• nízká kvalita

Objednala jsem si žlutý dešťník a dorazil oranžový.

Dobrý den, paní Simono,
    děkuji Vám za recenzi.
    Objednala jste si deštník Automatic v tm. žluté barvě.
    U tohoto deštníku je velkým písmem upozornění, že barva je spíše do oranžova, ale pravděpodobně jste toto upozornění přehlédla.
    Pokud Vám deštník nevyhovuje, není problém nám ho vrátit nebo Vám ho vyměníme za jinou barvu.
    V případě, že byste chtěla některou z možností využít, prosím, kontaktujte mne a domluvíme se.
    Předem děkuji a přeji pěkný den.
    Věra Samaranská - Ráj deštníků

• Objednáno, nedodáno. Obchod nekomunikuje!

děkuji Vám za recenzi.
    Objednávku jste provedla 22.12. v podvečer, ale v této době byl e-shop již uzavřen z důvodu dovolené.
    Informace o uzavření e-shopu na našich stránkách byla, ale pravděpodobně jste ji přehlédla.
    Objednávku vyřídíme dnes a věřím, že budete spokojena.
    Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.
    Věra Samaranská

• Jinde bych jej koupila výrazně levněji.

• Nefunkční nastavení výšky deštníku.

Plážový deštník přišel normálně,ale plastová pojistka na spodní trubce která ho má zajistit je nefunkční. Takže deštník mám,ale jen asi 1 metr
    vysoký.

Deštník je velice těžký a dotáhnout ho úplně dolů zvládne snad jen silný chlap, musela jsem objednat jiný.

S obchodembylo vše v pohodě, akorát skládací deštník se vejde jen do kufru velikosti XL. A rozložený není nijak polohovatelný. Už bych si ho nekoupila.. Bohužel nedoporučuji..

• Zbozi nedorazilo ani po 5 dnech od zpravy, ze zbozi bylo predano dopravci

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

na základě sledování zásilek, byly ze strany GLS učiněny dva neúspěšné pokusy o doručení balíčku.
    Již jsem Vás kontaktovala e-mailem a věřím, že se podaří se s dopravcem domluvit a balíček bude jistě brzy u Vás.
    S přáním hezkého dne.
    Věra Samaranská
    Ráj deštníků

• Dne 8.3.2021 jsem nic neobdržela ani do dneška 18.3.2021. Nevím co má hodnotit-

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

děkuji za recenzi, ale hlavně za informaci, že zboží zatím nemáte.
    Kontaktovala jsem Vás e-mailem v den objednávky ohledně nedostupnosti jednoho z deštníků, ale moje zpráva k Vám s největší pravděpodobností nedošla a skončila kdesi v kyberprostoru.
    Nakonec se nám ale podařilo se spojit a vše jsme si vysvětlily, za což jsem opravdu ráda. :-)
    Objednávku dodáme hned, jakmile nám chybějící deštník dojde na sklad.
    S přáním hezkého dne
    Věra Samaranská - Ráj deštníků

dámský deštník "Fulton dámský skládací deštník Tiny 2 LUNAR STARS L501." není vůbec dámský... mám velice drobnou ženu a i pro ní je tento dětský deštníček tak malý, že zakrývá polovinu těla..

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Deštník TINY 2 je opravdu jeden z nejmenších deštníků, jeho průměr je pouze 87 cm, na stránkách na to několikrát upozorňujeme v hlavním popisu a v rozšířeném popisu. U produktů je i fotografie s modelkou, kde je také vidět, že jde o deštník s malým průměrem. Hlavní předností tohoto deštníku je, že se vejde i do malé kabelky. Jde spíše o pohotovostní deštník, pokud ženu zastihne déšť. Já měřím 175 cm a sama mám dva, které v kabelce ani nepostřehnu. Vše je pouze otázkou vkusu a o jaké použití deštníku se jedná. Pokud Vám deštník nevyhovuje, kontaktujte nás, můžete využít odstoupení od kupní smlouvy. Děkuji. Sečkařová.

Koupil jsem deštník, druhý den se ulomilo madlo, další den se rozpadla celá kostra.

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

děkuji Vám za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že máte špatnou zkušenost.
    Prosím, kontaktujte mě ohledně reklamace, stačí deštník vyfotit a poslat na můj e-mail a následně se dohodneme co a jak dál.
    Předem děkuji a věřím, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    S přáním pěkného dne
    Věrka Samaranská

• Nekvalitný, malý, pridrahý

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

Dobrý den, paní Anno, děkuji za Vaši recenzi. V případě, že nejste s deštníkem spokojená, určitě máte právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud se takto rozhodnete, prosím kontaktujte mě e-mailem nebo telefonicky, můžeme provést dobropis nebo výměnu zboží za jiné. Je pro nás velmi důležité, aby zákazník měl deštník, se kterým je spokojený. Přeji Vám krásný den. Petra Sečkařová - Ráj deštníků.

Na webu máte uvedený jiný počet než ve skutečnosti ve skladu

V době kdy ma byt vydavano zboží dův v němž sídlí internetový obchod nikdo přítomen, nemají na vretech ani zvonek. Problém je taky dům ve spleti uliček nalézt - v místě malá reklama.

Inzerujete, že deštník má rozměr 2m a přitom je rozměrově podprůměrný, nemám ho u seby, ale odhaduji, že rozevřený má 120-140 cm. Nebo jste mi dodali jiný výrobek.

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

Dobrý den pane Petře, děkuji za Vaši recenzi, objednal jste si golfový deštník Raindrops Maxi, na stránkách je uveden rozměr 120cm u specifikace produktu a v popisu níže také, bohužel nevím, kde se dá dočíst o průměru 2m, takový deštník vlastně neexistuje. Pravděpodobně mohlo dojít k přehlédnutí rozměru. Nicméně pokud Vám deštník nevyhovuje, máte právo odstoupit od kupní smlouvy. Kdykoli nás můžete telefonicky kontaktovat a celou věc vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkuji a přeji pěkný den. Petra Sečkařová

Poslali poškozené zboží. Výstupní kontrola asi neexistuje. Sice poslali ihned nové s předtištěným štítkem pro vrácení poškozeného, ale táhnout se na poštu s tak objemným balíkem není v mém zdravotním stavu legrace. Takže já si nákup příště rozmyslím.

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

Dobrý den paní Evo , děkuji za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste měla takovouto zkušenost se zbožím. Před balením skutečně každý kus kontrolujeme, omlouváme se za přehlédnutí závady. Proto jakékoli vadné zboží řešíme okamžitým posláním nového kusu. Nicméně budeme rádi, pokud nám zákazník napíše i vlastní postoj k reklamaci, pokud není v jeho silách balíček odnést na poštu. Samozřejmě bychom pochopili Vaše zdravotní důvody a balíček bychom zaslat nepožadovali. Jelikož k dnešnímu dni stále nedorazil, nemusíte ho zasílat zpět. Věřím, že nový deštník je již v perfektním stavu a dobře poslouží. Přeji krásný den. Petra Sečkařová

• Rychlé vyřízení a dobrá komunikace

Reakce obchodu RÁJ DEŠTNÍKŮ

Dobrý den paní Jitko, děkuji za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla vyřízena obratem a věříme, že status "nedoporučuji" byl omyl :-) Přeji Vám krásný den. Petra Sečkařová

Jerště jsem zboží naobdržel.

• Nevyhodu

Deštník je u rukojetí ohli. Reklamovat se nevyplatí. Zas to posílat tam a zpět.

Dobrý den paní Iveto,

děkuji za Vaši recenzi.

Prosím ozvěte se nám, protože jakýkoli vadný kus (vypadá to, že k poškození došlo při přepravě), měníme okamžitě za nový kus a není potřeba nám zboží zasílat zpět, stačí zaslat fotografii závady.
    Velice nás mrzí, že jste nás nekontaktovala dříve, než jste zvolila toto řešení.
    S přáním hezkého dne,
    Petra Sečkařová