Baterie je v pořádku,ale spínací skříňka je poškozena vlivem špatného zabalení. Už jsem si objednal novou.

• Zaplaceno, nedodáno, ale dotazník zaslán...

• při prvním nákupu spokojenost, při druhém jsem velmi zklamán.

Při prvním nákupu-elektrokoloběžka (doručenía předání výborné),chyběla jen jedna nabíječka. Vyřešeno rychle k plné spokojenosti. DRUHÝ nákup byla silnější nabíječka. Než jsem ji objednal, dotázal jsem se, zda bude kompatibilní se zakoupenou elektrokoloběžkou - uveden typ zakoupené elektrokoloběžky. Odpověď obchodu byla ANO! a tak jsem objednal. Když dorazila, nešla díky jiné koncovce připojit k bateriím. Obchod mě neupozornil, že jsou dvě varianty koncovek a z obrázků to na první pohled není zřejmé! Obchod nabízí řešení: vrátit (= 2x poštovné) nebo vrátit a koupit jinou,dražší + doplatek(= 3x poštovné), a nebo si mám vyrobit propojku. Obchod proto považuji za neseriozní, objednávání zde je dost loterie!

RCskladem RC Off Road Skalák Yeti RTR 1:20 23123914Z zelený neujede ani 1m.prasklý pastorek na motorku a proto se protáčí na hřídli je to šrot!!!!

RCskladem RC Land Rover Defender 4x4 1:14 2,4GHz 7,5 km/h RTR oranžová, jede asi jen 2minuty pak přestane fungovat ,pro další jízdu se musi popostrčit a za 5m už zase nic nefunguje a zase špatný motorek nebo elektronika je to šrot!!!!
    Připadá mi to jako kdyby RC sklad prodával použité repasované hračky!!!!

tento tank za skoro 6000 nema kovove pasy ani kovovou vanu jinak vse cina nekvalitni material pote sem zjistil ze v byvalem ndr sem nasel firmu ktera prodava tyto modely do nejmensiho detailu propracovane a celkove kovove a opravdu funkcni po vsech strankach a z daleko mensi penize vite

• ani do dnesniho dne nedoslo, obchod nekomunikuje.

• Platba vopred na účet
    • Dopravca GLS nikdy viac!

Neviem či mám takú smolu alebo som dostal zrovna vládny kus ale po cca 8 minútach jazdy RC modelu za 176 euro normálne zhorela riadiaca jednotka. Poslal som to na reklamáciu no čakám na odpoveď. Uvidíme.

• Komunikace velmi dobrá ochotná. Balík přišel rychle a dopravce ochotný.
    • Prodávající ani neví co prodává. Produkt vadný a menší kapacita baterie než udává v internetovém obchodě. Jsem skládání dojezd je jen 35,45km 20ah místo 26ah u Lion Super turbo 70km

• Prijemne jednani a vstricnost
    • Pri predavani bylo dostatecne vysvetleno,jak s kolobezkou zachazet.

Zrejme na ukor rychlosti montaze kolobezky byla spousta sroubu utazena jen rukou a to vcetne matky krku rizeni,coz povazuji za zasadni chybu.Zadni blatnik byl uchycen tak,ze skrtal o zadni tlumic,jehoz uchyceni spolecne s operkou svarel zrejme nejaky ucen.Kazdy tlumic privaren jinak,svary jsou nedotazene a plne kulicek.Dale je zohybany kryci plech podlahove baterie.Obchod uvadi vyrobek jako svuj,ale pusobi na me dost "čínsky".

• Budu reklamovat...Nefukční
  • Zboží neodpovídá popisu

• Zboží neodpovídá popisu, v balení nefunkční baterie, špatná komunikace se servisním týmem.

Nikdy tam nic nekupovat staré nefunkční baterie ve dronu v popisu produktu 1000mA v baleni 900mA

• poslali ste zlomenou koncouko
    • podla mna to uz neni novy material

Nikdy u nich nenakupujte!!! Sú to čínske šmejdy!!! Reklamáciu neuznajú, vadí výrobku hodia na vás!!! Obrovské sklamanie!!! Ako to, že ešte neskrachovali???

Při výběru baterie po telefonu mi prodejce doporučil spatnou baterii, která autíčko odpálila a teď se nemá k reklamaci a shazuje vinu na mě, že jsem si nevšiml otočené polarity na baterce, i přes to, že je tam systémový konektor který nejde zapojit jinak.

• Karoserie byla odřena a už použita

Obchod rozhodně nedoporučuji,
    po 2 letech a 3měsících mi nejsou schopni dodat ND na né zrovna nejlevnější model RC auta.Na poptávku e-mailem nikdo nereagoval,tak jsem objednal zboží podle obrázku a nebylo to ono.Poté co jsem se dovolal mi bylo sděleno,že už díl nemají a odkázali mě na ebai nebo aliexpres,že to tam určitě najdu.Model jsem si koupil v čechách,tak nevím proč bych měl díl kupovat v Číně.
    Koukal jsem a je dost konkurence co se týká RC modelů.Doporučuji se nejdříve porozhlédnout a zjistit více o obchodě,než něco objednáte.
    Já už jsem ponaučený a jen mě mrzí,že jsem to neudělal dříve.
    Bendl

Když jsem podruhé spálil motor v RC autě arogantní a nabubřelí servisák mi sdělil že reklamaci neuzná, neboť jsem si dovolil z auta sundat kola a boudu. Už bych tam nešel

• Prodávají nekvalitní zboží.

Reakce obchodu RC Skladem

Pěkný den, vážená konkurence,

děkujeme za top hodnocení. Moc si toho považujeme, hlavně za to že nás posouváte vpřed. Přejeme vám pohodové dny.

Tým RC Skladem

• Obchod nereaguje na moju objednàvku

TOVAR MI NEPRIŠIEL

Reakce obchodu RC Skladem

Dobrý den, pane Bobula,

u vaší objednávky jste uvedl přepravní službu GLS Česká Republika.

I přes to děkujeme za váš zájem a slušné hodnocení našeho obchodu...

Zdravíme vás do Liptovského Mikuláše a přejeme vám dobré a pohodové dny.

Váš Tým RC Skladem