Objednávku háčků Mustad 286A vel.1/0jsem uzavřel před 10 dny.Ctěl jsem 2 balení těchto háčků,což mi nebylo umožněno.Teď se dočítám v tomto dotazníku,že jsem si objednal kromě již zmíněných háčků ještě 1 balení háčků Mustad 2860BR vel 3/0,které nechci a ani jsem je neobjednával.Nejsem s tímto vůbec spokojen.

Reakce obchodu Rybářské potřeby Král

Zákazník si objednal: HÁČEK S LOPATKOU MUSTAD - 286A vel.1/0 25kusů, bohužel skladem bylo pouze jedno balení a proto do poznámky uvedl cituji: "Ctěl jsem objednat 3 balení těchto háčků a nechápu,proč to nejde."

Protože požadované množství zboží nebylo skladem (nenabízeli jsme ani 3 balení na shopu), tak jsme zákazníka telefonicky kontaktovali i psali e-mail, zákazník však nereagoval, ozval se nám sám po 10-ti dnech a několikrát nám zdělil, že nechce žádné háčky 3/0, které mu vůbec nikdo nenabízel.

Objednávka na základě výše uvedené reakce bude stornována.

• NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Rybářské potřeby Král

Zákazník si objednal signalizátory, kde nebyly součástí baterie, což bylo náspsáno i na stránkách. Signalizátory byly nejlevněší na internetu, kvůli nedodáváné baterii. Zákazník se dožadoval dodání baterií jelikož ostatní e-shopy dodávají singlizátor včetně baterií. Nicméně naše firma, na vlastní náklady a zdarma zákazníkovi zaslala kvalitní baterie. Zákazník nám zboží vrátil, aniž by si tyto baterie vyzvedl. Zboží nám zaslal zpět tudíž mu vrátíme peníze.