Velmi příjemná slečna. Vše řádně vysvětlila a poradila.

• nízké ceny
    • velký výběr zboží
    • rychlost vyřízení objednávky
    • ochotná obsluha, která zvládá i nemožné

I při objednávce na poslední chvíli a v předvánočním šílenctví se obchod snaží vyhovět všem zákázníkům. Skvělá komunikace a ochota.

• dobré

Team ptakoviny.com

• Zboží skladem nakonec skladem nebylo.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

omlouváme se za neaktuální skladovost, snažíme se vše co nejrychleji napravit.

Team ptakoviny.com

• Zboží nebylo skladem, ale reakce obchodu byla rychlá a komunikace super.
    • Při ostatních nákupech vždy rychle a bezchybné dodání, vše ok.

děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    Za chybu ve skladovosti se ještě jednou omlouváme a jsme rádi, že jsme Vám mohli vyhovět ve Vaši spokojenost.

rychlé zaslání

Team ptakoviny.com

Objednávka bez omluvy zrušena mailem pouze s informací, že zboží MOMENTÁLNĚ není skladem, přičemž na eshopu skladem bylo, ale tak dobře, momentálně asi znamená, že ho časem doskladní. Jelikož jsme na něj spěchali, pokoušeli jsme se několikrát dovolat na číslo uvedené v mailu, to ale nikdo nezvedal. Volání na jiné číslo už bylo úspěšnější, nicméně odpověď na dotaz, kdy tedy bude zboží skladem - no, to už asi nebude, jakože vůbec, ani jeden kus. Nikde ho nemáme.
    Tak díky, že by dal někdo vědět, ať na to nečekáme, to bychom asi chtěli moc. Zákaznický servis 0, jednání 0, kvalitu zboží nehodnotím, protože ho nemám.

• zatím nic nedorazilo

• Velký výběr různých blbostí
    • Kamenné prodejny
    • Moje objednávka nebyla vyřízena

Nevím, jestli se to u tohoto obchodu stává často nebo ne, ale já jsem si objednal kostým, který jsem rychle potřeboval na natáčení, s doručením do 180 minut kurýrem a aniž by se někdo ozval, objednávka nedorazila. Po telefonické urgenci následující ráno byla přislíbena náprava, ale ani poté nic nedorazilo.

Nulová zpětná vazba, žádná komunikace, při řešení potíží. Splnil jsem požadavek, že se mám ozvat, aby se dokončila má objednávky, i když nebyl jeden produkt a nic, žádná reakce a ani zboží. Moc děkuji, už nebudu využívat, raději zvolím jinou společnost, která mi vždy v čas vše dodala.

• Kvalita výrobku
    • Zboží odpovídá popisu

Team ptakoviny.com

• doposud mi nevrátili peníze

• V obchode slecna nemela penize na vraceni. Dost neprofesionalni! Tedy jsem nedostala ani zpet penize, za coz chudak slecna nemohla!

Objednávka dorazila nekompletní.
    Nekomunikativnost, neodpovídají, nezvedají telefony.

• Zboží zatím bohužel nedorazilo

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

pokud jste tak ještě neučinili, poprosíme Vás kontaktovat expediční oddělení na čísle: 773 60 30 90

Tým ptakoviny.com

Nebudu se nějak rozepisovat prostě jsem si objednala zboží a službu doručení do max 2 dny. ( pondělí ráno objednáno ve středu karneval) ve čtvrtek přišla sms že nemají rohy zda chci objednávku dokončit bez rohů nebo si počkám :-) (chtěla jsem v úterý vědět jak to vypadá s objednávkou - telefon - volané číslo je bud vypnuté nebo nedostupné - celý den, email se vracel zpět jako nedoručitelný)

• Nejdříve zboží mají skladem a po objednání za tři dny napíšou že není

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

Za neaktuálnosti skladovosti se moc omlouváme.

Tým ptakoviny.com

Paruku jsem dostala, ale jsem velice rozčilená kvůli kvalitě. Po několika dnech od odesílání objednávky jsem se dozvěděla, že šaty nejsou ve skladu. A taky vyměnili místo vydeje zásilkovny

• pomalost, neprofesionálnost, nepřehlednost

Musela jsem se sama zeptat, zda už je objednávka připravena k výdeji. Po potvrzujícím meilu, že vše připraveno, jsem přišla do obchodu.
    V mezipatře slečna telefonovala(evidentně ne pracovně), v obchodě milý pán, ale bohužel objednávku nenašel. Slečna se vrátila z telefonování a fronta přes celý obchod ji nechávala chladnou a šla si odskočit, kde byla opravdu dlouho.
    Objevil se druhý p.prodavač, který zmateně pobíhal po obchodě a kompletoval objednávky. Dal tedy asi opět dohromady mojí objednávku. Prodavač č.1 za kasou zákazníkovi namarkoval i jednu moji položku. Tudíž opět objednávka nebyla kompletní a musel pan prodavač dodat. Asi po třiceti minutách jsem odcházela s objednávkou, která byla připravená a jen zaplatit. Slečna prodavačka se vracela při mém odchodu opět s telefonem v ruce. Bohužel takto si nepředstavuji připravenou objednávku k výdeji a ani chování slečny prodavačky. Pán za kasou byl milý, příjemný a snažil se, ale jeden člověk to nezachrání!

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

Omlouváme se za nepřijemnosti. Bohužel jsme malý obchod a naše kapacity v rámci lidí i prostoru jsou před Halloweenem omezené. Kolegyně, kterou jste potkala v mezipatře má na starosti telefonický servis a bohužel se v této době nemůže věnovat zákazníkům.

• Velký výběr
    • Nedodržení dodací doby

Bylo objednáno (Po 24.10.) jen zboží skladem s doručením do 48 hodin.
    Po 3 dnech (Čt 27.10.)kdy jsem se konečně dovolal na infolinku mi bylo řečeno, že bude odesláno až v pondělí 31.10.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

Za zdržení objednávky se moc omlouváme. Před Halloweenem je bohužel vše pro velký zájem zpozděno. Snažíme se však vše doručit co pokud nejrychleji.