• žádně
    • špatná komunikace, zasálání nepravdivých podvodných emailu, prodavačka na telefonu se se vysmívá, odmítá problém předat vedení atd,
    • žádám o telefonické vyjádření na číslo 731207224

děkuji Vám za reakci.

Zákazník zaslal 30 nesmyslných emailů. Obtěžuje denně personál zdlouhavými telefonáty s vymyšlenými požadavky, resp. šikanu zaměstnanců firmy.

Zákazník je znám svou šikanou viz.

• nevidím žádnou výhodu
    • Nevátil mi platbu i když zboží mi nebylo doručeno.

Nedoporučuji. Za zboží jsem neprodleně zaplatil, vinou pošty nedorazilo do 48hodin, kontaktoval jsem prodejce, že již z zboží nemám zájem, neboť nemohu čekat, až pošta nedoručenou zásilku najde a doručí a zakoupil ho rychle jinde. Prodejce přislíbil vrátit peníze, žel dosud -tj.po 9 dnech od platby mi peníze nevrátil!! Pozor na něj. Pokud čeká, až se mu zboží navrátí, aby mi pak vrátil platbu, i tak to mám od něj za nesolidní. Je jeho problémem, že mi pošta ztratila a včas nedoručila zboží,které ,jakožto i poštovné jsem zaplatil.
    To si může reklamovat on na poště, já ne.

Vážený zákazníku,
    je mi líto, že se zásilka opozdila vlivem České pošty.
    Moje kolegyně Vám slíbila nápravu v co nejkratším termínu po obdržení balíku zpět na naši adresu. Pošta nám balíček doposud nevrátila a tento proces není možné urychlit.

Omlouváme se za Českou poštu.

Prosíme o strpení,

Sexshopik.eu

Nakupoval jsem z důvodu nízké ceny, avšak zboží přišlo v krabičce, která jevila známky opotřebení a i plastová vanička uvnitř krabičky byla popraskaná. Je to škoda, protože produkt je zamýšlen jako dárek. Nutno dodat, že zboží samotnému nic není

Reakce obchodu Sexshopik.eu

děkuji Vám za Vaši reakci. Je mi líto, že máte takový pocit. Dle interních předpisů společnosti nikdo nemůže rozbalovat produkty.
    Poškozená krabička je obvykle způsobena přepravcem.

Jana Vízková

• poštovné není zdarma

děkuji Vám za reakci.
    Vzhledem k tomu, že jste dostal slevu řádově ve stovkách korun, tak jste nedosáhl na poštovné zdarma.
    Poštovné zdarma poskytujeme jen od 2499 Kč a v průběhu nákupního procesu je na stránkách vidět, kolik zbývá k získání tohoto bonusu.

Zboží bylo skladem a připraveno ihned k odeslání.