Chtěla jsem velkou tašku a toto není velká taška.

Vážená paní Schneiderová,
    Objednala jste si koženou kabelku o rozměrech 37 x 37 x 12 cm za cenu 1200 Kč včetně dopravy.
    Kabelky, které jsou formátu A4 máme zařazeny do kategorie - velké kabelky formát A4 .
    Pokud nejste s kabelkou spokojená, nevyhovuje Vám velikost, můžete ji vrátit. Obratem po obdržení Vám zašleme
    peníze na Váš účet.
    V případě dotazů, se na nás můžete kdykoli obrátit.
    S přátelským pozdravem Jana Ježková

• Rychlé vyřízení objednávky

• Neodpovídá popis

Byla jsem velmi překvapená, že peněženka je moc malá, pro mě nepoužitelná, chtěla jsem ji vrátit.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

Domnivam se, ze zbozi neni kozene. Velmi hladky povrch, nevoni kuzi, kabelka velmi lehka. Barva mdla, neodpovida forografii. Melo by byt soucasti i kozeny privesek jako doklad o pravosti. Nejsem spojojena.

Dobrý den paní Martino,
    s Italskou firmou IL GIGLIO z Florencie spolupracujeme již léta a kabelka vzoru 133, který jste zakoupila, se ve stejném provedení vyrábí již od roku 2012. (jediné co výrobce mění jsou barvy a také podšívky)
    Jedná se o malou koženou kabelku v ceně 699 Kč. To, že je kabelka kožená je vyraženo na přední straně VERA PELLE - italsky pravá kůže.
    Pokud se Vám kabelka nelíbí, můžete ji vrátit.
    S přátelským pozdravem Jakub Ježek

Objednával jsem před týdnem a dorazilo je automatické potvrzení. Jinak obchod nereaguje ani na dotaz jak to vypadá.

Dobrý den pane Jane,
    z důvodu nevyzvednutí Vaší minulé objednávky jsme Vám tuto další objednávku nezaslali.
    Vždy čekáme, zda zákazník který zboží minule nepřevzal zavolá, nebo pošle email s dotazem a tím potvrdí, že o zboží na dobírku má skutečně zájem. (Váš email, nebo telefonický dotaz jsme neobdrželi.)
    Nevěřil by jste, kolik zákazníků si nechá poslat zboží a zásilku nepřevezme. Tím vznikají náklady na poštovné, které eshop musí vždy přepravci uhradit.
    Je mnoho důvodu, kdy není možné zásilku vyzvednout, ale stačí napsat email, pak evidujeme zásilku jako storno.
    Jakub Ježek

• Rukověť se po pár dnech začínala odlupovat
  • NO TAŠKU JSEM VRÁTILA A ČEKÁM NA VRÁCENÍ PENĚZ , ZA TY PEÍZE TO BYLA HRŮZA , BOHUŽEL OBRÁZEK VYPADAL JINAK A I BARVA BYLA JINÁ

Děkujeme za recenzi,
    peníze byly zákaznici vráceny v den přijetí zboží, obrázky k produktům máme přímo od distributora a odpovídají skutečnosti. Protože preferujeme maximální otevřenost jedná se o tento produkt
    Doporučená cena výrobcem je 5,95 Euro, která vytištěná na štítku u tašky.

Peněženka je velmi nepříjemně cítit nějakým formaldehydem nebo něčím takovým. Tomu jsem se chtěla vyhnout, to jsem si mohla peněženku koupit rovnou u Vietnamců. Moc jsem zklamaná. Věřila jsem, že dostanu skutečně kožené zboží, které je cítit po kůži.

• Dolarovka se téměř okamžitě rozpadla - kapsa na mince.

• Přišel jiný rozměr než jsem objednala

Přes včasné objednání zboží (objednání 1.12., dle info z obchodu zboží zasláno 4.12.) do Štědrého dne nebylo doručeno. Údajně měl obchod zákazníky informovat o problémech s doporučením, což se v mém případě nestalo, naopak jsem 2x kontaktovala obchod já, urgovala zásilku na poště, ale vše bezvýsledně. Snaha o opětovné zaslání, zaslání jiným způsobem, příp. jiná alternativa obchodem nabídnuta nebyla.

• Produkty nejsou dostatečně popsány

Průměr

Reakce obchodu Kožené zboží SÁRA

Dobrý den, děkuji za hodnocení, třeba pro nás ne příliš veselé. Abych, řekl pravdu mysleli jsme si, že produkty máme popsané dobře, proto děkujeme za recenzi a ještě více zdokonalíme popisy, fotografie aby zákazníci byli spokojeni.

• Obchod vůbec nereaguje přes formulář, který má na svých stránkách.

• Slušný výběr
    • Objednal jsem dvě černé nákupní tašky, přišly bohužel tmavě modré :-( Zboží jsem nevracel, ale koupil jsem si ty samé černé tašky za poloviční cenu na tržišti.

Zboží bylo dodáno, ale bohužel jiná barva.

• Nepříliš kvalitní zboží

Nebyla jsem spokojená se zbožím, už nebudu přes ineternet u toho obchodu nakupovat

• deklarovaá talianská kabelka pochádza z Číny
    /tomu zodpovedá aj spracovanie/
    ak by nebolo také vysoké poštovné do ČR určite pošlem naspäť.

• Žádné
    • Neprvdivé udaje o zboží.

Nedoporučuji

• Krabice při převzetí byla, špatně zalepena lepící páskou, tudíž krabice byla, polootevřená, naštěstí obsah nebyl poškozen.