• Neodpovedaju na maily,ziadna reakcia.

zboží nedcošlo

Zesílena duše nebyla ovšem vůbec zesílena

Reakce obchodu Rimoto motoshop

velice nás mrzí Vaše recenze, ale námi dodaná duše je zesílená se sílou stěny 1,9-2 mm tak, jak je uvedeno v popisu objednaného produktu viz:
    Pokud potřebujete silnější duši než je tato, je nutné objednat Extra zesílenou. Pokud máte zájem o výměnu, zašlete nám zboží zpět, extra silnou duši máme skladem za cenu 690,- kč se sílou stěny 3-4,5mm.
    Díky moc

Zboží došlo v pořádku, ale příchytky jsou příliš malé a vůbec se nehodí do Škoda Octávia.

• mají velký výběr
    • poštovné zadarmo myslím od 1000
    • rychlá komunikace

Po objednávce a zaplacení napsali, že to nemají, že už se to nevyrábí a nedodává. Už je to více než týden a nepřišly mi peníze zpět. Neurgoval jsem je, možná to prostě trvá 14 dní nebo je jiný zádrhel. Není to nějaká velká chyba obchodu, jen to zapomněli stáhnout z nabídky. Nedoporučuji jen kvůli tomu nedodanému zboží... Jinak je vše super, okamžitá odpověď, napsal mi člověk dříve než robot a navrhnul alternativní produkt...

• po 10 ti dnech zboží nedorazilo

Lžou nemají nic skladem a přitom všude píšou že ano!

Na stránkách visí věci, které nemají opakovaně skladem. Na email nereagují.

Poprvé a naposled. Platba kartou a stejně přišla dobírka. Vráceno a zase obchod poslal zpátky bez dobírky.

• zboží, které bylo vedeno skladem v e-shopu po objednání nebylo skladem.

Zboží bylo dokonale zabalená, ale rozbité nestalo se tak u přepraví . Byl to záměr vyditelný i přes obal.

• špatná komunikace s dopravci a zákazníkem

Reakce obchodu Rimoto motoshop

Dobrý den. Lituji, že s dopravcem byla špatná komunikace a předávám k vedení zásilkové služby s žádostí, aby se tato situace již neopakovala. Team Rimoto Třebíč.

• Nemá jasný přehled o zboží

Chaos v nabídce, objednávce i dodání, nakonec jsme to ale společným úsilím jaksi zvládli