• Velmi vstricne osobni jednani. Rychla odezva. Kompetentni obcchodni zastupce.

• levnejsi nez ostatni eshopy
    • zavolali, aby potvrdli dodani zbozi

• Přehled a odborné znalosti o produktech

• Zbozi dorazilo velmi rychle

• osobni ptistup a znalost produktu

• Výborná komunikace a poradí.

• nízká cena
    • slušný výběr
    • CZ manuál

S produktem jsem spokojen, ale s čím ne, to je manuál k výrobku. Sice je možné nalézt návody snad ve všech jazycích (škoda papíru) ALE ve VŠECH kromě Eng. verze, chybí kapitola popisující základní nastavení přístroje. Toto jsem zjistil až druhý den po instalaci a vlastně úplnou náhodou. Takže pokud vás zajímá jak nastavit např. tvrdost vody, nebo dávkování leštidla, atd. prostudujte si Eng. manuál. V CZ ani v žádném jiném tuto kapitolu návodu totiž nenaleznete.

• rychlé jednání a přímá domluva při doručení myčky

V pondělí jsem objednal myčku, která byla "Na dotaz". V úterý odpoledna volají, kdy ji chci doručit a zda vyhovuje např. pátek. Ve čtvrtek volají, jestli je možné doručit už ten den. Večer ve čtvrtek mám myčku doma. Super

• výborná komunikace
    • ochota

S tímto obchodem jsem měl výbornou zkušenost. Vyzdvihuji zejména výbornou komunikaci a ochotu majitele. Kupoval jsem lednici Sharp SJ-EX820FSL, v době, kdy jsem o ni měl zájem nebyla skladem. Majitel přislíbil, že mě bude sám kontaktovat jakmile lednice naskladní, což se také stalo. Doprava zajištěna také obchodem, nebyl žádný problém se dohodnout na konkrétní den a hodinu, stejně jako na odvozu starého spotřebiče. Takto si představuji přístup k zákazníkovi.

• Opravdu rychlé doručení
    • Perfektní komunikace

skvělá komunikace
    spolehlivost

Prodejce byl velmi vstřícný, vysvětlil důvod platby předem, průběžně nás informoval o přepravě zakoupené lednice.

• Příjemné jednání
    • Dobrá cena
    • Při osobním odběru nelze platit kartou

• Přehlednost stránek
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Bezproblémová doprava

Obchod mohu doporucit

• Dodani domu jejich rozvozem

Vše bylo vpořadku, doporučuji.

Veliká spokojenost. Jak s americkou chladničkou tak i s televizorem. Také s dopravou a instalací. Ale hlavně s provozovatelem internetového obchodu - panem Robertem Desortem. Je to odborník na svém místě. Ochotný, milý a vstřícný pán, který nám se vším pomohl a poradil. Doporučujeme!!!

Veliká spokojenost. Jak s americkou chladničkou tak i s televizorem. Také s dopravou a instalací. Ale hlavně s provozovatelem internetového obchodu - Sharp-partner - panem Robertem Desortem. Je to odborník na svém místě. Ochotný, milý a vstřícný pán, který nám se vším pomohl a poradil. Doporučujeme!!!

• Velmi oceňuji osobní přístup a seriózní jednání.

Obchod vřele doporučuji.

• Rychlé a vstřícné jednání