Vše OK

• Pani prodavacka chtela osobne videt ISIC studentskou karticku dcery, ktera zbozi nevyzvedavala (ale manzel a nemel ji tedy sebou) jinak slevu nechtela uznat. Kdybychom objednali zbozi s dopravou, tak bychom take neukazovali dopravci - vse bylo zadano pri internetove objednavce. Bylo to neprijemne :-(

Reakce obchodu SCANquilt.cz

děkujeme za vložený komentář. Mrzí nás vzniklá situace při vyzvedávání Vaší objednávky na prodejně. Rádi bychom Vás ujistili, že naše kolegyně postupovala dle pravidel poskytnutí slevy po předložení ISIC karty. V případě objednávky s doručením zboží na adresu by kontrola platnosti karty proběhla na eshopu v košíku během dokončování nákupu. I přes tyto nepříjemnosti doufáme, že budete s našimi produkty spokojeni a budou Vám dělat radost každý den.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné předjarní dny!

• Kvalitní zboží
    • Vysoká cena

Rychlé dodání, skvělá komunikace

rychlost dodani kvaltni vyrobky

• Velmi kvalitní zboží!!!

Krasne a kvalitni rucniky a uterky, uzasne barvicky a motivy, spokojenost.

• Předražené a ne vždy kvalitní

Obchod s příjemnou paní.

Reakce obchodu SCANquilt.cz

děkujeme za vložený komentář. Máme radost z Vašeho kladného hodnocení kolegyně na prodejně, především proto, že dáváme velký důraz na prodejní dovednosti a profesionalitu našich asistentek.

Dále hodnotíte zpracování výrobků jako ne vždy kvalitní a zboží jako předražené. Bohužel blíže nespecifikujete žádný konkrétní případ, z kterého pramení Vaše nespokojenost, abychom mohli vše uvést na pravou míru vysvětlením nebo se poučit do budoucnosti.

Rádi uvítáme Vaše bližší vyjádření nebo se v případě reklamace na nás neváhejte obrátit na e-mailu – [email protected]

Dagmar P., SCANquilt

• Vždy vše v pořádku,velmi dobrá kvalita výrobků.

S obchodem jsem Max. Spokojena.

• Kvalita zboží a rychlost vyřízení objednávky je skvělá.

Takto si představuji nákupy přes internet. Výborné!!

Platila jsem dárkovou platební kartou (nabita na 1000 Kč) od Metropole Zličín. Zaplatit částku 1302 Kč nešlo, karta hlásila nedostatek peněz. Tedy bylo nutné zaplatit 302 Kč ale v hotovosti (platební karta bankovní nešla použít) a pak použít dárkovou platební kartu. Takže to celou transakci dost prodloužilo. Navíc kdybych neměla hotovost, tak bych musela jít patrně do bankomatu.

Reakce obchodu SCANquilt.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás těší. Rádi bychom reagovali na vložený komentář popisující vzniklou situaci na prodejně Zličín.
    Důvodem komplikace při úhradě Vašeho nákupu byl momentální výpadek platebního terminálu, který znemožnil provedení doplatku použitím druhé platební karty. Postup úhrady pomocí více platebních, případně dárkových karet je v našich prodejnách samozřejmě možný a měl by, za běžných provozních podmínek, proběhnout bez problému.
    Omlouváme se Vám za způsobenou časovou ztrátu a děkujeme za pochopení.

Dagmar P., SCANquilt

• Přikrývka CLASSIC SLIM lehká, teplá a příjemná.

Vynikajici

kvalita výrobků

Velmi dobrá. Doporučuji.

• design produktů
    • docela výběr produktů

povlečení je na dotek drsné

kvalita povlečení se zhoršila, mám stejné povlečení z roku 2019 a to bylo hebké hned při koupi i při několikanásobném praní

už v eshopu nekoupím

povlečení je srovnatelné s kvalitou povlečení v řetězcích a supermarketech

Myslela jsem, že u této firmy bude povlečení kvalitní, ale bohužel není. Kvalita se od r. 2019 zhoršila, už to není sázka na jistotu. Když si kupuji povlečení za dosti vysokou cenu, očekávám, že bude na povrchu hladké, jako bylo dříve.

Dobrý den, paní Stelo,
    děkujeme za vložený komentář, který je pro nás nesmírně důležitý. Vaše konkrétní povlečení jsme měli v ruce a dívala se na něj naše reklamační technička. Na vysvětlenou bych chtěla uvést, že kvalita Vámi zakoupeného povlečení se určitě nezměnila, stále odpovídá 100% bavlně o stejné dostavě. Pokud pociťujete rozdíl na omak u povlečení zakoupeného v roce 2019 a současného, může to být způsobeno opráním u staršího povlečení, které tkaninu obrušuje a zjemňuje. Toto však v žádném případě nemůže být důvodem k reklamaci, neboť se nejedná o výrobní pochybení.

Povlečení Klasik je jedno z nejoblíbenějších mezi zákazníky, měsíčně jich prodáme skutečně velké množství a neevidujeme stížnosti na hrubost tkaniny.

Povlečení Klasik je plátnové, vždy bylo a bude mít charakteristický omak, který odpovídá klasickým povlečením. Dozajista bych Vám doporučila bavlněný satén z česané bavlny s nežehlivou úpravou nebo velmi oblíbené jerseyové povlečení z bavlněného úpletu.

Mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojena, doporučuji využít náš odborně školený personál na prodejnách, který Vám různé materiály ochotně ukáže a poradí, jak vybrat ten správný.

Dagmar P., SCANquilt

• velmi ochotná milá obsluha

Rychlé a snadné jednání.