S tímto obchodem jsem maximálně spokojená. Zboží vyzvedávám na pobočce v Olomouci. Jsou tam velmi příjemné prodavačky. Vždycky ochotně poradí i ohledně dalšího zboží, které potřebuji. Když jsem obchod navštívila asi před 2 lety, obsluha byla opravdu otřesná. Nyní se ráda vracím a vždycky odcházím spokojená.

Luxusní přístup a ochota personálu. Nikdy nebyl problém se na cokoliv zeptat. Jednání na úrovni jak telefonicky tak osobně na prodejně. Určitě doporučuji

Velmi ochotne prodovacky v kamenne prodejne v Ostrave. Sedacku Cybex nemeli skladem, jen na jine pobocce. Pani prodavacka zajistila prevoz zbozi z Brna, i kdyz nebyl planovany zavoz. Diky ni, ma dcerka dostala k 1. narozeninam svuj darek vcas. Ochota, vstricnost a snaha pomoci mne velmi mile prekvapila a potesila. Dekuji

S obchodem jsem moc spokojená, koupila jsem si tam kočárek a je úplně úžasný. Ženy na prodejně mi ho složili ukázali a pomohli mě sním do auta.

velice ochotná paní na zákaznické lince, která mi zodpověděla všechny dotazy a přidala spoustu dalších doporučení

• milá paní prodavačka
    • dostatečný sortiment
    • rychlá obsluha
    • byli jsme 100% spokojeni

• skvělá obsluha
    • velký výběr sortimentu

• Velký výběr kočárků, postýlek a vše pro miminka.

• Velky vyber
    • Prodavacka ochotna, vysvetli, poradi

• Velký výběr,dobře ceny,ochotně poradí

Velký výsměch, že přijde hodnocení na nákup, když mě ještě ani nikdo nekontaktoval jestli již mám zboží nachystáno na prodejně a vlastně ani nevím kdy to bude.

• Vždy skvelo poradia
    • Veľký výber

Nejlepší obchod. Pro nás vždy první volba. Skvělý přístup, skvělé ceny. Paní prodavačky vždy moc dobře poradily. Nakoupili jsme tam celou výbavičku pro mimčo a teď jsme jeli vybírat větší autosedačku a zase spokojenost. Až bude potřeba, zase tam zavítáme. ☺️

Vřele doporučuji. Skvělá komunikace, zboží dodáno mnohem dříve, než mělo (kočárek měl přijít až za dnů, byl doručen ani ne do týdne).

• Milí, vstřícní při hledání alternativní varianty a rychlé dodání zboží

Byla jsem velmi mile překvapená nápomocí, když jsem si vybrala zboží, které už se neprodávalo. V obchodě ochotně pomohli najít alternativu, kterou osobně řešili, velmi rychle zaslali a ještě jsem dostala ručně psané poděkování za nákup + slevu na další nákup, za komplikaci při dodávce.
    Takže za mě maximální spokojenost :)

• Skvělá komunikace, příjemný personál

Příjemný a hlavně ochotný personál. V dnešní šílené době, vřele doporučuji a děkuji.

• skvělé ceny
    • velký výběr
    • rychle připravená objednávka k vyzvednutí
    • příjemná obsluha na prodejně (Olomouc),která nám výborně poradila
    • krásné zboží

• Moc mila prodavacka, se vsim poradila. Velky vyber kocarku primo na prodejne v Olomouci. Vybraná varianta kocarku byla behem pár dni k vyzvednuti na prodejne.

• Příjemná paní prodavačka. Bez mého dotazu se sama nabídla s pomocí.
    • Přátelské jednání

• Široký sortiment v dětském zboží
    • Skvělý přístup obsluhy
    • Dobrá dostupnost jak autem tak mhd