• Profi jedanie, vekmi ochotný majitel obchodu. 100% spokojnost!

• Skvělá komunikace
    • Ochota
    • Rychlost vyřizovaní objednávek
    • Perfektně a bezpečně zabalené objednávky
    • Přehledné internetové stránky

Eshop je naprosto skvělý. Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojena.

LivingFantasy.cz

Rychle,spolehlive nakupovani,doruceno obratem,naprosta spokojenost.

LivingFantasy.cz

Max spokojenost se vším - nabídka zboží, rychlost vyřízení zakázky, komunikace s personálem.

LivingFantasy.cz

Dobrý den, děkuji, zboží mi došlo jen škoda, že s rozbitým sklem, ale za to spíš odpovídá pošta, než váš obchod.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

velice se omlouváme za komplikace, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu a my se co nejrychleji pokusíme vyřešit vše k Vaší spokojenosti.

s pozdravem
    LivingFantasy.cz

• Když není zboží skladem, rychle obchod objedná. Jsem moc spokojená. Krásný výběr a skvělé ceny.

Vše OK

LivingFantasy.cz

• výborná komunikace,rychlost ,přehled o objednávce

LivingFantasy.cz

• Nemohu hodnotit,nic mi nepřišlo,prej jsem v pořadí!

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za Vaši reakci. Ano zboží Vám nemohlo dorazit, protože jste objednávali před-prodejní produkt z limitované edice, který dorazí na trh až na konci ledna 2019. Tuto informaci naleznete u samotného produktu v kolonce dostupnost a zároveň je vše přehledně vysvětleno v dodacích lhůtách.

• Skvelý prístup

LivingFantasy.cz

• rychlost dodání, kvalitní zabalení zboží

LivingFantasy.cz

Zboží jsem obdržela velmi rychle a v pořádku

Super rychle

LivingFantasy.cz

• U konkurence nebyl produkt k dostání
    • Cena produktu

LivingFantasy.cz

Nadmierna ústretovosť pri vyhovení mojich doplňujúcich požiadavkách predaja.

• Skvělý výběr
    • Levné ceny
    • Skvělý obchod pro všechny fandomy

Vše bez problémů, OK

• Nabídka nedostupného zboží
    • Spekulace s cenou zboží - navyšování ceny dle zájmu o produkt
    • Nepřehledné stránky e-shopu

Ztrátová ekonomika. Tedy pokud chce kdokoliv, plýtvat časem a dalšími ekonomickými prostředky, zde jsou na cokoliv připraveni.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, děkujeme za vaší recenzi. Nicméně abychom uvedli vše na pravou míru. Objednal jste si u nás zboží v před-prodejním režimu o čemž jste věděl a sám jste do poznámky uvedl, že zboží nechcete v jednom balíku a s delším časem dodání kvůli předobjednávkám počítáte.

Následně jste byl informován, že zboží které je skladem není možné blokovat několik měsíců, do doby než dorazí novinky na trh a dle obchodních podmínek je zboží expedováno ihned. Toto jste odmítnul a snažil jste se vynutit svůj požadavek. Když jsme Vám nabídli řešení tak jste na něj nepřistoupil.

Dále nerozumíme argumentaci ohledně spekulací s cenami a termínem dodání. Ceny jsou vždy stejné a lze si je ověřit i např. na Heurece kde je u produktu vidět vývoj ceny.

Nedostupné zboží nenabízíme, ale před-prodej ano, čili vzhledem k omezenému množství nabízíme možnost objednání tak aby jste jej získali ihned po uvedení do prodeje, což vzhledem k předchozí telefonní a emailové komunikaci víte a byl jste na to upozorněn.

Je nám velice líto, že jste byl nespokojený, přesto v případě, že chcete objednat zboží v režimu předobjednávky je potřeba akceptovat obchodních podmínky, které jste při vytváření objednávky schválil. Tento proces je zcela běžný jak u nás tak u všech prodejců sběratelského zboží.

s pozdravem LivingFantasy.cz

• Komunikace, kvalita, ochota, vyrobky uzasne

LivingFantasy.cz

• velký výběr kvalitního zboží
    • výhodné ceny