• Dlouhá doba doručení

• Obchod má širokou nabídku zboží, které jsem nikde jinde nemohla najít.

Obchod můžu jedině doporučit. Široká nabídka, rychlá dodací lhůta, neustálá informovanost o stavu objednávky.

Bezva obchod mají spoustu věcí na svatbu

Objednala jsem zbozi, salon mezitim zmenil majitele, zbozi zustalo u puvodniho nekde v Zermanicich, nikdo me neinformoval a musela jsem shanet informace telefonicky, emailem...
    Vyzvedavala jsem vzdy osobne, ted jde bud v Zermanicich nebo postou. Ani jedno se mi uz nevyplati. Budu priste objednavat jinde. Komunikace priserna ...

super nabídka

• Ochota
    • Dobrá komunikace
    • Výběr zboží za rozumné ceny
    • Uvítala bych více možností ve volbě odesílání zboží.
    • Drobné zboží zaslat jako doporučený dopis.
    • ( např. vlásenky )

Jinak jsem byla moc spokojená a svatební salon doporučuji.

• Že mohu počkat až bude vše objednané zboží na Vašem skladě a pak vše najednou poslané.

Obchod můžu jen doporučit. Objednala jsem si hodně metrů stejné stuhy, paní z obchodu mi volala, že bohužel tolik metrů nemaji a ochotně se mnou prošla náhradní možnosti. Ještě ten den zásilku odeslali a druhý den jsem je měla doma. Až budu příště potřebovat stuhy, objednám jedině odsud :-)

• Zboží z jiných nabídek nám nevyhovovalo. Jednalo se o kuličkovou výplň do rehabilitačních pomůcek.
    • 6ádné jsme neshledali.

Doporučuji ostatním spotřebitelům

NEFEROVE JEDNANI, NEJASNÁ CENA ZA DOPRAVU!!! Tento obchod ma nejasně napsanou cenu dobírku a dopravu. Objednala jsem si zbozi a cena za dopravu a dobírku byla 289kc bylo mi to napsáno i v mailu. Pote mi od geiss přišla sms zprava, že si mám připravit jinou částku než bylo napsáno v mailu. Obrátila jsem se tedy na prodejnu a ti mi napsali, že ve smluvních podmínkách ma obchod právo měnit cenu dopravy. A ze jestli objednávku zrusim tk budu penalizovana. Penalizace činila polovinu ceny objednavky. Obchod by měl pro příště napsat přesnou cenu a pokud se konečná cena změnila měli mi dat obratem vědet, abych objednávku mohla připadne zrušit. A ne tu objednávku poslat abych se konečnou cenu dozvěděla od geiss a pote mi napsat, ze když je objednávka odeslána a v pripade neprevzeti zasilky tk budu platit dopravné a ještě k tomu cenu dopravní služby za dopravu.

Reakce obchodu Svatební salón KamPet

Vážená paní Thi thu Trang Pham,
    ihned po přijetí objednávky Vám byl v eshopu změněn status dopravného, protože jste si objednala nadrozměrné zboží. Přímo toto zboží je vypsáno v obchodních podmínkách které jste si přečetla a odsouhlasila, jinak by nemohla být odeslána objednávka. V obchodních podmínkách je přesně uvedeno, jak je doprava při nadrozměrných zásilkách přepočítána. Nicméně jsme Vám nabídli dokonce 50% slevu na dopravné, tj. 1/2 jsme hradili my. Informaci jste znala před odesláním, kolegyně s Vámi dokonce hovořila.
    Žádná penalizace Vám nebyla účtována pouze v případě odmítnutí převzetí náklady na dopravu které by nám dopravce účtoval, kdyby se zásilky vrátily zpět. Bohužel na 4 nadrozměrné (1,5m vysoké balíky) zásilky je doprava vysoká.
    Děkujeme za hodnocení.

vše v pořádku

Na zboží jsme trochu chvátali.Po telefonické domluvě paní udělala maximum pro to,aby zboží dorazilo v čas.A jak paní slíbyla,tak to i bylo.Vše v pořádku a v předem domluvený termín.100% SPOKOJENOST!DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Našla som tam korálky ktoré som potrebovala,
    • bankový účet pre zákazníkov zo Slovenska,
    • kvalitný tovar,
    • veľmi rýchle dodanie.
    • Nezistila som žiadne.

Ostatným zákazníkom doporučujem.

• vše co jsem potřebovala na jednom místě
    • NEVÍM

perfektni a rychlé