Je špatné, že nelze udělat registraci, následně se špatně dohledávají objednávky. Vzhledem, že dopravci pak zboží někde nechají apod.tak je to špatné...

Reakce obchodu Scootland

děkujeme za hodnocení a za připomínku. Ke každé objednávce posíláme její potvrzení na email, stejně tak informaci o expedici objednávky včetně sledovacího čísla zásilky. Pokud máte přístup do mailové adresy, která je uvedena v objednávce, neměl by být problém ji dohledat.

Asi vice ne, zbozi ani po 8 dnech nedorazilo!
    Na strankach i objednavce dorucime 3-5 dnu…
    Skoda.

Reakce obchodu Scootland

moc se omlouváme za zpoždění - běžně dodací lhůtu dokážeme dodržet, bohužel v tomto případě došlo ke zpoždění celé zásilky se zbožím na sklad. Nyní je konečně na cestě k nám a dorazí začátkem týdne. Obratem pak budeme moci odeslat Vaší objednávku. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikaci.

pneumatika sice levná, ale ztvrdlá, zjevně nevhodně skladovaná, uvnitž bahno, zvenku plak, který nejde odstranit, tak asi. vubec jsem ji nenamontoval, koupil jse jinde a kvalitní, cena dvojnásobná, než napíši recenzi, dávám vám možnosat obhajoby, lze mailem nebo telefonicky. jan tvrdek, čkyně 234? 38481

Reakce obchodu Scootland

koupil jste pneu za 350,-Kč, samozřejmě že za tuto cenu nelze očekávat vlastnosti značkové gumy, které v tomto rozměru stojí 1000Kč a více. Pokud jste nebyl s nákupem spokojen, určitě lepší řešení než psát negativní recenzi je nám napsat a pneu vrátit zpět. S pozdravem Hynek Přidal, Scootland

• Obchod je veľmi spoľahlivý dodávateľ, veľmi široký výber náhradných dielov + inštruktažné videá. Ja nakupujem iba od Scootland.

Reakce obchodu Scootland

Děkujeme za super hodnocení a doufáme, že s tím "nedoporučením" je to jen překlik :). Ať to valí!

• Dlohá doba dodání

Reakce obchodu Scootland

Děkujeme za hodnocení a omlouváme se za nedodržení dodací lhůty. Objednával jste v neděli 4.6. s dobou dodání 3-5 dnů. Bohužel došlo u zásilky ze zahraničí ke zpoždění a tak jsme Vaši objednávku vybavili až v pondělí 12.6.

• Ložisko poškozené, zasekáva se a fajka svíčky se rozpadla asi po 15minutech.

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Proč jste poškozené díly nereklamoval? Vyměnili bychom Vám je za nové. Vůbec jste se ale neozval..

• Dobrý den zásilka dorazila dobré akorát některé díly sespatne schanejia čeká se dlouho.

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Objednával jste v sobotu 25.3. s předpokládanou dobou dodání 2-4 pracovní dny. Zásilka byla doručena 30.3. Také na díly neradi čekáme, ale je to přesně jak píšete, některé se špatně shánějí.. tak doufáme, že to příště zvládneme rychleji ;).

i přes to že jsem hledal uboží pasující na konkrétní skůtr přišla mi sada součástek k ničemu

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Můžete prosím upřesnit, na jaký skútr jste díly objednával a co nepasuje? V objednávce máte servisní sadu na čínskou čtyřtaktní padesátku - svíčku, vzduchový filtr, palivový filtr, olejové sítko, olej do motoru a olej do převodů. Nenapadá mě, v čem může být problém. Prosím, kontaktujte nás na [email protected], abychom mohli situaci dořešit. Děkujeme

Objednal som si diel na konkrétny skuter a nepasuje . Neodporúčam

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Objednával jste válečky variátoru, které jsou jasně dány rozměrem a hmotností. Druhá položka byla brzdová páčka na čínský skútr - zde bohužel není žádná cesta jak ověřit kompatibilitu než porovnat původní páčku s novou, případně alespoň podle fotky. Nepasující páčku bychom Vám samozřejmě vyměnili, případně vzali zpět. Do dnes jste nás ale nekontaktoval a nedal nám šanci reklamaci nějakým způsobem vyřešit. Pokud budete mít zájem, prosím, kontaktujte nás na mailu [email protected].

• Po vracení zboží poslali 50% ceny z důvodu nasazení konektoru na čerpadlo. Ať se udavi z 5000 kc

Reakce obchodu Scootland

děkujeme za hodnocení. Pro úplnost by bylo dobré dodat, že jste čerpadlo také prolil starým benzinem a nakupoval na firmu, tedy bez nároku na vrácení.

deklarovaná dodací lhůta není dodržena

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Vzhledem k tomu, že jste si vybral způsob platby "předem" a žádná platba k nám nedorazila, neměli jsme bohužel ani co odeslat, natož dodržet dodací lhůtu...

• Objednal jsem starter a bohuzel on nefunguje.

Reakce obchodu Scootland

mrzí nás, že jste obdržel nefunkční díl. Nabídli jsme Vám dodání nového kusu, za nefunkční kus samozřejmě vrátíme peníze včetně dopravného směrem k nám.

• Zboží v pořádku,cena poštovného více než 50% ceny zboží!
    • Drahé poštovné!

Reakce obchodu Scootland

Objednal jste brzdovou páčku v hodnotě 203 Kč s cenou poštovného 60 Kč. Jak můžete vidět sám, neodpovídá to tomu co uvádíte, ale i přesto děkujeme za hodnocení. Ať to valí!

Nevedia, čo predávajú. Poslali úplne niečo iné ako som žiadal.

Reakce obchodu Scootland

děkujeme za hodnocení. Kontroloval jsem co se stalo a odeslali jsme Vám přesně to, co jste si objednal. Doručeno ve slíbeném termínu, cena na faktuře je shodná s cenou z objednávky. Nenapadá mě nic dalšího, v čem by mohl být problém - prosím v případě zájmu upřesněte na email [email protected]. Děkujeme

Objednal jsem a nic...... :-(

Reakce obchodu Scootland

Nebojte, něco se děje. Baterie, kterou jste objednal není skladem ani u nás, ani u dodavatele - viz. potvrzení objednávky. Jakmile zboží naskladníme, budeme Vás informovat. Děkujeme a omlouváme se za komplikaci.

• krytky na svetla prišli ale bola na nich ulomena úchytka

Reakce obchodu Scootland

Děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že zboží přišlo poškozené. Škoda, že jste se neozvala - poslali bychom Vám nový kus. Případně nám můžete napsat na náš email nebo využít reklamační formulář na www.scootland.cz/reklamace

Objednal jsem original těsnění obal byl otevřen a těsnění poškozené ostatní díli ok

Reakce obchodu Scootland

děkujeme za hodnocení. Škoda, že jste se neozval - pokud bylo těsnění poškozené, poslali bychom vám nový kus. Těsnění jsou baleny po více kusech - proto ten otevřený obal.

Po telefonické domluvě jsem poslal VIN kód a opsany typ a znacku skútrů. Přesto mě přišlel špatný bovden. Nevím kde došlo k chybě. Asi lidsky, faktor.

Reakce obchodu Scootland

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel, podle VIN patří na Váš skútr skutečně lanko, které jsme Vám zaslali - ověřovali jsme to znovu. Nedokážu vysvětlit, proč je realita jiná , ale nepasující díl můžete samozřejmě vrátit.

• strašne zdĺhavé dodanie tovaru. viac ako týždeň aj keď je tovar na sklade !

Dobrý den pane Sladovníku,
    děkujeme za hodnocení. Bohužel, jak už jsme Vás informovali mailem, měli jsme skladem pouze 1 kus těsnění, které si před Vámi objednal jiný zákazník. Upozornili jsme Vás na prodloužení doby dodání o 3 dny. Zboží jste objednal 22.6., objednávku jsme odeslali 25.6. Snad to příště povalí rychleji...

• Poslal jsem požadavek na přestavbu z 50 na 70ccm skutru Peugeot Trekker.I po týdnu mrtvo,žádná odpověď.

Dobrý den pane Čermáku,
    podívejte se prosím znovu. Poptávku jste poslal v pátek 12.6. v 13:53. Odpověď jste dostal v pátek 12.6. ve 14:20.