Tři rámečky byli rozbité!

• Přednosti žádné
    • JE to pouze pro objednávky nad 10ks

Velice nespokojená

Reakce obchodu ramecek.cz

Vážená paní, u popisu zboží které jste si objednala je jasně uvedeno že se jedná o extrémně křehké zboží, které nelze dopravovat běžnou dopravní službou. Dále to máme uvedeno v obchodních podmínkách a této problematice je věnovaný i speciální článek na našem e-shopu. Všechny tyto informace jste ignorovala. Objednávky balíčků u kterých je předem jasné že se po cestě rozbijí odmítáme. Myslíme že to je v pořádku i přes vaši nespokojenost. Tým Tradag

• dobrá komunikace majitele
    • neuvádí, v jakém množství je třeba zboží koupit a že jeden kus vám nedodají nebo za neuvěřitelnou cenu

ochotní, ale je nutno se doptat případně počítat s telefonátem, že něco nejde.

Reakce obchodu ramecek.cz

• špatná komunikace se zákazníkem!
    • Není zboží skladem

Nekvalitní zboží,KŠUNT od číňanů !!! Chtěla jsem něco neobyčejného pro manžela k 60.narozeninám.Dostane zájezd do Chorvatska a od Vás jsem si objednala foto rámeček ve tvaru kostky,která se točí kolem vlastní osy.Do kostky jsem nechala vyhotovit 6x foto Chorvatska i s přáním.Objednala jsem 2x foto rámeček (kostku)pro případ,kdyby něco nebylo o.k.Fólie pod kterou se vkladá foto,šíleně poškozená a netušila jsem,že budu mít potíž ze dvou kostek vybrat 6x kvalitní fólii.Buď poškrabaná,prasklá,bubliny,mléčného vzhledu.I když bylo foto kvalitné,mléčná folie a jeji nekvalita, vzhled úplně zničila.Motorek pro rotaci sepne jak kdy a vypnout obě kostky lze pokaždé jen když vyberete folii,následně foto a pak baterku.Můžete mačkat co chcete,položit na stranu či bok kostky,nic nezabere.Pokusila jsem se vypinač (jestli se dá tomu tak říct) silou zmáčknout jestli se vypne,no málem jsem prorazila prsty bok kostky. Motorek ma hlasitý chod ! Objednala jsem dvě hrůza kostky + poštovné :-( To je teda dárek k 60-sátce :-( Jděte někam s takovým křápem....reklamovat a opět poštovné ? To bych už sakra prodělala a nic by se nezměnilo ! Kdyby alespoň folie byla čirá a kvalitní,ale vše šmejd a proto ani náhodou NEDOPORUČUJI !!!!!

• Jak lehce přijít o hotovost.

Zboží přišlo poškozené, zašpiněné a na první pohled použité. Bez daňového dokladu! Cena i s dopravou byla kolem 500,-Kč a proto zboží vracet nehodlám, za tu námahu a cenu další pošty, to radši mít nebudu, nebo to zajistím u jiného prodejce. Tady jsem nakupoval poprvé a naposled!

Rámečky přišly ve špatné kvalitě, dva jsem musela vracet. Ale i po reklamaci přišel další vyreklamovaný špatný, s vyšisovanýmy rohy..... na další poštovné zpět jsem už neměla sílu..., takže mám doma šmejd!

• Vysoká cena poštovného za balík.
    • Žádná reakce na nějaký požadavek,(jen automatické potvrzení příjímu objednávky)