• Dotaznik mi prišiel ale niesom si vedomí že bu som v tomto obchode niečo nakupil...

• byla to nizka cena vyrobku
    • obchod bud nekomunikuje, nebo komunikuje velmi spatne.
    • Uz dva mesice cekam a nic, ani zbozi ani penize

• Přehledný e-shop, ceny, nabízený sortiment, odbornost
    • komunikace, neúplné informace o zboží a jeho původu

Objednal a zakoupil jsem iPhone. Vše proběhlo bez problémů, komunikace na jedničku. v krabičce sice byl originální iPhone, ovšem ne s českým adaptérem, na což mě nikdo před nákupem neupozornil. Po cca 4 týdnech více méně jednostranné komunikace (způsobené údajně výpadkem internetu), jsem obdržel náhradní nabíječku - samozřejmě neoriginální, která sice nabíjí, ale po delším nabíjení či permanentním připojení způsobuje nefunkčnost a nereagování telefonu - zkrátka Čína se vším všudy. Neměl jsem bohužel díky spoustu povinnostem sílu celou záležitost řešit, a proto mě pravděpodobně nemine nákup originálního příslušenství.

• Vubec me nikdp nekontaktoval tal jsem si telefon koupil jinde

Uz nikdy

• Atraktivní cena
    • Zboží jsem dodnes nedostal.
    • Ačkoliv mám potvrzenou objednávku více jak 10 dní.

Lákají na atraktivní ceny,objednávku potvrdili, ale čekám 10 dní, co se bude dít. Uvedený tel.kontakt vyzvání nebo je obsazen, nikdo to nebere.

Zboží přišlo rozbalené a za dva dny ale jinak v pořádku a za nízkou cenu.

Zboží jsem objednala a zaplatila před 14 dny - nikdo se neozval, nic nenapsal.

Reakce obchodu Applehelp.cz

[email protected] o jaký produkt se jedná? Nemáme žádnou objednávku před 14dny.
    !!!!

Appplehelp.cz

Děkujeme.

• Slušný, rychlý, pohotový, to od tohoto obchodu můžete očekávat.
    • Žádné

• přehledné stránky
    • dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení

skvělá komunikace, ochotný personál (zejména pan Maxim Šum je opravdu profesionál co se vyzná a dovede poradit), naprosto bezproblémový nákup.