• neschopnost uskutečnit obchod, zatím jsem neobdržela nazpět uhrazené peníze

Nedoporučuji vůbec nic kupovat, akorát přijdete o peníze a Váš čas!

• Objednala jsem si pro dvojčátka 2 klíny do postýlek a přijde mi, že jsem zbytečně vyhodila peníze. Miminka z nich sjíždí dolů. Když jim vypodložím nožičky polštářem, aby nesjížděli, tak se stočí ke straně a křiví si tak páteř.

• zajímavé ceny
    • - neschopné zaměstance
    • - první mi objednávka prý neprošla systémem a kdybych nezavolala, tak by se nic nedělo (ikdyž zboží bylo již zaplaceno) a nebylo doručeno včas..kvuli dovolené jsem ho pak již nemohla vyzvednout, tak jak jsem počítala.
    • - Za druhé - domluvila jsem si tedy expedici tak, aby mi bylo zboží doručeno hned, jak se vrátím. Bohužel ani toto neproběhlo v pořádku..stále zásilku nemám
    • - A za třetí a vrchol všeho - po pátrání, kde mám tedy zaplacenou zásilku, jsem zjistila, že mi bude teprve doručena, ale na dobírku, takže to musím zaplatit dvakrát (včetně poplatku za dobírku, kterou jsem vůbec nechtěla)a pak mi teprv peníze za první platbu vrátíte.
    • Přes internet objednávám často, ale takovou neschopnost jsem v životě nezažila

Nakoupila jsem v tomto obchodě, protože jste nabízeli zajímavé slevy, ale součástí nákupu jsou i služby, které byly a jsou z vaší strany katastrofální, takže jediné, co udělám, je, že vás rozhodně nikomu nedoporučím, ba naopak upozorním na vaše praktiky.

objednali jsme postýlku pro našeho syna a dorazila nám úplně jiná než popis a fotografie na stránkách ukazoval.Fotografie na e shopu neodpovídá názvu a popisu zboží
    Objednávku jsme si nakonec nechali protože jsme produkt nutně potřebovali

• Objednala jsem si postel, po 3 dnech mi od Vás došel E-mail, že jste objednávku zrušili z důvodu nedostupnosti zboží. Obratem jsem se Vás tázala, zda toto zboží bude později opět k mání, odpověď mi ale už nepřišla.

Tento obchod nemohu doporučit. Propagujete zboží, které je pro Vás nedostupné a nereagujete na dotazy. Toto byla moje první a poslední objednávka.

• Objednala jsem v obchodě 5 věcí a ani jedna nakonec nebyla!!Rozhodně nedoporučuji. Komunikace vázne, teprve za týden mi řekli, že žádné zboží nepřijde, neuvěřitelné...

• nevím
    • Nabízí zboží, které nemá vůbec skladem a není schopen doručit ani později po případném naskladnění

Z důvodu nedodání zboží, nedoporučuji, objednala jsem tři položky a ani jedna mi nebyla doručena.

• Od objednani zbozi uplynulo 14 dni, pricem tovar mel byt na skladu a ma zasilka zatim porad nedorazila. Proto muzu jenom negativne hodnotit cas vybavovani objednavky. Volala jsem i na zakaznicke centrum a mala jsem dostat vyjadreni proc objednavka stoji. Zadne vyjadreni mi vsak neprislo.

• Nakupovala jsem již minimálně dvakrát v tomto obchodě. Poprvé zboží dorazilo za měsíc a půl, takže se současnou objednávkou to vidím obdobně. Ještě nedorazila.

• nekomunikuji

objednala jsem si zboží 1.10., dnes je 12.10. a zatím mi nic nedorazilo.
    když jsem - den, dva - po své objednávce podala dotaz, zda by mi mohli k objednávce něco přidat, za několk dni mi odpověděli, že ne, jelikož je zboží již nachystané ve skladě, což bylo již před pěti dny, tak nevím, co v tom skladě řeší.. :(

• Zboží bylo hodně zlevněné.
    • Zboží nebylo zasláno :)

• Dodací lhůta.Před deseti dny objednáno.Přišel e-mail že se vše vyřizuje.

Téměř žádná komunikace.První a poslední nákup.

Zboží bylo označeno jako "skladem", přišla i aktualizace stavu objednávky "vyřizuje se", až po 10 dnech však přišla zpráva, že objednávka byla stornována z důvodu nedostupnosti zboží.

• Malá nabídka
    • Minimální, případně žádné zboží skladem

Neserióznost při podáván informací.
    Nelze se na obchod spolehnout.

• šetří čas

• posílá aktuální slevové nabídky

psala jsem si o český návod na termosku a nebylo mi zodpovězeno, hlavně mi šlo o udržbu kojenecké termosky

Na to, ze to byl muj prvni nakup jsem byla nespokojena. Postylka pro miminko prisla znacne poskozena, nechapu, ze to nekdo nevidel, kdyz zbozi balil. Dale nesouhlasila ani barva uvnitr, baleni obsahovalo ruzne barvy.
    Po domluve s obchodem jsme zbozi vratili a penize nam budou vraceny.
    Spatna zkusenost a velke zklamani.

• špatná komunikace se zákazníkem a nedodržení délky dodací lhůty

Měla jsem objednané zboží, kde délka dodací lhůty činila měsíc. Byla jsem ochotná si na zboží měsíc počkat, protože jsem na zboží nespěchala. Bohužel před koncem měsíční lhůty jsem kontaktovala zákaznický servis obchodu, bylo mi odpovězeno, že dodavatel nebyl schopen zboží zatím doručit a že se pokusí zjistit, kdy budou schopni zboží dodat, bohužel dle mého názoru to měli řešit dříve a objednávku si hlídat a ne že se musí zákazník dovolávat, kdy bude objednávka vyřízena...Nebylo mi odpovězeno během pár dní, tak jsem obchod znovu kontaktovala, kde mi bylo sděleno, že mi nejsou schopni sdělit bližší termín dodání..Po 6ti týdnech mi teprve zboží dorazilo. Obchod mě velmi zklamal. Při výběru obchodu jsem vždy čtu recenze a takhle dlouhou dodací lhůtu jsem nečekala.

Reakce obchodu Ráj maminek

děkujeme za Váš nákup a názor. Bohužel zřejmě vznikl problém s komunikací mezi dodavatelem, který nedodržel termín dodání. Tento případ není standartní a většinou vše funguje bez problémů. Omlouváme se Vám za vzniklé potíže a i přesto doufáme, že Vás ještě budeme moci přesvědčit o našich kvalitách.

hezký den
    rajmaminek.cz

• nedostatečná komunikace

Reakce obchodu Ráj maminek

na zlepšování naší komunikace stále pracujeme.

Hezký den
    rajmaminek.cz