• slušný výběr
    • dobrá komunikace
    • obchod nemá chyby, jen jsem od robota očekávala trochu více, než je ve skutečnosti možné.. :)

doporučuji dobře zvážit, co vlastně očekáváte a v tomto případě platí citát: "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci" ;) raději investujte více...

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám líbí slušný výběr a dobrá komunikace. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

Email: [email protected]

• rychlost, spolehlivost, výborná komunikace (hned jsem obdržela telefonicky odpověď
    • neví o žádných

vynikající

Dobrý den Hana Ch.,

děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně hodnotíte rychlost, spolehlivost, výborná komunikace (hned jsem obdržela telefonicky odpověď). Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• dostupnost, rychlost,spolehlivost

Dobrý den Jerry,

děkujeme za Vaše doporučení a kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám líbí dostupnost, rychlost a spolehlivost. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

Email: [email protected]

• Rychlé dodání, záruka kvalitního zboží, výborná komunikace.
    • Nenašla jsem

Profesionálové.

Dobrý den Karolíno,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám líbí rychlé dodání, záruka kvalitního zboží, výborná komunikace. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

Email: [email protected]

• Seriózní jednání, spolehlivost, pružnost při změně objednávky, výborná komunikace, bleskové dodání zboží.
    • Neshledala jsem žádné slabiny.

Doporučuji tento obchod, mám s ním výborné zkušenosti. Sama jsem při objednávce z nepozornosti udělala chybu. Vše se ihned telefonicky vyřešilo k mojí naprosté spokojenosti.

Dobrý den Lenko,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně hodnotíte seriózní jednání, spolehlivost, pružnost při změně objednávky, výborná komunikace, bleskové dodání zboží. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Nahradni dily na Roomba jsem jinde nenasel.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám líbí náhradní díly na iRobot Roomba. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

Email: [email protected]

Jsem spokojená s nákupem a určitě bych doporučila tento obchod i jiným zákazníkům.Zboží dorazilo včas a v naprostém pořádku k naší spokojenosti.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojená s nákupem a že zboží dorazilo včas a naprostém pořádku. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• Ochota,super komunikace se zákazníkem a rychlost dodání zboží. Děkuji

Super doporučuji !

Dobrý den Markéto,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně hodnotíte ochotu a super komunikace se zákazníkem a rychlost dodání zboží. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Téměř okamžitě se ozval prodejce telefonem a potvrdil osobně objednávku a datum expedice (ten týž den).

Nakupující je pro ně důležitý.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám libí okamžité zavolání a potvrzení objednávky a datum expedice (ten týž den). Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• Bleskové dodání,perfektní komunikace
    • nevím o žádné

Dopuručuji.Okamžitá reakce obchodu, rychlé dodání a cena

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám líbí bleskové dodání a perfektní komunikace a těší nás, že jste nenašli žádné mínusy. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

• Rychlá dodávka,kvalitní komunikace
    • Nevím o žádných

S obchodem mám dobré zkušenosti.Výhody jsem popsal,zatím nevím o problémech.Při koupi vysavače došlo k malému nedorozumění,po urgenci bylo vše do druhého dne vyřešeno.Domnívám se, že obchod prodává kvalitní a prověřené zboží.Skutečná kvalita se ale prokáže až časem.

Dobrý den Luboši,

děkujeme za Vaše kladnou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a kvalitní komunikací. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

OK, doporučuji

Dobrý den Pavle,

děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že vše OK. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

• super rychlost

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám libí super rychlost. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Sortiment a rychlost dodání.
    • x

Výborný způsob pokud potřebujete nákoupit pro iRobota, třeba akku.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladnou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen se sortimentem a rychlostí dodání. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Negarantuje dobu dodani.Objednala jsem 5.9. s tim,ze bude doruceno 6.9. Bohuzel jsem si objednala dodani Ceskou postou a od utery bylo napsano ,ze bude dorucovani odpoledne.6. Nic,7.nic a navecer 8. mi prisla sms,ze neuspesny pokus o doruceni.Cele odpoledne jsem byla doma a cekala a zvonek funguje.Nakonec jsem si v patek 9. musela dojet sama na postu.Obchodem mi bylo sdeleno,ze oni za doruceni nezodpovidaji a mam priste volit PPL

Expedice zbozi z obchodu velmindobra,nikdy pro doruceni nevolte Ceskou postu!!!

Dobrý den Betusko,

děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně hodnotíte expedici a mrzí nás Vaše zkušenost se špatným doručování pomocí české pošty a doufáme, že Vás česká pošta neodradila od nákupu u nás a budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás pomocí přepravce PPL.

Email: [email protected]

Jsem velmi spokojená. Nákup zboží vřele doporučuji.Spolehlivost a dobrá komunikace.

Dobrý den Jinko,

děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla velmi spokojená se spolehlivostí a dobrou komunikací. Budeme se těšit na Vaši případnou další objednávku u nás.

Dobrý den Jiřino,

děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně hodnotíte rychlost. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• vše ok

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že kladně vše ok. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• koupil jsem ho v prodejně OK na Proseku
    • podle informací ,že tam ho prodávají
    • dokupovali jsme ještě ovladač a pro ten jsem musel do Vaší prodejny v Kolbenově ulici a tu jsem musel dost hledat

Dobrý den Zdenku,

děkujeme za Vaše kladnou recenzi našeho obchodu.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.

• dostupnost nefunkčních součástek

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladnou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dostupností nefunkčních součástek. Budeme se těšit na Váš případný další nákup u nás.