• nabíýí zboží které nemá

nepoužitelný obchod , sanita výhodně prodává nebo spíš neprodává motorové pily které nemá

• Inzerují něco co se už neprodává!!

• Žádné
    • Nabídka něčeho co nemá

Týden jsem čekala jestli se někdo ozve, nakonec jsem si sama telefonovala, až za další den se ozvali, a to již s oznámením, že zboží nemají.

u nabízeného zboží nepravdivé informace, po několika urgencích zboží nedodáno

• Zboží není na skladě !!!!!!!

• Nabízí zboží, které nemá

• nabídka sice je, vázne dodání
    • není schopen komunikace v případě komplikací s dodáním

Objednala jsem 4.11. a dlouho se nic nedělo, jen mail, že ověřují dostupnost ve skladu. Po týdnu jsem volala já, abych zjistila, že jsou problémy s dodavatelem. 23.11. jsem volala znovu a zjistila, že "jsou blíže neurčené problémy s dodavatelem" a proto jsem objednávku zrušila.

• Hezké ceny
    • Prodává nedostupné zboží

Objednal jsem dřezovou baterii se sprchou v provedení satin.
    Po dvou dnech mi od nich přišel email, že baterie je dlouhodobě nedostupná a nabídli mi jinou, výrazně dražší, která ale nebyla v provedení satin. Když jsem požádal o alternativu v provedení satin, už se neozvali.
    Nejhorší však je, že i dnes, po skoro měsíci mají původně objednanou baterii (dlouhodobě nedostupnou) stále v nabídce.

Další podivností je, že jsem objednal u sanitavyhodne.cz, komunikace obchodu byla z zakaznicky-servis.cz a nabízeli mi alternativní zboží z obchodu vseprohobby.cz.

Prostě ten obchod smrdí...

• Slibuje zařízení montáže masážních boxů, bohužel nesplní

Zklamalo mě to, že obchod slibuje ke koupi masážního koutu i zařízení jeho montáže, ale bohužel jsou to jenom plané sliby. Pak už ani nekomunikuje a dělá mrtvého brouka. Určitě, když nebudete mít možnost si box sami namontovat, tak absolutně tento obchod nedoporučuji !!!!!!!!!!!!

• nespolehlivost,žádná komunikace

radši se vyhnout

• Ani pět dnů od objednání obchod nepotvrdil objednávku, ani jinak nereagoval a zboží neodeslal. Objednávku jsem proto stornoval a budu hledat u konkurence.

U takovýcho e-shopů si jen říkám, k čemu vlastně jsou, když nefungují...

• Velký výběr sanity za příznivé ceny.

Velmi špatná komunikace, do firmy se nedá skoro dovolat a jakmile jsem vrátila zboží v zákonné lhůtě, peníze zaslali zpět po zákonné lhůtě a nepříjemná až arogantní komunikace a aby člověk něco vyřídil, musel je doslova uhánět, jinak bych snad nevyřídila nic.
    Ano obchod nabízí sanitu výhodně a proto si člověk objedná, ale to je jediné, co mají jako kladnou stránku,komunikace, starost o zákazníka je hodně pod úrovní.

Objednala jsem si dil, který byl podle obchodu skladem. Obchod zjistil, ze skladem neni a dil se jiz nevyrabi. Navrhli mi jiny dil. Na ten cekam jiz priblizne tyden. Obchod by mel mit lepsi prehled o svych zasobachc.

• Nedodržení zákonem dané lhůty pro vyřízení reklamace

Teprve při vyřizování vzniklých problémů se ukáže kvalita e-shopu. Tento naprosto selhal. Obchod nereagoval na zaslanou reklamaci, kterou po urgencích vyřídil 46. den.

• Uvádí na internetových stránkách zboží skladem, ale ve skutečnosti ho nemá.

Ušetříte, protože v něm nic neutratíte. Na druhou stranu, nic si v něm nenakoupíte, protože to nemají.

• naprostá nekomunikace

nedoporučuji

• NIC
    • Mizerná komunikace

POZOR při nákupu, 19.10. jsem si objednal zboží na fakturu, kterou jsem zaplatil. Zboží došlo 24.10. ovšem na dobírku, po telefonické domluvě jsem dobírku zaplatil se slibem, že peníze za fakturu mi okamžitě pošlou zpět na ůčet.
    To byla velká chyba, od té doby jsem platbu
    již třikrát urgoval,pokaždé se slibem, že peníze ihned zasílají - do dneška nic a ani
    už nic nečekám.

• zboží s dodací lhůtou do 3 dnů dodané až po urgenci po 10 dnech ze stany obchodu žádná komunikace ani omluva nakupuji často přes internet.ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala
    • nevím
    • nekomunikuje

nekupujte

• neudrzuje web podle skutecnosti