• velký výběr
    • cena zboží

když neco chcete najdete to tam

• Velký výběr zboží a značek
    • Čas dopravy
    • VIP program
    • E-shop i kamenné prodejny
    • Kvalitu
    • Ceny (ale odpovídají kvalitě...)

Doporučuji všem! :)

• Kvalitní značkové zboží za dobré ceny.
    • Vstřícný přístuú
    • Při objednávce jsem zvolil špatný produkt a tak ještě před odesláním jsem žádal o jeho změnu za jiný ve stejné výši. Zboží k mé plné spokojenosti bylo vyměněno, ale emailem dorazila pouze upravená objednávka, ale chyběl mi osobní přístup, kdy by mi prodejce např. odepsal, že zboží bylo vyměněno. Je to detail, s obchodem jsem spokojený, ale tento detail by mohl ještě více zlepšit už tak dobré jméno tohoto obchodu

Nakoupil jsem zde pro dobré ceny a nabídku produktů, které mě zaujaly. Obchod doporučuji.

• Přehlednost, sortiment, cena, rychlost.
    • Nic mne nenapadá.

Určitě doporučuji!

• Přehlednost,komunikace s obchodem,skvělá nabídka

Skvělý

• Vyber, znacky, spolehlovost, rychlost.
    • .......

Urcite doporucuju. V CR nema queens konkurenci!! TopNotch

Pěkné věci za přijatelné ceny.

• rychle vyřízení.
    • -
    • Rychlá dodávka zboží

Doporučuji, velice kladně hodnotím přístup personálu

• letita tradice zarucuje kvalitni servis ktery je lety provereny a zkuseny.

rozhodne tento obchod doporucuji-.

• Zboží máte kvalitní
    • Nemáte slabiny

• dobré ceny

• Lepší obchod neznám :) kvalitní zboží rychlé dodání komunikace dobrá jedině doporučuji !! :)
    • Žádné

Určitě doporučuji nakupuji jedině zde ! :)

• Vyborna domluva a dodani

• Značky které jsou jinde k sehnaní jen v zahraničí a tam objednávat fakt nebudu , za prvé nevím jestli by se jednalo o originální zboží a nepřišel mi místo toho šutr..
    • U některých zboží možná mírně přestřelená cena ale pokud se mi zboží líbí koupím ho a je mi jedno kolik stojí ..

Většina obchodů v ČR jsou na jedno brdo .. mají staré, hnusné kolekce a nejsou ničím výjimečné ani originální, navíc jak stojí pár korun a většina těch obchodů má ještě slevy tak to má každý druhý a to je věc na kterou jsem alergický, když má někdo stejný oblečení.

Zkušenost s obchodem mam vynikající , vždy když jsem něco objednal max do 3 dnů jsem to měl u sebe doma a nikdy se mi nestalo že bych se netrefil do velikosti a nebo musel zboží vracet a nebyl s ním spokojený , za celých 10 let co tu nakupuji se mi to opravdu ještě nestalo.
    Co se mi ale moc nelíbí je že registrace udělali až teď nedávno , protože tam teď nemam veškerou historii všeho co jsem koupil , rád bych věděl kolik toho bylo , by jsem totiž byl nějaký mega ultra vip zákázník :-D

Obchod bych doporučil všem, ale většina říká že to máte zbytečně drahý což nechápu , já si rád za originální zboží co jen tak nikdo nemá rád připlatím a rozhodně ve vašem obchodě jen tak přestat nakupovat nehodlám , vlastně jsem o tom ani nikdy neuvažoval

To je asi tak všechno , nevím co bych měl více napsat :))

• Velky vyber, kvalitni zbozi
    • Nevim o zadnych

Celkove jsem spokojen, kvalitni zbozi ktere mi dorazilo v poradku, velky vyber, prehlednost...

• široký sortiment, dobré ceny

Dobrá cena a dostupnost zboží

• Osobní vyzvednutí a prohlédnutí zboží na prodejně :-)
    • O žádných nevím ...

Co se týká NIKE botu , bez konkurence :-D