• Rychlost odeslání

Za mě spokojenost.

V pondělí 2.10 ve 13.00 objednán repasovaný notebook, v úterý 3.10 v 11:00 byl doma. Naprostá spokojenost. Nechápu tady ty negativní recenze. Určitě doporučuji!!! Kvalita za dobrou cenu.

• Všechno.. Arogantní jednání-Neochota-Okrádání lidí

Pokud se chcete nechat okrást mohu jen doporučit stránku repasy.eu za nedlouho bude na internetu dostupná stránka s detailním popisem podvodného jednání této firmy.

• procvivite se v trestnim rizeni pri vymahani vasich penez
    • objednate, zaplatite, nic nedostanete, komunikace zadna

zkratka chova se jako podvodnik, vybere penize a pak uz nekomunikuje, telefony mimo provoz, na maily nereaguje...
    Zaplaceno 19.6. do 9.7. nic neprislo, zadna odpoved na maily, telefony celou dobu mimo provoz.

• Cena, rychlost, komunikace
    • Nevím

DObrý eshop, doporučuji

• - prakticky nekomunikuje
    • - žádost o změnu objednávky - bez reakce několik dní
    • - čipy v plnitelných cartridgí objednávám již po třetí - nespolehlivé (údajně špatná zásilka z Číny - nové čipy za několik měsíců nefungují znovu)
    • - nepřehledný e-shop

Chybí komunikace - což je to nejhorší

• nic ZVLÁŠTNÍHO
    • MINIMÁLNÍ KOMUNIKACE.ŽÁDNÉ INFORMACE.POKUD SE NEINFORMUJI SÁM!!!!

TERMÍNY OD OBJEDNÁNÍ A ZAPLACENÍ ZBOŽÍ JSOU VELMI DLOUHÉ-25.3.JSE OBJEDNAL A JE 10.4.A NIC JSEM NEDOSTAL!!!!!

• Oslovil jsem obchod na základě dobrých zkušeností mého kamaráda
    • Asi jsem se trefil na stěhování obchodu. Proto tak poměrně delší doba dodání.

• Vše ok
    • .nevím

Výborné

• Ceny (bohužel relativní záležitost vzhledem k jiným problémům)

Zboží skladem není skladem
    Pošlou něco jiného než dohodnuté
    V případě problému (poškozené zboží, nesprávně dodané zboží) ukončí komunikaci i přes telefonický slib věc vyřešit

• výborná komunikace
    • krátká dodací lhůta
    • kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • nevím o žádných

na internetu nakupuji často,ale vždy na dobírku.Poprve jsem poslala platbu předem.Doporučuji,obchod je spolehlivý.

• Ceny
    • Objednáno 31.1.2014. Jako položka uvedena SKLADEM. 8.1.2015 přišel e-mail, nikoli zboží s tím že zboží v expedičním skladě není a bude objednáno. A zásilka bude expedována jakmile to bude možné tzn není znám termín dodání.

Další z mnoha shopů které uvádějí zboží skladem i když ho skladem nemají, jelikož dobře vědí, že lidé nakupuji tam, kde zboží skladem je a nechtějí čekat na dodání. Objednal jsem zde ze dvou důvodů .
    1. Zboží skladem
    2. Dobrá cena.
    Ale zatím nenakoupil, protože nebylo dodáno. Z důvodu dlouhé doby mezi objednávkou zboží skladem a informace že skladem není hodnotím také kvalitu komunikace jako zcela nedostatečnou.

• dobré ceny
    • vstřícnost
    • neznám

Slušné jednání, dobrá komunikace, dobré ceny,
    Určitě nakoupit

• Levný, celkem rychlý, široký výběr.

Tento obchod podle mě nemá chybu, kupoval jsem v něm levný inkoust do tiskárny, jsem spokojen :).

• Nízké ceny, kvalitní zboží

• Rychlé a příjemné jednání

• Vše bylo O.K,jen byl 1 den na vyzvednutí,další den by se balíček odeslal zpět.Nevím,zda si to takto žádá obchod nebo pošta.

• -vyměňte doručovatele, Česká pošta-špatný výběr.

• kvalitní a levné zboží, zvláště pak plnící cartridge

výborný

• Rychlost a důvěryhodnost.
    • Dobrá cena a výběr.

Mohu jedině doporučit.