Podložka po 1 dni používání - cesta celkem 325 km Praha - Ostrava roztržena - vložen do ní 5" mobilní telefon ... za tu cenu se mi nevyplatí reklamace a tahání a dokazování správného či nesprávného použití - pořídil jsem u jiného obchodníka jiný produkt, který drží již 1000 km bez známky opotřebení.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Dobrý den, Vaše nespokojenost s produktem nás velmi mrzí. Pravděpodobně se jednalo o vadný kus. Reklamace je u nás bezplatná a posouzení objektivní, takže se nemusíte bát. Během dneška Vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom situaci dořešili. Děkujeme.

• čina style :/

pořádně zjistit co nakupujete !!

Reakce obchodu Rebelie.cz

Dobrý den,Vaše nespokojenost nás mrzí. Pokud nejste se zbožím spokojen samozřejmě můžete využít možností vrácení zboží ve 14 denní lhůtě, nebo výměny zdarma. Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Nejen že jste garantovali doručení do Vánoc ale ani do dneška 29.12. Zboží nedorazilo!

Reakce obchodu Rebelie.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží je od 21.12.2015 připraveno na Výdejním místě. Prosíme o reakci na náš dnešní e-mail. Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Děkujeme.

• Rychle dodání zboží.
    • Nekvalitní výrobek

Podložka by měla být větší o pár mm. Klasicky mobil tam ležmo vejde jen tak tak. A postavený v půlce nedrží a počas jízdy vypadává. :-(
    Jinak na palubní desce podložka drží dobře.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Dobrý den, rozměry podložky uvádíme přímo v popisku produktu. Pokud nejste spokojen nabízíme Vám bezplatnou výměnu zboží, nebo vrácení zboží ve 14 denní lhůtě.
    Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno, přestože jsem se předem ujišťoval, zda jej mají na skladě.

Rozhodně zde už nic kupovat neplánuji.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Dobrý den, Vaše negativní hodnocení nás mrzí. Celou situaci předáme našemu reklamačnímu oddělení a pokusíme se objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti.

• nabizene zbozi je nizke kvality, ktera ovsem odpovida nizke cene.Moje chyba.

pozor na to, co objednavate. To, jak zbozivypada na fotografii nemusi souhlasit s tim, jaka jsou vase ocekavani ohledne kvality zpracovani, apod. Neni to ovsem chyba obchodu, ten pouze nabizi a vy delate rozhodnuti.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s produkty nás mrzí. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení a my se pokusím dořešit objednávku k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• zboží nebudu vracet,ale jen proto, že jsem si od nákupu neschovala prodejku.
    • Zboží je nekvalitní, ozdoby na náramku černají a zanechávají fleky na ruce.
    • Přívěsek Fang po 3 dnech nošení ztratil svůj stříbrný potah, zčervenal a vypadá jako pěkný shit!

určitě bych si zde již nic nekoupila, zboží je naprosto nekvalitní. Bohužel, krásně vypadá,ale asi je jen na výstavku

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost se zbožím nás mrzí. Celou situaci jsme již předali reklamačnímu oddělení, které Vás dnes bude kontaktovat a pokusí se objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Zboží samozřejmě v takovém případě bude možné vyměnit nebo vrátit. Děkujeme

• Vzdělávací kniha s optickou iluzí Magic image 202 PRODUKT SE VÝRAZNĚ LIŠÍ ROZMĚRY, POČTEM STRAN I NEKVALITNÍM PROVEDENÍ OBRÁZKŮ NEŽ JE NA UVÁDĚNÉM VIDEU. VELKÉ ZKLAMÁNÍ.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s produktem nás mrzí. Bohužel jsme u videa neměli napsáno, že je pouze ilustrační a přesné rozměry s počet obrázků jsou k nalezení v záložce "parametry". Za tuto skutečnost se Vám omlouváme, kontaktujte prosím naše reklamační oddělení a my se pokusíme objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti.

• Žádné
    • Špatně popsaný produkt

Nakupuje zde levné věci. Polovina zboží, které jsem si zde koupil je tak nekvalitní, že je nepoužitelná. Zbytečně vyhozené peníze.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost se zbožím nás mrzí. Již jsme spolu komunikovali přes email a navrhli Vám řešení celé situace. Doufáme že se nám podaří objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• boxerky se po jednom vyprání začaly párat

nedoporučuji

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost se zbožím nás mrzí. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení a my se pokusíme objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• Žádné když je zboží poškozené

Prodávat vadné zboží mi příjde hnusné zvlášť když to byl vánoční dárek

Reakce obchodu Rebelie.cz

za tuto situaci se Vám omlouváme. Poškozené zboží jsme Vám jistě nezaslali schválně. Již jsme Vás kontaktovali emailem a pokusíme se objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• Obchod je fajn
    • pro co nejnižší cenu prodávají absolutní šmejdy

Raději nic nekupovat, zboží z vietnamské tržnice má mnohem větší kvalitu. tady to vypadá hezky jen na fotografii

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s objednávkou nás mrzí. Již jsme Vás kontaktovali emailem a pokusíme se objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• Přehlednost, "rozumná" cena, celkově logistika asi dobře vyřešena
    • Výrobek absolutně neseděl s obrázky bylo to jako 100 a 1

-Radši jsem těch 500kč měl dát do rulety na červenou.

-Poslali vše okamžitě, chodily emaily o stavu objednávky atd. v tomhle ohledu žádná výtka.

-To co mi přišlo bylo plivnutí do tváře a výsměch z jejich strany

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s produktem nás mrzí. Produkt k nám můžete poslat zpět s tím, že Vám vrátíme peníze. Děkujeme

Zboží bylo poškozené, celá plechová krabička byla poničená.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost se zbožím nás mrzí. V tomto případě zřejmě došlo k poškození během přepravy a my se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme. Kontaktujte prosím emailem naše reklamační oddělení a zašleme Vám krabičku novou. Děkujeme

• nabízejí něco co vlastně nemají.

nedoporučuji

• Nepřehlednost při slibování dopravy zdarma. Nenapadá mě proč inzerují dopravu 18.-19.11. zdarma a přitom jde je o obědnávky od 12 do 12 a nikoliv celý den.

Zboží nedostatečně popsané - až po nákupu se ukázalo že hlavovlam (3D puzzle) je určen pro děti od 14 let. Což se pro 7 leté dítě asi hodit nebude.
    V záhlaví všech stránek byla slibována doprava zdarma, ale obrázek na žádné podmínky neodkazoval. Po komunikaci s obchodem vyplynulo, že doprava zdarma byla pouze do 12:00. Nabídli mi pouze možnost objednávku zrušit. Na druhou stranu e-mailová kominikace ze strany obchodu byla velice rychlá.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s objednávkou nás mrzí. Co se týče poštovného, tak se omlouváme a příště se pokusíme lépe upozornit na přesné podmínky akce. U 3D puzzle je Vaše stížnost oprávněná a popisek jsme již doplnili. Děkujeme

• Tragická kvalita veškerého zboží. Peněženky se po prvním použití rozpadnou a o ostatním zboží raději nemluvím. Nedoporučuji

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše zklamání z nákupu nás mrzí. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení na mailu [email protected] a my se pokusíme objednávku dořešit k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme

byl jsem moc sklamanej

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše zklamání z nákupu nás mrzí. Již jsme Vás kontaktovali emailem a pokusíme se objednávku dořešit k vaší plné spokojenosti. Děkujeme

• U zboží chybí návod (samolepky na zed).
    • Dale mne velmi zarazilo, že obsah balíčku je popsán na přední straně a každý si ho může přečíst. To povazuji za nehoraznost.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše nespokojenost s nákupem nás mrzí. Všechny potřebné návody naleznete na následujícím odkazu: http://navody.x-trader.cz/ . Co se týče popisu objednávky na štítku, tak tato možnost je volitelná v posledním kroku objednávky. Pokusíme se na volbu výrazněji upozornit. Omlouváme se za vzniklé komplikace a doufáme v další spolupráci.

• zboží je z číny a tomu odpovídá i kvalita. šikovně nafoceno, ale reálný stav je jiný.

Reakce obchodu Rebelie.cz

Vaše negativní hodnocení nás mrzí. V případě že nejste s produktem spokojen, není problém jej vrátit s tím, že Vám vrátíme peníze a ve všem vyjdeme vstříc. Děkujeme