• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Super cena, férový jednání a dodání taky netrvalo nijak dlouho takže spokojenost

Za mě dobrý

• Skvely pristup,mile jednani po telefonu.Zbozi prislo drive nez jsem ocekavala a zcela v poradku,vrele doporucuji.

Super

• Doporucuji tento obchod. Mile jednani po telefonu pote co jsem objednala, zbozi mi doslo do 2 tydnu coz jsem byla prekvapena protoze doba dodani az 4 tydny.

Nic

• Veliká spokojenost, dobré ceny, zboží dorazilo v naprostém pořádku, blesková rychlost dodání zboží, skvělá a rychlá komunikace s obchodem ,velice příjemní a ochotní

Mohu jen doporučit!!!

• Laskavost
    • ceny
    • doprava zdarma

S obchodem jsem spokojen. Doba dodání 12 dnů.

• Odvaha
    • Po precteni recenzi jasny podvod taky ty jejich OP katastrofa

Jak uvedl pan nize vyhozene penize podvod

Reakce obchodu www.sellbuy.cz

Nikoho nepodvadime, nesudte kdyz u nas nenakupujete. Akorat spinite nase Jméno. Vazne Vas to bavi?

Jsme seriozni obchod ne žádni podvodnici. Můžete nam sdelite vcem jsme Vas podvedli?

Dekujeme

Sellbuy.cz.

• drza podvodnice
    • tak asi nejvetsi podvod na heurece, zbozi nemaji jen vam v lepsim pripade za vase penize objednaji zbozi ktere mozna zachyti celnice, nezaplacene clo a DPH bez zaruky atd.dekuji ale vic uz nikdy predavam na COI, Celni spravu a Financni urad ja vam dam chtit mne oskubat luzri jinak recenze si pisou sami jiny velkz eshop a zavedeny ma sem tam hodnoceni a oni 11 v rozmezi par minut tragedi

kdyz chcete vyhodit penize dejte je postizenym apod.

Reakce obchodu www.sellbuy.cz

nechápeme Vaší recenzi. Nevíme, proč nás haníte tímto způsobem, žádnou objednávku u nás nemáte! Jen nám píšete, krásné recenze a emaily ani zavolat nedokážete! To co zde píšete je lež.

Ano zákazníci, kteří nakoupili u nás hodnotí kladně. Záruční doba na produkty je 24 měsíců, dle zákona. Ani nevíte, co zde uvádíte za omyly a mýty. Recenze si nemůžeme psát sami pane, nelze to, pokud by jste to náhodou nevěděl existuje totiž IP adresa. Nikdo Vás k nákupu nenutí, píšete o nás lživé informace.

Zde zveřejňujeme email, který nám pán zaslal, obrázek ať si udělá každý sám : email nebudeme zveřejňovat z důvodu hanlivého urážení. " Pošlete mně laskavě obchodní podmínky protože jsi si to hlupaku spatne flakl na web a nejde se na ně dostat!"

Nevíme kde jste vzal, tyto lživé informace. Pokud náš obchod budete neustále špinit, ohlásíme Vás!

Hezký den

Sellbuy.cz

• Ceny
    • 24.1.jsem si objednala zbozi a zatim do dnes (19.2.) nebylo doruceno..

Zatim nemuzu nic posoudit..

Reakce obchodu www.sellbuy.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Můžete nás kontaktovat formou emailu [email protected] či telefonu 604646364. Dnes Vám zboží ani nemohlo být doručeno je neděle. Vaše zásilka je v rukou české pošty a měla by být doručena v pondělí. V případě, že nebude zásilka doručena získáte od nás 25 karet zcela zdarma.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek víkendu.

Sellbuy.cz