• zboží na zimu je nutno objednat na jaře, dlouhé dodací termíny. obchod nekomuniuje.

jednoduché stránky eshopu

Reakce obchodu RUCEDOZADU.cz

děkujeme za hodnocení.. Předpokládáme že nedoporučení dle ostatního hodnocení v dotazníku byl pouze překlep..
    I to se stává..

Rucedozadu.cz

• Byla mi zaslána špatná velikost místo objednaných 48 mi byly zaslány boty o velikosti 47

objednával jsem už dvakrát pracovní rukavice a pokaždé mi dorazilo o dva páry méně.
    Proto bych nedoporučil

• Nelze něco hodnoti, když nic nepřišlo. Na objednávku čekám už 10 den.

• Nemůžu hodnotit zboží zatím nedorazilo!

Reakce obchodu RUCEDOZADU.cz

děkujeme za hodnocení, ale...
    když jste 22.12 objednávku realizoval musel jste se prokliknout přes toto upozornění, které bylo uvedeno i na každé straně u každého produktu..
    Z důvodu omezení provozu mezi svátky budeme objednávky přijaté po 20. 12. 2021 expedovat 4. ledna 2022.
    Příjemný nový rok

Před 7 dny jsem u vás udělal objednávku, do dnešního dne jste se ani neozvali, takže není co hodnotit.

ve vyobrazení i v textu se jednalo o pár rukavic ... doručena byla rukavice jedna.

Reakce obchodu RUCEDOZADU.cz

tento text máte i v emailu o potvrzené objednávce v názvu produktu... MACAW PROFI rukavice palcové vel.10 cena za1ks ....Měrná jednotka u produktu je KS, nikoliv pár....

Zboží bylo objednáno zaplaceno a po 5 dnech s3m se dozvedel že to zboží už není a nebude děkuju moc.

• Velikosti neodpovídají uvedeným tabulkám!!!
    • Na emaily neodpovídají, telefony neberou. Žádná komunikace
    • Rozhodně nedoporučuji
  • Všechno bylo v pořádku, až na to, že pantofle došly bez předchozího upozornění v jiné barevnosti. Takže místo hnědo-béžové, jsou béžovo hnědé. Převažuje tudíž světlá barva místo tměvé.
    I přesto jsem si je ponechala, neb jsem je potřebovala.

• Zamena zbozi jine nez jsem si objednala

Nebyl to kvalitní výrobek jak se zdál.

• vyhoda tohodle obchodu je ta ze jsou odeme dost daleko jinak bych jim rad dal do tlamy
    • například moje recenze44

Reakce obchodu RUCEDOZADU.cz

Vaši reakci nechápeme. Ve čtvrtek jste udělal objednávku, v pátek Vám byla odeslána, v pondělí jste si ji vyzvedl.
    Objednal jste si polomasku, pokud jste čekal s polomaskou i filtry jasně je v popisu napsáno ,,filtry na fotografii nejsou součástí polomasky".
    RUCEDOZADU.CZ

bohužel po týdenním nošení praskly a budu je reklamovat, to jsem tedy zvědavý jak dlouho to bude trvat

• Nedodržel mnou objednané zboží

Reakce obchodu RUCEDOZADU.cz

Vaši objednávku jsme přijali v pátek a v pátek také byla odeslána. V pondělí jste ji převzal. U produktu jsou vyobrazeny dvě fotografie z důvodu přechodu výrobcem na nový model který jste obdržel.

rucedozadu
    .cz

Bylo mi dodáno jiné zboží než jsem si objednala

• Špatná reklama o zboží přijde úplně něco jiného ale poslali peníze zpět bez problémů

U jedné boty je rozmezí na navlékání tkaniček 3cm a u druhé 4,7cm, jedná se o první očka ve spodní části boty. Požaduji slevu. K.Šalková

• Kraťasy (kalhoty), které jsem objednal pod označením XXXL odpovídaly rozměru XL, tudíž jsem vyhodil 635 Kč. Kdybych kalhoty reklamoval, musel bych zaplatit poštovné dalších 140 Kč. Proto tento obchod nedoporučuji. "Značení oděvů střílí jen tak od pasu"