedorazilo, obchod absolutně nekomunikuje. Jediné, co zřejmě umí, je přijímat zaslané peníze.

Absolutně nedoporučuji a všechny varuji před tímto obchodem.

• - alternativa ke splachování peněz do záchodu, pokud se vám z tohoto důvodu už ucpal
    • - vázne komunikace- nekomunikují vůbec ani telefonicky ani emailem
    • - dodané zboží neodpovídá popisu- nepřijde totiž žádné
    • - delší dodací lhůta- zatím se jeví jako nekonečno
    • - horší reklamační řád- viz součet výše uvedeného

IČO: 60355581
    Fyzická osoba: István Sándor Kara

Rozhodně nedoporučuji !! Byl jsem okraden o 2900kč za motorouvou pilu, kterou jsem 7.4 objednal a zaplatil a doteď nic, nikdo nebere telefony, neodpovídá na maily. Nic. Podám oznámení policii a ČOI.

Pokud možno všichni podvedení mě kontaktujte na [email protected] Rád to budu řešit přes policii.

• rozhodně nezadávat kreditní údaje

I když z vlastní zkušenosti nemohu potvrdit, že obchod podvádí, rozhodně nezadávejte své kreditní údaje na tomto webu. Kreditní údaje je potřeba udávat jen na zabezpečené stránce (tedy adresa začínající https:) s platným certifikátem.

• pri nakupu na tomto internetovem obchode neni platba kartou zabezpecena
    • byl jsem okradeny o 14000,- Kc behem 3 dnu

prosim vsechny, aby si na to dali pozor