• Poslali by mi to i bez zaplaceni, vubec nevedeli ze jsem penize neposlal
    • Napisto naramku xiaomi mi poslali nejaky cinsky brak... mozna bychom meli podat kolektivni zalobu? Ted se neozyvaji..

Zlodeji!

• Zloději, Doufám že si ty šmejdi brzo naběhnou.

Nedoporučuji.Vezmou peníze a nekomunikujou.Zboží nemají.KRADOU

• ziadne
    • komunikacia absolutne ziadna, potvrdili prijatie platby ale dalej uz prestali komunikovat a nedodali ani objednany a zaplateny tovar

podvodnici

Musím se prodejce trochu zastat,když zde vidím samé špatné hodnocení.Objednal jsem si tři produkty.Objednané hodinky přišly sice nefunkční,ale poslal jsem jim je zpět na adresu,kterou mně ihnet poslali a pak jsem ihnet obdržel za vyreklamované hodinky peníze.Další produkt jsem sice neobdržel,ale po provedené reklamaci jsem ihnet obdržel za nedodané zboží peníze.Třetí produkt jsem obdržel a syn byl velice nadšený.Dle mého názoru vše prodejce kladně vyřešil.

• ZBOŽÍ SICE NEDORAZILO ALE PENÍZE MÁME KONEČNĚ ZPÁTKY
    • VŠECHNO

NEDOPORUČUJI

• -nic
    • Po 30 dnech čekání byla zásilka z Číny zadržena na celním úřadě Praha Ruzyně a pomocí České pošty jsem musela vyřídit celní odbavení. Nakonec jsem za clo a další zaplatila k 990Kč dalších 484 Kč. Dron není značky Syma, ale bezejmenný plastový výlisek, navíc bez kamery v hodnotě 4 dolarů. Oni to objednali v Číně a přeposlali na mou adresu, abych si vyřídila clo. Obchod od 1.3.2017 zrušil své webové stránky.

-nedoporučuji, varuji!

• absolutně nic
    • vše od komunikace po obdržení zboží až po vrácení peněz

již jsem psal jednu recenzy kde jsem jim dal 30% nezaslouží si ani 0.5%.Spojil jsem se s jednim poškozeným přes e.mail ted čekáme jestli se ještě někdo přidá k podání trestního oznámení.Obchod bych nedoporučil už jen z důvodu aby si někdo potom nemyslel že patřím k nim!

• Ani z daleka nic
    • Podvod, přijali peníze a zboží nikde. Lhůta 30 dní ( i tech pracovních je pryč) komunikace žádná, zboží už se evidentně nedočkáme...

Prosím všechny poškozené, aby nás kontaktovali na meil: [email protected] nebo [email protected] abychom se dohodli jak budem postupovat při hromadném trestním oznámení. Děkuji

• zboží jsem objednal 13.2 2017 peníze jsem převáděl 14.2 do dnešního dne tj.29.3 nic nepřišlo!Kdzyž jsem se e-mailem ptal kdy mi bude doručeno dostal jsem odpověd že mají na dodání 30 pr.dní pritom mají uvedeno 7-30dní o pracovních tam není zmínka a že mám být trpělivý!Trpělivost pravě došla nepřihjdeli zítra požaduji zpět peníze!

nedoporučuji protože si myslím že je to nespolehlivý e-shop!

• nízké ceny
    • nevěrohodný obchod
    • čínské napodobeniny nabízeného zboží

nedoporučuji

• Zatím žádné
    • Špatná komunikace
    • Neinformovanost zákazníka
    • Nedodržení dodací lhůty

Zboží objednáno 21.2.2017. Po mé emailové urgenci o stavu objednávky, informace že zboží bylo odesláno 22.2.2017. Lze očekávat že 21.2. byla připsána platba na účet obchodu. (Neproběhla žádná informace) Dnes je to 30 dní, do kterých mělo být zboží dle dodací lhůty dodáno - nesplněno.
    Obchod nekomunikuje a nenese za své pochybení důsledky.
    NEDOPORUČUJI!

• komunikují
    • vrátili peníze
    • po 3 týdnech přišel balíček s čínským shit...
    • bohužel podvod

cena pěkná, ale po 3 týdnech přišel balíček s čínským shit...
    bohužel podvod

• Nedoporucuji, zbozi zaplacene doba cekani 30ti dnu ubehla a byla dlouha ale nic nedoslo, psal jsem asi 3x o nejake info k zasilce ale stale stejna fraze 7-30 dni cekat
    • Tak ted cekam jestli mi dorazi zpet penize ci alespon reakci.
    • Jinak podavam trestni oznameni na hospodarskou kriminalku a obchodni inspekci preposlu veskere konani a zpravy ktere mam je to desny toto neverim ze s tech pozitivnich komentu co tu jsou jsou prave!!!!

Desny-Zrusit

• Pro neni vubec nic. Dokonce ani komunikace -povedena dvojice z Malé Strany u Hošťky se neumi v mailu ani podepsat.
    • Funguje to tak, ze to objednaji za vas na Aliexpressu a nechaji vam to poslat. Zbozi nekdy dojde, jindy nikoliv. Nekdy funguje, nekdy ne. Blabolum o exernim skladu vubec neverte. Osobne pochybuji, zda maji ICO. Aktualne jsem jim zbozi vracel a jsem velmi zvedav, zda vrati i penize. Pokud me, tak se zastavim co nevidet na navstevu a seznamim je s lidmi, kteri si vedi rady, kdyz nekomu v podnikani spadne klíňák. Stranky uz vypnuli a pocitam, ze dluhu maji povicero...

Kdo tam chce neco koupit, je blazen.

• Musím jet na Ruzyň pro zadrženou zásilku, proclít a zaplatit skladné. Jednalo se o dron za 990,- Platila jsem převodem.

Pořád dokola píšou, že mám čekat 30 dní, ale zboží už dorazilo, jenže je v Praze v celním skladu.

• nic!!
    • rozhodně nedoporučuji. Na zboží které jsem si objednal čákám přes 35 dnů i když dodací lhůta je 7-30 dní. I když na stránkách psali že je zboží skladem. Nejhorší obchod

hrozný obchod

• Od 21.2. čekám na zaplacené zboží které mi bylo "odesláno" 22.2.
    • Když už "obchodníci" zareagují na email tak se jen ohrazují nějakou hloupou frází typu: " 7-30 dnů je dodací lhůta".
    • Majitelka účtu si sama píše kladné hodnocení a negativní maže.
    • NEDOPORUČUJI!

OBYČEJNÝ PODVOD

Mohu vrele doporucit, vzdy jsem byla spokojena s dodavkou i fajn cenou. Fajn komunikace a vse bez problemu. Za me palec hore.

• rychle dodani
    • skvele ceny
    • pristup eshopu

Spokojen a doporucuji

Reakce obchodu www.sellbuy.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.

Sellbuy.cz

• Obchod si zaměňuje pojem "skladem" a "skladem u dodavatele". Všechno jejich zboží označují jako skladem. Bohužel vše jen přeposílají z Chinských Eshopů.
    • Chápu, že kdyby to tam napsali, tak asi nic neprodájí, ale je to sprosté klamání zákazníka.
    • Označení datumu dodání českou poštou 20 dní není dostačující.
    • Jelikož vše pochází z chiny, může Vám zboží zabavit celní úřad, na což Vás obchod také neupozorní...

Nedoporučuji tento "obchod" (přeposílače) ....

Reakce obchodu www.sellbuy.cz

to není pravda, máte špatné informace pane. Nenakupujeme z Čínských eshopů, ale máme své dodavatele. Celní úřad Vám zboží nemůžeme zabavit, protože nepodléhá naše zboží placení cla. Tak že doporučujeme si zjistit potřebné informace a poté něco psát. Dodáváme informaci, že máme i sklad v EU.
    Doba dodání je v rozmezí 7-30 dní. Do této doby jsme poviní zboží doručit.

Veškeré naše zboží je vždy na centrálním skladě.

Hezký den

Sellbuy.cz