Vše podle představ, celý nákup splnil očekávání.

• velký výběr zboží

• rychle dodani i komunikace, doporučuji

Výborná a rychlá komunikace s obchodem. Není problém s přiobjednávkou dalších věcí před odesláním zboží.

• Velký výběr, příznivé ceny, možnost osobního vyzvednutí, delší provozní doba
    • Zaměstnanci působí neochotně
    • Dělají, že vás nevidí
    • Neznají sortiment, který prodávají

V obchodě pracují zaměstnanci, kteří si vás začnou všímat až po několika minutách a to až poté, co se na ně už díváte, nebo si pro ně přijdete. O zboží nemají pořádný přehled a proto nejsou schopno vám pořádně poradit ... Chápu, že nemohou znát vše do detajlu ale kdyžozboží neví vůbec nic a neporadí vám ani to jaké vajíčko bude sedět k vybranému kočárku? Některé značky nabízejí slevy .. sami vás na ně neupozorní a když je na ně upozorníte vy, jsou sami překvapeni .. :D Máte pocit, že spíše otravujte ...
    Ponočka Olomouc - KATASTROFA
    Pobočka Brno - Úplně jiný přístup, příště navštívíme ochotné paní prodavačky, které se nám plně věnovali a poradili přímo na této pobočce

• Rychlá komunikace

• Rychlost dodání, jeden den jsem objednala a druhý den jsem měla zimní fusak doma. Za mě super

Rychlé jednání, ochota.

Milé prodavačky, vše vysvětlily, rychlé dodání zboží.

Uz po nekolikate jsem objednala zbozi u ktereho psali ze je skladem Ale po vytvoreni objednavky hned volali ze zbozi skladem neni a ze bude az za nekolik tydnu

• Paní na pobočce v Brně (Příjemná blondýnka s brejličkami ( bohužel jsem zapomněla jméno ) ), moc ochotná ze vším poradila.

• Nestačili jsme se divit rychlosti odeslání (do hodiny byl balík od objednání u přepravce a druhý den ráno doma)!

Rychle vyřízení, vše bez problémů

• Přehledné webové stránky
    • Popis výrobků i s videem
    • Na dotaz ohledně produktu mi nikdo neodpověděl

• Rychlá komunikace
    • Příjemná prodejna i personál
    • Příznivé ceny

• rychlé dodání zboží a dobrá komunikace i při převzetí na pobočče v Olomouci
    • zboží přišlo vpořádku a všechno
    • - při zadání konkrétní položky ve vyhledávači na webu Sambaby se produkt nezobrazí, což prodlouží dobu vyhledávání
    • - malý výběr zboží oproti kamenné prodejně
    • - ne vždy aktualizované skladové zásoby zboží na webu

• Sami mě telefonicky kontaktovali, část objednávky dorazila dokonce dříve, druhá část opožděně, omlouvali se.

• Spolehlivost
    • Široká nabídka zbozi

• Zboží skladem, doručení druhý den vlastní dopravou až domů.

Spokojenost, autosedačka skladem, doručení vlastní dopravou, bezkonkurenční cena se slevou.

Perfektni komunikace prala jsem si dorucit jiny den domluva na 1