• Nikdo se mi dodnes neozval a ani nic nedoslo

• Od objednání žádná odezva.
    • Majitel nekomunikuje.

Uvedeny nepravdivé údaje o skladové dostupnosti.

Reakce obchodu Rybářské potřeby T-Sport Kladno

Dobrý den pane Čelináku, bohužel i toto se může stát, že zboží v momentě vašeho objednání skladem není, dohodou jste nic řešit nechtěl a proto nás velice mrzí, že ač jste dal 100% přehlednost obchodu i komunikaci v závěru náš eshop vlastně nedoporučujete.
    S pozdravem a přáním, aby Vám v životě vycházelo vše jen na 100%. Bylo by to nádherné.
    Tým Tsport Kladno

• Internetové stránky neodpovídají ze skladovými zásobami..

Objednal sem si 2 dílnou podběrákovou tyč 1,8m stím že je skladem v eshopu a bláhově zaplatil předem na účet..Druhý den mi volal majitel stím že ji nemají ale že mi pošle jinou ještě lepší za stejné peníze jenomže mi místo toho poslal teleskpickou 3m a než si změnil eshop zjistil sem že stála 269kč ne mnou zaplacených 370kč tím pádem mě pán s přáním hezkého dne ošidil.Vracet to nebudu ale ostatní varuji at si davají pozor takových je víc....

Reakce obchodu Rybářské potřeby T-Sport Kladno

Dobrý den pane Kučero, děkujeme za vyplnění dotazníku a moc nás mrzí vaše nespokojenost. Po telefonu jsme se domluvili, že místo dvoudílné podběrákové tyče zašleme trojdílnou, která se dá použít jako teleskop, ale i jako dělička.
    Protože jste zaslal peníze převodem na náš účet byl Vám rozdíl cen vrácen.

S přáním hezkého dne T-sport Kladno