• Nekomunikace
    • Neplnění slibů

Obchod na stránkách slibuje rychlé dodání zboží,ovšem v praxi i když věděli,že granule nejsou schopni v daném termínu dodat,nebyla jsem upozorněna,zboží nedodali a teprve když jsem se dotazovala,o problému mi řekli.Granule jsem narychlo musela shánět jinde.
    Před desátou ráno nekomunikují.

Zboží bylo (je) inzerováno jako dvě balení po 15 kg. Cena byla na dvě balení přijatelná. Zaplatit ale při doručení oproti konkurenci o 80% víc smrdí podvodem. Prostě NEDOPORUČUJI.

• Neměli zboží které nabízeli!

Na internetu obchod nabízel, ale pak mi bylo telefonicky sděleno, že zboží nemají.

• Naprostá katastrofa!

Vážený zákazníku,

zboží je pro Vás připravené k vyzvednutí na prodejně již od následujícího dne po objednávce. Ve své emailové schránce byste měl mít potvrzení, že na Vás čeká a bude ještě celý příští týden. Pokud si ho během té doby nevyzvednete nebo se nám neozvete, objednávku budeme muset zrušit.

Pěkný den,
    tým rudyhosvet.cz

• Extrémně dlouhá dodací lhůta

Zboží jsem objednala ve středu ráno, vše bylo skladem. Přesto byla objednávka expedována až následující pondělí, takže zboží jsem měla doma až v úterý.
    U škrabadla chyběl šroub bez kterého nebylo možné připevnit jeden díl.

• špatná komunikace se zákazníkem, na jeden z mailů ani nedorazila odpověď,zboží nebylo k dispozici v požadovaném množství

Rozhodně nedoporučuji platit předem, ačkoliv jsem se zaregistrovala opětovně přišla žádost o číslo účtu, oslovení jiným jménem bez omluvy...amatérsky vedený obchod.

Vážená paní Hrudková,

v historii našeho obchodu jsme se nesetkali se zákazníkem Vašeho "formátu". Historie změn objednávky, které jste nám v horizontu 2 týdnů postupně představila, by vydala na víkendovou přílohu novin. Odpusťte nám prosím, že jsme speciálně pro Vás objednávali zboží, které v době objednávky skladem nebylo, měnili na Vaše přání několikrát metodu dopravy, oddalovali expedici, abyste byla v době dodání určitě doma a nestihli včas odpovědět na jeden z mnoha emailu a telefonátů, kterými jste nám připomínala důležitost objednávky, abyste ji ve finále stornovala.
    Pravděpodobně u nás již vícekrát nenakoupíte. S tím musíme počítat a také jsme to již společně oplakali.
    Přejeme Vám více štěstí při nákupech u konkurence.

Srdečně zdraví, tým Rudyhosvet.cz

Tvrdi, ze doprava je zdarma a skutecnost je pak ponekud jina :(

Dobrý den, Evo,

dopravu zdarma poskytujeme na vybrané zboží, které je potom označeno ikonkou Doprava zdarma. Zdarma zasíláme také objednávky v minimální hodnotě za 3.000,- Kč. Nakoupila jste u nás zboží bez označení Dopravy zdarma za celkem 780,- Kč a zvolila dopravu kurýrem InTime s dobírkou. Doprava byla v tomto případě zpoplatněna podle podmínek přehledně uvedených na našich stránkách. Uspořit můžete příště například při platbě kartou nebo bankovním převodem (odpadne poplatek za dobírku), popřípadě si necháte zboží poslat do jednoho ze Žabka pointů, se kterými v Praze a okolí spolupracujeme. Cena dopravy je pouze 50,- Kč.

Přejeme pěkný den,
    tým rudyhosvet.cz

• Oznámení o volnu mezi svátky se zobrazí až po odeslání závazné objednávky, nikde jinde informace zveřejněna nebyla.

Reakce obchodu Rudyhosvet.cz

standardně zboží posíláme do druhého dne, ale přes svátky jsme provoz i z důvodu dovolených ve firmách kurýrních společností omezili.
    Dovolenou mezi svátky jsme komunikovali na našich stránkách například v sekci Doprava a platba a také formou uvítacího banneru na úvodní stránce obchodu. Příště se zkusíme zamyslet jak omezení provozu ještě lépe komunikovat.
    Děkujeme Vám každopádně za zpětnou vazbu!

Tým Rudyhosvet.cz

• Pro mě již žádné.
    • Něco jiného prezentují a něco jiného dělají. Pro mě nepochopitelné.

Za mou osobu mohu říci, že služeb tohoto obchodu již nepoužiji.

Vážený pane Hloušek,

V našem obchodě jste si objednal zboží, u kterého transparentně nabízíme rozvoz zdarma po konkrétních čtvrtích v Praze. Když jsme během večerního rozvozu zjistili, že jste si rozvoz zdarma objednal jinam, volali jsme Vám a nabídli rozvoz s doplatkem. Po vzájemné domluvě jsme objednávku zrušili.

Nerozumíme tomu, kde nastal rozpor mezi tím, co nabízíme a co děláme. V každém případě doporučujeme věnovat více pozornosti v procesu objednávání z jakéhokoliv internetového obchodu a jeho obchodním podmínkám. Uvidíte, že život Váš i obchodníků od kterých nakupujete se opravdu výrazně usnadní.

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a jen samé vydařené nákupy příští rok!

Tým Rudyhosvet.cz