• - Okamžitý odběr na prodejně
    • - dobrá prezentace a informace o výrobku
    • - přímo na prodejně měl prodavač docela frmol, našel si čas na dobré předvedení objednaného výrobku ale už jsem neměl odvahu ho dál zdržovat dotazy na další vystavené výrobky. Což bylo dané opravdu jen tím, že se tam sešlo v jednu chvíli více zákazníků, kteří byli trochu nervózní a to se přeneslo i na mne.

Výběr zboží na internetu je obsáhlý a dostatečně informuje o všech aspektech konkrétního zboží.
    proces objednávání je prakticky standartní a plynulý. Nečeká nás žádné nenadále překvapení.
    Jak jsem měl možnost sledovat i reklamace se na prodejně řešily promptně a s přehledem bez zádrhelů.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že Vám výběr na internetu pomohl se orientovat a náš prodejce, že Vám prezentací výrobků pomohl s výběrem. Moc nás mrzí, že jste pro vytíženost obsluhy nedostal všechny informace, které jste chtěl a budeme rádi když se na nás s Vašimi dotazy obrátíte, rádi Vám je zodpovíme.

• spolehlivost
    • nevím

spokojenost

Dobrý den Vlado,
    děkujeme za Vaše 100% ohodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás a rychlostí dodání zboží takto spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku u nás.

• Rychlost,spolehlivost
    • Nedává slevu pro zákazníka při dalším odběru,samozřejmě u vyšší částky

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za kladné ohodnocení a doporučení našeho obchodu. Věřte nám, že si zákazníků, kteří se k nám vracejí opravdu vážíme a snažíme se jim vyjít vstříc, bohužel zboží za akční cenu již není možné zlevnit.

Email: [email protected]

• obchod nabízí velký výběr sortimentu, který jsem hledala

Velmi příjemná přístup od obchodu. V poznámce objednávky jsem upozornila, že bych chtěla zboží dostat nejdříve v pátek, protože budu mimo doručovací adresu a přesně tak se stalo. Takže spokojenost

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

moc nás těší, že jste byla s naším přístupem k zákazníkům takto spokojena. Snažíme se vždy maximálně naším zákazníkům vyjít vstříc. Jsme moc rádi, že se Vám nákup u nás líbil a že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

Email: [email protected]

• Nabízí mnoho zboží a uživatelské recenze mi pomohly vybrat správný výrobek (nová baterie do robotického vysavače Roomba). Z obchodu mi ještě v sobotu volali a potvrdili datum dodání výrobku.

Byl to můj první nákup, ale komunikace mě mile překvapila. Dodání výrobku bylo v pořádku, jeho funkčnost vypadá také v pořádku, ale to se uvidí až za rok nebo dva.

Dobrý den ZT,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení našeho obchodu. Vždy max. do 10 min. od přijetí objednávky Vás informuje operátor o expedici zboží a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně

Email: [email protected]

S provedeným nákupem jsem byl spokojen. Oceňuji zejména rychlé a bezproblémové doručení zboží.

Dobrý den Jakube,
    moc nás těší, že se Vám takto zamlouvalo rychlé a bezproblémové doručení objednaného zboží. Děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu

• Skvělá komunikace a vstřícnost

Bez obav nakupujte, vřele doporučuji

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za 100% ohodnocení a vřelé doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že se Vám nákup u nás takto zamlouval a budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Široký sortiment, ceny, rychle dodání, Výborná komunikace.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc nás těší Vaše slova chvály na šíři sortimentu, nízké ceny, rychlost dodání zboží a komunikaci ze strany obchodu. Jsme moc rádi, že jste byl takto spokojen a budeme rádi, když se k nám budete opět vracet

Email: [email protected]

Již dlouho jsem uvažovala o koupi robotického mopu a četla o něm jen samou chválu, až jsem se rozhodla si ho zakoupit. Jsem s ním maximálně spokojena. Všem doporučuji.

Dobrý den Ludmilo,
    moc nás těší, že jste s výrobkem takto spokojena a budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• specializace na robotické elektrospotřebiče
    • doplňkové zboží
    • náhradní části
    • servis
    • přívětivé ceny
    • ---

Nakupovala jsem zde poprvé a to robotický vysavač. Jsem spokojená s dobou dodání, zabalením zboží i komunikací na úrovni. Telefonicky dali vědět, že přijali platbu a budou expedovat zboží.

Dobrý den Lucie,
    děkujeme za 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc nás těší, že jste byla spokojena s tím jak bylo zboží zabaleno a rychle dodáno i s komunikací s námi. Záleží nám na tom, aby byl zákazník informován o průběhu objednávky. Jsme rádi, že Vám naše služby takto vyhovují

• Rychle dodani

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás a rychlostí dodání zboží takto spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku u nás.

Email: [email protected]

• úžasná komunikace, rychlé dodání
    • nevím

Nakupuju na netu často, ale ještě jsem nezažila, aby mi obratem po objednávce volali z obchodu, že přijali peníze a odesílají zboží.
    PERFEKTNÍ!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

moc nás těší, že jsme Vás takto překvapili, i když na internetu nakupujete často. Snažíme se o to, aby byl zákazník o průběhu objednávky informován a zboží mu bylo doručeno co nejdříve. Děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu a označení za PERFEKTNÍ.

Email: [email protected]

• Široký výběr produktů, které už nejsou jinde k sehnání.
    • Není to slabina obchodu, ale kazí to celkový dojem. Přepravce přišel s cizím balíkem, protože můj vysavač předal jiné zákaznici. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, co očekávám, tak mi balík vážící necelé kilo byl podezřelý.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás takto spokojen a budeme se těšit na Vaši další objednávku u nás.

Email: [email protected]

• Ihned po objednani zbozi zavolali a potvrdili, ze je zbozi skladem a ze ho nasledujici den poslou...

spokojena

Dobrý den Zdeno,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás takto spokojena a budeme se těšit na Vaši další objednávku u nás.

Email: [email protected]

Perfektní komunikace dotazů, dodání zboží ani ne do 24 hodin.

Email: [email protected]

• Siroky sortiment, v porovnani s roboticky-vysavac.sk pripadne inymi obchodmi

• Výběr zboží
    • Přehlednost
    • Žádný

Dobrý obchod s velkým výběrem zboží

Dobrý den Josefe,

Email: [email protected]

• Rychlost vyřízení objednávky."Dnes objednám a zítra to mám".
    • Rychlost vyřízení objednávky,ceny.

Doporučuji z důvodu výše popsaných.

Dobrý den Radane,

• Kvalita
    • Ochota
    • Zatím o žádných nevím.

Ve všech bodech spokojenost.

Dobrý den Dagmaro,