Na stránkách zboží označeno SKLADEM a skladem tedy nebylo.

• Žádné
    • Kvalita zboží je katastrofální...

Už nikdy...

Dobrý den, pane Chytil,
    je nám líto , že jste nespokojen. Ale bohužel jste první, kdo si stěžuje. I Vaše komunikace od prvopočátku byla dost zvláštní.
    Pokud jste s výrobkem nespokojen a já myslím, že bezdůvodně, tak ho prosím zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze. Myslím , že kvalita zboží je dobrá a pokud se stane, že je něco špatně, tak to ihned řešíme.

Děkuji za pochopení

Pěkný den

Pavel Klement

• Doporučil(a) byste obchod svým známým? * o tom snad mohu rozhodnout,až se obchod uskuteční, tak proč je tento údaj povinný

Vážený pane Lebduška,

je mi moc líto, že nedoporučujete náš obchod. Ale myslím si, že neprávem. U veškerého zboží, co máte objednané je dodací lhůta 14 pracovních dní, jak je uvedeno červeně u každého výrobku, co se objednává z Německa.

Bohužel, čas od času se najde zákazník , který si nepřečte pozorně obchodní podmínky a nevěnuje pozornost dodací lhůtě u daného výrobku.

Doufám, že nám zachováte přízeň a uznáte Vaší rychlou a neoprávněnou reakci na portálu Heureka.

Přeji pěkné dny plné pohody

Pavel Klement

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• Levnější zboží než v jiných obchodech.
    • Neaktualizuje své webové stránky.

V obchodě jsem objednával nůž. V den objednání měli na webových stránkách že je skladem. Po uplynutí pár dnů mně zaslali email, že zboží není skladem a objednávku stornovali. Mrknul jsem se na web a ten nůž byl stále skladem. Asi levá ruka neví co dělá pravá. Je to ale asi smůla. Přeji jiným dodané zboží.

Vážený pane Dubo,

mrzí mne, že nejste spokojen s nákupem na našich stránkách, ale myslím, že nás kritizujete neoprávněně. Jak píšete, informoval jsem vás, že k mé lítosti v současnosti nůž není na skladě a jako odškodné za způsobenou "újmu" - vaše zklamání ze storna objednávky, jsem vám rovnou zaslal slevový kupón 10% na další nákupy, rovněž jsem ale zároveň ještě jednal s dalšími dodavateli těchto nožů, zda není někde v republice na skladě, abych mohl splnit objednávku vaši i dalších zájemců. Jelikož jste určitě postřehl, že těsně po vánocích panuje zmatek ve všech obchodech, zboží se dohledává, na přelomu roku nastupují inventury, a tak jsme s úpravou na stránkách ještě vyčkávali, zda se naskytne jiná šance dodání nožů. V okamžiku, kdy jsem byl ubezpečen, že tento nůž prostě není na skladě, upravil jsem stav i na stránkách. Takže opravdu víme co dělají obě ruce, jen je třeba si uvědomit, že naštěstí ještě existuje pár dnů v roce - vánoční svátky a přelom roku, kdy se všude nepracuje, a tak naše reakce zřejmě nebyla tak briskní, jak jste očekával. Přeji pěkné dny a hodně štěstí při nákupech, zdraví RVC Klement

• Nabízí zboží, které jsem nikde jinde nenašla.
    • Žádné informace o postupu vyřízení mojí objednávky.
    • Dotazník o spokojenosti s nákupem, bych očekávala, až po dodání zboží, přinejmenším zároveň s expedicí.

Vážená paní Schusterová,

velice nás mrzí, že nejste s nákupem v našem e-shopu spokojena a nedoporučujete nákup dalším zákazníkům.

Zboží jste objednala 17.4.2012 a jak je psáno u každého výrobku z "Army světa"

Veškeré zboží Army světa se objednává z Německa. Dodací lhůta je tudíž cca 14 pracovních dní ! Děkujeme za pochopení.

To znamená, že Vaše zboží bude nejpozději do 5.5.2012 odesláno. Zpravidla odesíláme zboží dříve, ale někdy se to nepodaří, tak proto máme uvedeno 14 pracovních dní.

Pokud jste zadala správně email a telefonní číslo, tak vždy přijde oznámení o průběhu zpracování objednávky.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro Vás uděláme maximum.

Děkuji za pochopení

S přáním pěkného dne

• nedorazilo zboží
    • nedorazilo zboží ale dotazník jó

Vážený zákazníku,
    mrzí mě, že Vám zboží nedorazilo. Určitě to není vina z naší strany. Veškeré zboží odesíláme ve stanoveném termínu ! A pokud nastane situace , že zboží nestihneme odeslat včas, tak ihned kontaktujeme zákazníka a poskytneme slevu apod,,, K dnešnímu dni nemáme žádné zásilky zpožděny.
    Neváhejte nás kontaktovat !
    Jen si prosím povšimněte dodacích lhůt, které jste odsouhlasil v obchodních podmínkách. U army zboží je dodací lhůta 10 pracovních dní !!!

S přáním pěkného dne