Nedoporučuji. Zboží objednáno 6.8. (na webu deklarováno jako "skladem"), 6.8. změněn status mojí objednávky na "pečlivě se připravuje", 21.8. prodejce objednávku zrušil a jako důvod uvedl "zboží není nikde skladem".

WTF?

Pokud na webu uvedu, že nabízené zboží je skladem a že následnou objednávku pečlivě připravuju, jak můžu po 14-ti dnech objednávku zrušit s odůvodněním, že zboží není nikde skladem?

• nejde se na žádné číslo dovolat a na mail také nereagují.

Zboží svítí skladem a doručení do druhého dne. Druhý den mě volají, že mají v Polsku další týden dovolenou, tak že to neumí dodat v brzkém termínu a pak přestanou reagovat na telefon i mail. Výborná firma na komunikaci.

• Obchod nereaguje na emaily. Od objednavky uplynulo už více než 14. Žádná odezva

Obchod nedoporučuji, nekomunikuje se zákazníkem. Po 14 dnech když nebyla ze strany obchodníka žádná odezva, jsem chtěl vrátit platbu zpět, na to také nereahuje. Nedoporučuji

• Nedodržují sve obchodni podminky
    • Zboží skladem odesilaji po vice jak 14 dnech

Zboží skladem, ktere maji odesilat do 2 dnu odeslali po vice jak 14 dnech. A to ještě slibovali po urgencích, ze bude zaslano v patek a odeslali jej az ve středu dalsi tyden.

• zboží není skladem i když je uvedeno že ano
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Do dnešního dne ještě nic nedorazilo :-( zaplaceno předem....doufám že to někdy dorazí nehledě na to že jsem to nářadí již potřeboval...

21.8.2017

Dodací historie :

2.8. jste objednal
    3.8. dorazily peníze na firemní účet
    následující týden došlo k naskladňování zboží
    11.8. odpoledne přišlo zboží, mezi kterým byl hom. kloub, bohužel už přepravce odjel s odeslanými balíky
    12. a 13.8. víkend
    13.8. píšete velmi negativní recenzi, ale jste informován, že objednávka se vyřizuje a na internetu informujeme, že může docházet k prodlení objednávek
    14.8. jsme zboží okamžitě odeslali a snažili se Vás kontaktovat, abychom informovali, že zboží odešlo a věc řešili
    15.8. balík je Vám doručen

po objednání přišel jediný email že se objednávka připravuje ne až po recenzi !!!

Reakce obchodu www.pullotrade.cz

Vážený pane,Saláte,děkujeme za Vaši recenzi,je negativní,ale taky recenze,zboží jste dostal po 8 dnech od objednání,když budete řádně číst naše stránky, tak se tam dočtete,že máme eshop v režimu údržby,dále pak že přecházíme na nový typ eshopu a že se objednávky mohou zdržet.Proto se to zdrželo, jen pro Vaši informaci,naučte se číst,když už umíte psát.Engelhart

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.