• Siroky vyber kvakitniho zbozi, vyhodne ceny, rychla a vstricna komunikace.

Vše OK, včetně diskrétního doručení.

• diskretnost
    • dochvilnost
    • při nákupu byl inzerován dárek zdarma = nekonalse

dárek zdarma (čert ho vem) byl inzerován při nákupu. jinak dobřeee

• Výborně

• Komunikace na jedničku

+ širokej výběr zboží
    + komunikace a ochota poradit
    + dobrá dodací lhůta ( zboží šlo na objednávku z Číny )

Sokojenost a příští nákup udělám znovu zde .

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Váš diskrétní obchod SexDolls.

• rychlost spracování obědnávky
    • diskrétnost
    • malí výběr produktú

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Nabídku stále rozšiřujeme :). Váš diskrétní obchod SexDolls.cz

• Diskretnost

Kvalita a diskrétní.

dobrá

skvělé

spokojen

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

• Velmi solidní a ochotné jednání. Slečna na tel. kontaktu ochotně poradila. Zboží (Satysfier) okamžitě k osobnímu odběru, případně do druhého dne na výdejním místě. Diskrétní balení zboží. Jsme naprosto spokojeni.

Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Tuto službu nově nabízíme i pro Pardubice. Váš diskrétní obchod SexDolls.

• Mám pobočku v nejbližším městě...
    • Jediná drobnost,nepopsaná adresa k vyzvednutí osobním odběrem,tak např : jedná se o obchod s elektronickými cigaretami...

Ochota a příjemná komunikace se zástupci prodejny.
    V případě komplikací se zásilkou ochotně nabídnou alternativní řešení,popřípadě poskytnou slevu na jiné zboží.Jsem spokojena s nákupem :-P

• rychlost, diskrétnost, spolehlivost
    • Nevím.

Funguje ke spokojenosti zákazníka.

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

• Podle mne větší výběr zboží,než jiných eshopech v ČR.
    • Nevím o žádných.

Rychlost při vyřízení objednávky a následné doručení dopravci.Objednané zboží bylo skladem. Obchod bych doporučil ostatním.

• super proste
    • zadne

bezte do toho

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

• obchod jako takový proběhl v pořádku
    • výrobek je nepoužiteln, vyrobený kdo z eho toxického smrdí na dálku a měla jsem prudkou alergickou reakci

pozor na materiál z čeho je zboží vyrobené, už nemám účet a tak nemohu vrátit

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Vybrala jste si značkový výrobek Fetish Fantasy z PVC za 280,-Kč (toxický není) a u výrobku je vždy uvedeno, z jakého materiálu je. Váš diskrétní obchod SexDolls.cz

• přednosti:Anonimní doručení zboží Bezproblemová komunikace -nakoupil jsem protože:1.náhoda 2.podle druhu zboží 3.doporučeno,garance nákupu Heuréka
    • Vebové stránky by snesly vylepšení a nabýzet širší sortiment zboží

na českém trhu jsou jedineční spokojenost 100% vzhledem na povahu zboží,pokud se mě někdo zeptá rozhodně doporučím

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Nové stránky e-shopu sexdolls.cz budou v provozu již brzy :). Váš diskrétní obchod SexDolls.cz

• drobná nejasnost, jestli je zboží k odběru. Na stránkách napsáno, že je stále na externím skladu, ale byl již k odběru.

Za komunikaci jsem dal 90%. Ale kdyby bylo možno, dal bych 98%. Vše téměř dokonalé. Jen jsem si nebyl jistý, že jedu zboží vyzvednout správně, když na stránkách je napsáno a dostal jsem zprávu, že dorazilo a BUDE připraveno k odběru. Kdy? Nevěděl jsem, jestli mám ještě čekat na to až dostanu zprávu, že již JE připraveno. Vyrazil jsem a bylo.
    Vše ostatní na 100%. S touto jednou malou poznámkou absolutní spokojenost. Doporučuji!

Reakce obchodu Erotické pomůcky SexDolls

• rychlost, diskrétnost a profesionální přístup
    • nevím,zatím pro mě vše v pořádku

Zboží, které jsem v ČR nikde nenašel, jsem velice spokojený s rychlostí a kvalitou zboží. Zboží řádně zabalené s ověřením pravosti u výrobce.