Nekomunikují!

OBJEDNÁVKU JSEM ZASLALA PŘED 14 DNY. Z OBCHODU PŘIŠLO AUTOMATICKÉ POTVRZENÍ A OD TÉ DOBY SE NIKDO NEOZVAL. FIRMA NEMÁ UVEDEN ŽÁDNÝ KONTAKT, TAK SE NA OBJEDNÁVKU ANI NEMOHU ZEPTAT.

Absolutně nejde s obchodem komunikovat !!!

• Nelze kontaktovat obchodníka
    • Zboží nedoručeno
    • NEDOPORUČUJI !!!

Objednávka přijata, zboží dosud nedoručeno.
    Dotaz ani zrušení objednávky nelze učinit, telefon neuveden a emaily se vrací z důvodu přeplnění schránky.

• Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje

Objednával jsem kryt na telefon, všechny kryty mají skladem ale zatím nedorazil. A ani nepřišla žádná reakce obchodu že by kryt už třeba neměli. Zkoušel jsem jim poslat email ale zatím bez odezvy.

• nemaji tel.cislo a pres email komunikovat mi prijde jen ztrata casu zadna reakce.

Po objednani zboži ktere bylo zobrazeno že by měly mit na sklade ,tak čekam od potvrzeni objednavky 20 dni a stale nikde a na email žádna reakce .tel neni

• Podvodné jednání. Nefunguje...

Podvodné jednání...

• Tento obchod nedoporučuji, objednala jsem 12.6.2017 a zboží do dnešního dne nedošlo. Když jsem se pokoušela s obchodem spojit, tak jsem nenašla ani telefonní číslo a ani na email mi nikdo neodpověděl. Zkoušela jsem i přes facebook na stránkách SASOFT.cz napsat zprávu a ani na tu mi nikdo do dnes neodpověděl.

Shrnutí: TENTO OBCHOD NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!!

Obchod přijal objednávku a už nic. Žádná reakce, 0 komunikace... zásadně nedoporučuju!!!

• Obchod nekomunikuje. Objednala jsem kryt, zaplatila on-line kartou a nikdo se mnou nekomunikuje. Mate nekdo radu, jak získat penize zpět?

Nenakupovat!!!

• Zboží nedorazilo... nikdo neodpověděl...
  • Nenakupujte v něm,obchod je již zřejmě zrušen.

• Objednala jsem zboží po 14 dnech nedorazilo jen přišel potvrzující mail o převzetí objednávky. Mail, který jsem posílala já, se mi vrátil s tím, že má e-shop přeplněnou schránku. Pravděpodobně obchod již neexistuje.

• Absolutně bez komunikace ohledně dodání zboží.

Nedoporučuji. Ani po dvou týdnech od objednání zboží nedorazilo a ze strany prodejce absolutně žádná komunikace.

• Žádné
    • Zboží jsem objednal. Objednávka byla potvrzena. Dále již obchod i přes mojí urgenci nekomunikuje.

Nedoporučuji.

• Nic neprislo a na dotazy neodpovidaji.

Nedoporucuji, objednane zbozi dosud neprislo a z obchodu nikdo nereaguje ani na dotazy.

• webový e-shop
    • NEdodání zboží, nereagování na mé maily s dotazem, kdy a jestli vůbec obdržím zboží.

Nevyužít.

S obchodem není žádná komunikace na můj email s dotazem na objednané zboží jsem nedostal žádnou odpověď.Po 10 dnech od objednání je stav objednávky pouze registrován.

• Po písemném dotazu na zboží,které jsem si objednal,jsem nedostal žádnou odpověd a na stránkách není žádný telefonní kontakt

• Nulová komunikace a nedostupnost zboží, které bylo uvedené skladem.

e shop nepoužitelny.konec