nemám

• Týden a zboží na pobočku kde jsem chtěla vyzvednout stále nedorazilo nebo mě o tom nikdo nekontaktoval

• zboží bylo expedováno rychle
    • 0 komunikace ze strany e-shopu

Platba se mi strhla za zboží 2x (bohužel má vina).
    Již tři týdny se snažím dostat platbu zpět. Začalo nekonečné kolečko výmluv.
    Na e-maily nereagují vůbec!

• Vše proběhlo v pořádku
    • Ryhclé vyřízení objednávky

• sortiment a ceny

Skvělé

Team ptakoviny.com

• Od zadani a zaplaceni objednavky 27.10.23 prakticky zadne info o dalsim zpracovani. Vim, ze se jedna o vytizene obdobi v roce, proto jsem specialne kontrolovala, jestli je vybrane zbozi k dispozici skladem a v alespon jedne z Prazskych pobocek. Vse bylo k dispozici a dle sml. podminek k dodani pres Balikovnu v ramci 1-2 pracovnich dnu.
    Zakaznickou linku dlouho nikdo nezvedal. Nakonec me slecna informovala, ze cekate na dodani zbozi z jinych skladu/prodejen. Prevoz zbozi byl pry zadan hned na druhy den od zaplaceni objednavky.
    Ani po tydnu zadne informace o predani obj. dopravci, popripade zmena statusu, nic. Telefon uz vubec nikdo nezveda.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace

super vsetko, rychle dodanie

• obchod vůbec nekomunikuje

4.9.2023 jsem vytvořila objednávku, kterou jsem obratem uhradila. Poslala jsem potvrzení, že objednávka byla uhrazena, přesně podle emailu, aby se "urychlilo" odeslání. Podotýkám, že dle webu bylo zboží "skladem". Do dnešního dne 14.9.2023 není zboží odesláno. Už jsem odeslala dva emaily, ale bez odezvy. Jsem zvědavá, zda zboží dorazí, ještě před plánovanou akcí!!!!!!

Ani po desti dnech a dotazu e-mailem se nikdo neozval.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

Platba za Vaši objednávku nám bohužel nedorazila. Proto byla objednávka stornována. Email z Vaší strany také bohužel neevidujeme.

Team ptakoviny.com

Pomalé , zdlouhavé, zboží doposud nedorazilo

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

zásilka Vám byla během následujícího dne odeslána na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. Bohužel však nebyla v prodloužené lhůtě vyzvednuta. Trasovací číslo Vám bylo zasláno v e-mailu s potvrzením o odeslání.

Team ptakoviny.com

Vše proběhlo v pořádku. Zboží vypadá přesně jako na obrázku. Jsem spokojená a obchod bych doporučila.

• Milé prodavačky

Obchod je v navlhlém suterénu v Nuslích, takže je všechno zboží takové... navlhlé z Nuslí. Část zboží neměli, část byla OK, část jsem si nevzala, protože naprosto neodpovídala nafocenému - byla to hnusná umělá hmota, která v eshopu vypadala jako realistická kůže, naživo to pak byl plast v barvě hnědé. Chápu, že je to shit z Číny, ale nesmí to být takhle moc shit.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

mrzí nás, že jste nebyla s našimi prostory a zbožím spokojená. Za pochvalu personálu mockrát děkujeme.

Team ptakoviny.com

• Obchod rozhodne nedoporucuji! Pred 3 tydny jsem objednala i zaplatila. Potvrzeni o zaplaceni zaslala obchodu. Do dnesniho dne jsem nedostala ani zbozi (vubec nebylo odeslano), ani penize zpet. Obchod jsem nekolikrat urgovala, ale nikdo se mnou nekomunikuje.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

moc se omlouváme za komplikace. Platba se nespárovala s Vaší objednávkou. Poprosíme Vás kontaktovat reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90 kde kolegové zajistí nápravu k Vaší spokojenosti.

Team ptakoviny.com

Zboží vrátilo PPL neměli na mě žádné kontaktní údaje obchod je neposlal . Na email nikdo nereagoval telefon nefunkční.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

moc se omlouváme. Došlo k technickým potížím mezi naším systémeme a PPL systémem. Poprosíme Vás kontaktovat reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90 kde kolegové zajistí nápravu k Vaší spokojenosti.

Team ptakoviny.com

Objednala jsem si express doruceni do 24 hodin.
    Po dvou dnech stale nic, po zavolani na zakaznickou linku mi bylo receno, ze to odeslou zitra (tedy po 72 hodinach).
    Ale ani po 72 hodinach nedorazilo nic, ani zprava, omluva, nula.
    Cekala jsem jeste tyden, jestli se obchod jakkoli vyjadri, jestli objednavka dorazi, zrusi ji, cokoliv. Zrusili mi objednavku az na muj dalsi email. Ale ani omluva nebo jakakoli reakce na to, ze express dodani do 24 hodin nebylo splneno ani za 12 dni...opravdu fascinujici pristup.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

moc se omlouváme za komplikace. Vaše expess objednávka nám propadla systémem. Poprosíme Vás kontaktovat reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90 kde kolegové zajistí nápravu k Vaší spokojenosti.

• Žádná
    • Špatná komunikace
    • Méně kusů v objednávce
    • Nepříjemní zaměstnanci

Objednala jsem si zde 2x policejní klobouček, dorazil jen jeden. Potřebovala jsem zaslat i druhý, pro dolazení společného kostýmu se známou. Volala jsem, paní řekla, že s tím nemájí nic společného a dala mi kontakt na pobočku, která objednávku údajně měla zasílat. Na pobočku jsem několikrát volala, bohužel neúspěšně. Zkoušela jsem zasílat i e-mail, ale do dnes jsem nedostala žádnou odpověď.

Reakce obchodu PTÁKOVINY.COM

za chybu se moc omlouváme. Poprosíme Vás kontaktovat reklamační oddělení na čísle: 773 60 30 90. Linka je již od 10:30 do 19:30 dostupná a kolegové zajistí nápravu k Vaší spokojenosti.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Výborná komunikace