• Dlouhá dodací lhůta
    • Jednání ze strany obchodu
    • Neochota

Přestože na stránkách je u názvu pletiva uvedeno, že se jedná o zelené a v popisku téže, přišlo nakonec hnusné šedivé - reakce obchodu taková, že se jedná o chybu zákazníka, že si nepřečte, u názvu KATEGORIE, že pletivo jim dodavatel dodává ve 3 různých odstínech. Opravdu je takový problém u položky nechat zákazníky aby si vybrali barvu? Takže přestože v popisku i názvu bylo uvedeno ZELENÁ, přišla hnusná ŠEDÁ. K tomu přidejte až arogantní jednání obchodu a neochotu řešit reklamaci a máte zkažený hezký den. Hezký den. Obchod opravdu nedoporučuji!

Vážený pane Vidnere,

rád bych se vyjádřil k výše uvedenému.

1. Plastové pletivo na ochranu stromu jste objednal 6.7.2021. Náš eshop ho expedoval v myslím velice slušném čase do 24h tedy 7.7.2021.Omlouvám se tímto za Českou poštu, že poté tento nadrozměrný bylík doručovala až 3 pracovní den od našeho podání.
    2. V úvodní kategorii tohoto produktu je uvedeno, že pletivo se vyrábí v min 4 až 5 odstínech zelené až šedé a bohužel není v našich silách mít skladem celou barevnou škálu.Výrobce nám dodá 20 rolí ve 4 barvách , tak jak zrovna jedou z výrobní linky. Předpokládáme, že pokud pletivo slouží jako ochrana před okusem zvěře , tak je srnkám jedno, zda koukají na tmavě zelenou nebo světle zelenou barvu. Vy jste si patrně někde zakoupil světle zelené a předpokládal jste, že se vyrábí pouze tato barva.
    3. K Vaší reklamaci mohu dodat pouze jediné, že dnes ráno jste nám pouze zaslal fotografie a o vrácení výrobku nebo,že něco reklamujete jste nenapsal ani řádku.Pouze jste mi vyhrožoval, že si Nás podáte na Heurece, což jste právě učinil.
    4.Pokud jste opravdu nespokojen s barvou pletiva, zašlete nám pletivo zpět dle reklamačního řádu a bez problémů Vám vrátíme peníze. A já Vám ještě popřeju pěkný den a pouze skonstatuji, že s Naším eshopem je spokojeno 98 až 99% zákazníků a vždy se snažíme nalézt s každým domluvu nebo kompromis ale s tím 1 až 2 zákazníky ze 100 se prostě dohodnout nelze ale takový je prostě život.

Přeji pěkný den
    Milan Matušek - jednatel.

• Na stránkách píší uv stabilní a na balení píší krátkodobě uv stabilní. Všimli jsme si toho až když byl plot skoro hotový. Kupovali jsme 11 balení. Takže práce k ničemu a sháníme opravdu uv stabilní.

Velké zklamání a lživé informace u artiklů.

Milá paní Sobotková,

jsme eshop , který se specializuje na stínící tkaniny a jako příslušenství k těmto stínícím tkaninám mimo jiné prodáváme i plastové stahovací elektrikářské pásky. Jelikož víme, že tyto pásky mají omezenou životnost, dáváme ke každému u nás zakoupenému úpletu zdarma poplastovaný zelený drátek sloužící k uchycení, který přežije životnost úpletu samotného. Vy jste si u nás, jak správně uvádíte, zakoupila pouze 11ks těchto černých stahovacích elektrikářských pásek v hodnotě 319,-kč. Tyto pásky jsou plastové a jako takové májí ve venkovních podmínkách určitou životnost. Ta je cca 2 až 3 roky dle místních podmínek a to je ta krátkodobá UV ochrana o které píšete ve Vaší přínosné recenzi. Pokud sháníte stahovací pásky, které vydrží na slunci 10 let, tak Vám oznamuji, že takové ještě nikdo nikdy nevyrobil. I tak Vám děkuji za tuto negativní recenzi, alespoň si každý další zákazník,který nás navštíví, sám může udělat představu co všechno užitečného, kromě elektrikářských plastových pásek nabízíme.

• Vyrobek nesplnuje svoji funkci

Reakce obchodu Raslovyuplet.cz

děkujeme i za negativní recenzi.Po přezkoumání objednávky o jaký výrobek se to vlastně jedná jsme zjistili,že jsou to plastové klipsy na uchycení stínící tkaniny ,kterou si paní zakoupila patrně někde jinde.Tyto klipsy se nehodí na všechny tipy rašlových úpletů (stínících tkanin) na což také naše zákazníky, pokud si u nás stíněnku zakoupí také upozorníme.Pokud má úplet již z výroby vypletená oka, nejsou tyto plastové příchytky vůbec potřeba.

• Nekvalitní obrubník,při ohybu praská

• Účtují dopravu a dobírku
    • Hlavní slabinou dodané stínící sítě na plot bylo, že role byla přeložena na polovinu a tak došlo k vytažení sítě uprostřed. Po natažení na plot se nepodařilo ji pořádně vypnout. Doporučuji dodavateli přeložit síť podélně na polovic a až poté srolovat.

Reakce obchodu Raslovyuplet.cz

stačilo napsat a úplet bych vám zaslal nový,je možné že jej pošta nechala chvíli na sluníčku a úplet tím,že byl přeložen povolil,za toto se samozřejmě omlouvám.

• Hustota stínící sítě, i když je uvedená jako 90%, odpovída tak cca 60% v porovnání s odpovíd.síti v maloobchodě. Jsem nespokojená.