Zboží nedodáno, obchod nekomunikuje.

Poslal jsem platbu převodem, 14dni bez odpovědi a zboží. Co více dodat....

• Nemůžu hodnotit, jelikož objednávka po týdnu ještě nedorazila.

• Obchod bohužel nekomunikuje. Na dotaz ohledně stavu mé objednávky, který jsem poslal cca 14 dní od objednání ani po dalším týdnu obchod neodpověděl.

Zboží došlo poškozené je možné že za to může dopravce těžko posoudit bylo zabaleno jen ve strečovací folii

Objednávka. Nedorazila. A nikdo nekomunikoval. Objednávku jsem zrušil.

• není
    • neaktuální, zcela mimo potřeby zákazníka
    • má web neznámo k čemu..
    • neaktuální, neschopen

• objednával jsem 7.11.2021 a nikdo mi nedokáže říct, kdy zboží dorazí

17.11.2021 objednávka. 24.11.2021 není zpráva o výdeji k přepravě. Co k tomu dodat.

Objednal jsem si zboží 4.11. 2021 a stále mi nic nepřišlo.

• Žádná komunikace, žboží příšlo ve strašném stavu, koberce jsou nepoužitelné, doručené byly na adresu Fakturační a ne Doručovací!

Ze strany obchodu absolutně bez odezvy

1. Zásadní chyba, odeslání na adresu 250km vzdálenou od adresy doručovací, objednáno správně, na Faktuře také správně, v objednávce také.
    2. Zboží jako gumové 3D koberce, poskládané do čtverce, materíál se nedá vyrovnat ani po 4-dnech na sluničku, ani v 90C vodě.
    3. faktura vypadala úplně stejně na hovno jako ty koberce.
    4. Reklamace zaslána na mail, ale nikdo se nesnažil odepsal ani "Sorry jsme debilové" a posíláme takové " Shity"
    5. Doporučuji se jim vyhnout obloukem

Zboží bylo inzerováno jako "skladem"Po telefonické urgenci mi bylo zděleno,že přepravce dodavatele nebyl vpuštěn na území Slovenska.Přišlo e-mailem upozornění přepravce o převzetí zásilky a doručení následující den.Zásilka nebyla doručena,přepravce nekomunikuje,informace od SGL Cars nemám.

• Skvělý operátor
    • Popletli objednávku a poslali úplně něco jiného, sice poslali až potom tu správnou ale udělali chybu.

Bohužel za mého názoru tento obchod nedoporučuji, byl jsem tak hodný že jsem se ozval že poslali balík který je o dost dražší než ten co jsem chtěl takže, kdybych chtěl mohl jsem na tom ještě vydělat.. taky jsem si musel čekat než poslali tu správnou. alespoň tam byl operátor který to semnou vyřešil a vše zařídil.

Vaša objednávka bola zaevidovaná v našom systéme a pracujeme na jej vybavení. O jej vyexpedovaní Vás budeme vopred informovať.

Detail Vašej objednávky:

Číslo objednávky: 2102240026
    Dátum a čas uskutočnenia objednávky: 24.02.2021, 22:12
    Do dnešního dne 9.3.2021 nebyla objednávka doručena. Nebyl jsem rovněž kontaktování e-mailem o zpoždění dodání.