Kladný přístup, rychlé vyřízení.

• perfektní rychlost, vstřícnost

Jiz jsem zakoupil 4 cisticky vcetne filtru

Jsem spokojen

Vše OK

Vše absolutně bez kompromisu: Výborný e-sho !

• pěkná cena, rychlé dodání, objednávala jsem již druhý výrobek - velká spokojenost čističkou a zvlhčovačem Sharp

Rychlé dodání, dobře zabaleno.

• skvělá komunikace

Po dlouhé době firma, jak má být. Web.stránky přehledné, druhý den zboží doma. Slušné jednání a ochota.
    PM st.

rychlé doručení,super komunikace s obchodem

Výhoda: srozumitelný popis výrobku, rychlé doručení , bez nutnosti jezdit do obchodu.

Rychlost dodání,bezproblémová komunikace.

• Rychlá reakce a kvalitní odborná rada. Vřele všem doporučuji.

• Obchod mě neskutečně překvapil svým vstřícným přístupem. Internetové rádio jsem objednával v podstatě na poslední chvíli před Vánocemi, když nebylo skladem. Dodání na sklad za dva dny. V den naskladnění mi volali, že bohužel rádio nepřišlo, jestli chci objednávku zachovat nebo zrušit. Nechal jsem objednávku běžet a smířil se s tím, že rádio bude až mezi svátky. Nakonec se pracovníkům obchodu rádio sehnat podařilo a bylo doručeno ještě před svátky. O všem mě průběžně telefonicky informovali, prostě přístup, jaký jsem ještě nezažil. Palec nahoru a děkuji.

• Výborný přístup k zákazníkovi.

Naprostá spokojenost.

Vše OK, můžu jen doporučit.

• Velice vstřícný a osobní přístup. Poskytnou technické dotazy svých produktů. Okamžitě informuje o dostupnosti zboží .

• Rychlost dodání po objednání
    • Dobrá komunikace

• Zboží bylo doručeno vzápětí po objednávce. Nemáme připomínky

• Přístup prodejce byl nadstandardní: volal, že zboží bylo odesláno a kdy zhruba dorazí. Řešili jsme, že se nám chladnička zdála hlučnější - prodejce ihned objednal technika a když jsme požádali o možnost, porovnat hlučnost chladničky s jiným kusem stejného modelu, vyšel nám prodejce vstříc a zapojil nám jiný kus ve skladu, dokonce o víkendu. Nakonec jsme si chladničku nechali, protože skladový kus byl stejně hlučný, hlučnost odpovídala měření a výhody chladničky (prostornost a funkce) převážily trochu větší hlučnost. Obchod vřele doporučuji.

žádná