• nevím
    • Prodává nefungující krám, prý létající víla! Vyletí někam až ke stropu, chvíli se tam mrská, pak spadne na zem. Tak jsme dali závažíčko na nohu, ale nejde to, buď je moc těžká a jde rovnou k zemi, nebo lehká a stoupá ke stropu, odkud pak spadne. Evidentně nefunguje nějaká regulace výkonu motorku, pokud tam vůbec nějaká je.

U nás vyhozené peníze a ztracený čas. Krám se válí támhle na stole, na vyřizování reklamace nemáme čas, tak asi poletí do koše. Určitě k radosti obchodníka, který nebude muset řešit reklamaci. Ovšem také už nebude muset řešit naše budoucí objednávky!

Reakce obchodu Pygmalino

Vážený pane Střelko, vzhledem k tomu, že vaše recenze se vztahuje k objednávce z loňského prosince, dalo nám trochu práce ji dohledat. Pokud měl výrobek jakoukoliv vadu, měl jste možnost jej buď ve lhůtě 14 dnů vrátit bez udání důvodu, nebo kdykoliv později reklamovat jako vadný. Ani jedno se nestalo, a proto nám připadá vaše velmi opožděná reakce přinejmenším podivná. Jsme pouze prodejcem, nikoliv výrobcem nebo dovozcem „Létající víly“. Jistě uznáte, že nejsme schopni zkontrolovat funkčnost každého výrobku, který máme v nabídce…

Tým Pygmalino

• Nic nepřišlo

Reakce obchodu Pygmalino

vzhledem k dovolené zaměstnanců společnosti Pygmalino, s. r. o. a novoročním inventurám bude zboží opět zasíláno od 7. ledna. Za zdržení se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Pygmalino