Stačí si len vybrať.

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Váš diskrétní obchod SexDolls.

diskrétnost

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Naše společnost SexDolls s.r.o. zaručuje 100% diskrétnost převzetí výrobků i v kammené prodejně a samozřejmostí je diskŕétní zaslání zboží vybranným přepravcem z naší nabídky. Pokud by se stalo jinak, zboží dostanete zdarma! Váš diskrétní obchod SexDolls.

• super cena

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Nabízíme moderní erotické pomůcky, které odpovídají ceně a vždy v diskrétním balení! Erotické výrobky předních výrobců pro EU! V naší nabídce nenajdete výrobky bez potřebných certifikátů a zdravotně závadných materiálů, které obsahují např. fláty a pod.. . Veškeré zboží, které nabízíme, má certifikát zdravotní nezávadnosti. Vaše objednávky jsou garantovány - garence nákupu Heureka.cz. Děkujeme za přízeň a přejeme vám s výrobky z naší prodejny maximální spokojenost např. v polohách kamasutry :).Váš diskrétní obchod SexDolls.

• nizké ceny

spokojenost

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Nabídku zboží koncipujeme podle objednávek v našem shopu a aby vyhovovala potřebám 21. století, a to jak fyzicky, tak esteticky. Váš diskrétní obchod SexDolls.

• diskrétní balení, rychlá dodací doba
    • grafika, používané fonty písma (lehce nepřehledné, špatně čitelné)

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Fonty a rozlišení záleží bohužel na operačním systému (optimalizujeme stránky na win.10). Váš diskrétní obchod SexDolls.cz.

• zadne

jo super.doma prekvapko.uzivame si.:)

• neokoukané věci
    • přijatelné ceny

zalíbil se mi

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Nová kolekce zboží již brzy :). Váš diskrétní obchod SexDolls.

• diskretnost

perfektní vše vřele doporučuji

• Diskrétnost

mužu doporučit

• Dobré ceny a zboží
    • Přílišná komunikace, jedna obyčejná objednávka a obdržel jsem nejméně osm e-mailů.

• Diskretnost

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

• Značkové zboží za dobré ceny.

• ceny
    • porušené zboží!

TOTO BYL MŮJ POSLEDNÍ NÁKUP!

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

děkujeme za hodnocení, kterého si velice vážíme. Zpětná vazba zákazníků nám umožňuje zlepšení a zkvalitnění služeb.

K Vašemu hodnocení ale musíme podotknout, že jste objednávku učinila 6.12. 2015, 7.12. 2015 Vám byla odeslána, zvolila jste si nejlevnější dopravu – česká pošta RR, 8.12.2015 byl balík na doručení, nebyla jste zastižena, takže doručení proběhlo 10.12.2015. Zboží je vždy rovnou baleno a odesíláno zákazníkovi, pokud se stalo, že zboží bylo poškozené,mrzí nás, že jste nás nekontaktovala a řešíte to až nyní takto. Zboží bychom Vám vyměnili nebo vrátili peníze. Tyto varianty Vám nabízíme i nyní, stačí přímo nás jako obchod kontaktovat na e-mail [email protected] a zajisté reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti. Ještě si tímto dovoluji upřesnit zboží, které popisujete – vybrala jste si dva nejlevnější vibrační kroužky v celkové hodnotě 300,- Kč.

Dodatečně Vám i ostatním zákazníkům přejeme vše nejlepší v roce 2016!

Tým Sexdolls

• dobré ceny

Super

• Diskrétnost
    • Žádné

Obchod doporučují. Výborná a rychlá komunikace. Zboží kvalitně zabaleno,odpovídá popisu i vyobrazení.