Cena dobrá doprava vázne

Super obchod i obsluha

• Rychlost a dobrá komunikace.

Celková spokojenost

Výhodné nákupy z domova

Obchod se nachází v blízkosti mého domov.

rychlé a bezproblémové dodání, ochota v obchodě

Obchod je kvalitní a profesionální přístup k kupujícím. Ochota a slušné vystupování.

• slušná nabídka a většina zboží skladem

Dobrá cena, rychlé vyřízení a rychlá doprava zdarma :-)

• Rychlost dodání, cena...

• Protože v tomto obchodě nakupuji poprvé a zboží přišlo vpořádku hodnotím obchod kladně

• Rychlé odeslání zboží, pečlivě zabaleno, zboží dorazilo v pořádku a kompletní.
    • Pruty Giants Fishing LXR Carp byli v tomto eshopu nejlevnější + doprava zdarma, zboží kvalitní. Děkuji.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dodání opět rychlé, vše v pořádku.

rychlé,spolehlivé

• vše rychlé ,příznivé ceny

• Přehled a solidní jednání slušné ceny

Vše v naprosté pohodě

• Příjemný personál co umí poradit.
    • Osobní odběr na dobrém místě

Reakce obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Jaroslave, děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi i za nákup. Pro letošní podzim jsme připravili zajímavou akci, kde nabízíme několik vybraných produktů s dárkem. Pokud se zajímáte o novinky v rybařině, můžete se podívat zde:

https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/67-1-Darek-za-korunu .

Petru Zdar! Vaše RRR

• Nákup u odborníků

- Jsem s nákupem v tomto obchodě velice spokojen.
    -Velký výběr zboží za přijatelnou cenu
    -Perfektní komunikace a rychlost ve vyřizování objednávek se slevou i dárkem, který potěší.
    -DOPORUČUJI všem nakupujícím!!!!!

Reakce obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Antoníne, jsme rádi za Vaši spokojenost, velmi nás potěšilo Vaše kladné hodnocení, a zároveň Vám tímto děkujeme za Váš nákup v internetovém obchodě Ryby-Rybky-Rybičky. Přejeme Vám hodně štěstí na rybách!

Petru Zdar! RRR

• příznivá cena

Reakce obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Josefe, děkujeme za objednávku i za recenzi. Vozík Neptun Pneu patří k těm nejprodávanějším, a usnadňuje přepravu desítkám rybářů, kteří jej od nás nakoupili k maximální spokojenosti. Velmi užitečným doplňkem je např.: deštník JAF s bočnicí https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/71-1-Kemping/267-2-Rybarske-destniky/5/27601-JAF-Capture-Master-OX-New-2-5m-destnik. V těchto dnech, kdy je časté střídání prudkého slunce s dešťovými přeháňkami, musíme tento deštník jednoznačně doporučit. V případě dotazu nás kontaktujte na 603 438 175.

Petru Zdar! RRR

Vše proběhlo bez problémů.

Reakce obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Jaroslave, díky za hodnocení zde na Heuréce, a rovněž za nákup el. motoru Minn Kota. Nyní jsme naskladnili kvalitní značkové čelovky Energizer, viz.: https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/71-1-Kemping/273-2-Svitilny-celovky-baterky/0/Energizer. Pokud byste potřeboval vyměnit starou čelovku za novou a výkonější, neváhejte nás kontaktovat :)

Petru Zdar! R-R-R