• nízká cena
    • Nekomunikuje
    • Není telefonní kontakt
    • Po 21 dnech objednávka stále ve stavu registrována

NEDOPORUČUJI!
    Nekomunikují. Nerní uveden žádný telefonní kontakt.
    Objednávka po 21 dnech ve stavu registrována.
    Na e-mail o zrušení objednávky žádná odezva.

• Nekomunikuje.

• zboží nedorazilo

nikdy více

• Žádné.
    • Nekomunikace ze strany obchodu-zboží jsem objednal-nedorazilo a ani objednávka nebyla doposud vyřízena.Na mé upozorněńí že objednávku ruším též nereagovali.

Rozhodně nedoporučuji !-Nespokojenost.

• nekomunikace se zakaznikem

• nevím o žádné
    • 3 týdny po objednání nic, na emaily neodpovídá, kontakt nemožný

Rychle pryč

• Zboží ani po 10 dnech nedošlo, obchod nereaguje ani na dotazy !!!

• Nepravdivé informace o stavu zboží na skladě.

Při objednání pěti různých produktů uváděných jako skladem, byly čtyři stornovány již při pokusu odeslat objednávku.
    Poslední již objednaný byl stornován po týdnu. Přesto je to to zboží v obchodě uváděno stále skladem a to i s počtem kusů.

• nekomunikuje se zákazníkem a zruší bez udání důvodu zboží, které si člověk objedná!!!!

Z tohoto obchodu rychle pryč, naštěstí je mnoho dalších, kteří jsou solidní, tady je to jeden velkej PRŮŠVIH!!!!!!!!

• NIC!!!
    • Obchod nekomunikuje se zákazníkem.

Telefonní číslo NEMAJÍ pro jistotu na stránkách uvedeno. Neplaťte předem, obchod je naprosto NEPOUŽITELNÝ. Objednané zboží, které uvádějí že mají skladem, mi po 14 dnech stále NEPŘIŠLO a na emaily nikdo neodpovídá. PODVODNÍCI!!!

obchod nekomunikuje, zboží nedodává. Nejspíše už nefunguje, bohužel to nikde nepíše. Objednávku automat pouze zaregistruje a tím vše končí.

• dle webových stránek obchodu dodací lhůta následující den, zboží po 14 dnech stále nedodáno

• objednala jsem a kromě vygenerované odpovědi mi od shopu nic nepřišlo
    • shop VŮBEC NEKOMUNIKUJE

Objednala jsem na tomto shopu tvrzené sklo, které jsem nikde jinde nemohla sehnat. Jediné, co mi od shopu přišlo byla vygenerovaná odpověď a nic víc. Psala jsem i maila, zda je zboží skladem a zdamám s objednávkou počítat, nebo nikoliv, ale z obchodu nebyl nikdo schopný odepsat. To jsem chtěla posílat peníze předem, naštěstí jsem zvolila dobírku, jelikož shop neměl moc recenzí, ještě že tak, jinak bych byla jak bez peněz, tak bez tvrzeného skla. Pokud už shop nefunguje, bylo by dobré webovky zrušit. Obchod nedoporučuji, zboží možná přijde (i když tomu nevěřím), ale toto jednání není normální. Chápu, že může mít někdo hodně práce, ale že někdo si založí shop a pak na to kašle (za +- 14 dní) se nikdo neozve. No to mi moc normální nepříjde. Tento shop je buď a nebo, buď zboží příjde, ale v mém případě bohužel nic. Za mě NEDOPORUČUJI!!!! Na stránkách jsem ani nenašla kromě mailu telefonní číslo, aby mohl člověk zavolat co a jak, když už tedy nereagují na maily.

Objednal jsem zboží, přišlo mi na email potvrzení o objednávce a od té doby nic.Psal jsem na kontaktní email obchodu, bez odpovědi. A je to již od objednání 13 dní.

• obchod nekomunikuje, nedodal zboží, které uvádí že má skladem
    • Po objednávce se mi ani po 14 dnech nikdo neozval. Uvedený telefon je již neplatný. Zkrátka obchod je nefunkční, přestože bere objednávky !!!

• Reklamace nepoužitelného zboží

Obal na mobilní telefon zakoupený u tohoto prodejce nepasoval a byl vrácen - dodnes nemám žádnou odpověď.
    Objednávka byla vytvořena 27.9.2014 - doručena byla 10.10.2014 a vrácena 13.10.2014.

• nekomunikuje

Nákup nedoporučuji
    Objednaného zboží se nedočkáte

• Po 13 dnech se konečně ozvali - bohužel se stornem objednávky.
    • Nulová komunikace a nedostupnost zboží, které bylo uvedené skladem.

Objednal jsem pouzdro, po několika dnech jsem volal, abych zjistil stav své objednávky - člověk, který zvedl telefon (jediný tel. kontakt, který jsem na webu dohledal) mi oznámil, že je na výstavě v Paříži.
    Dnes přišel mail o stornu objednávky.
    Eshop rozhodně nedoporučuji!

Levné,dobrá komunikace ,celková spokojenost