• RYCHLOST A OPERATIVNOST

• Komunikace.

• Rychlost,...
    • Preciznost

Super,bez negativních jevů,?

• Výborné jednání s obchodem .

Výborná spolupráce se zákazníkem ......

• Obchod přehledný a perfektní komunikace.Než jsme na problém s přepravní společností PPL přišli, už nám bylo oznámeno, že se věc řeší. Prostě super. Veeeelká jednička.
    • nejsou

Neřešte problémy jen si v klidu nakupte. Obchod se o vše postará.

• perfektní komunikace

Popisek u zboží, které jsem objednával, neodpovídal realitě. Nicméně zástupce obchodu komunikoval dobře a nakonec jsme se domluvili na řešení výhodném pro obě strany.

• Skladové zásoby = dobrá rychlost dodání, pravidelná informace o stavu zakázky,

• odborné poradenství

rychlost a odbornost

• nejlevnější
    • perfektní komunikace
    • nemá

• V jiných obchodech toto zboží nenabízeli

• Arogantní jednání, s takovým přístupem jsem se dlouho nesetkal.

Zboží bylo Ok, jak bylo nabízeno.
    Zaplatil jsem si dodání do 24h PPL. Zboží bylo doručeno až za 5 dní.Při kontaktování obchodu,jestli bylo zboží již odesláno, mě vyloženě obchodník vyřval, že mají spoustu práce a ať si počkám, že zboží bude odesílat , to bylo 3 den po objednávce.Když jsem zjistil, že bylo po 3 dnech zboží odeslané, ale chybou obchodu na fakturační adresu, místo na adresu dodání. Kontaktoval jsem tedy obchod znovu,jestli by jejich chybu mohli napravit.Opět neskutečné arogantní jednání !!! Nakonec jsem přesměrování zboží na dodací adresu zajistil díky vstřícnému přístupu PPL. Již nikdy bych si u tohoto obchodu nic neobjednal.

Reakce obchodu Prudel.cz

Nenabízíme dodáni do 24 hodin, je sice pravda, že většinou to takto expedujeme, ale není to podmínkou, a v žádném případě to není za nějaký příplatek, nebo v nastavení požadované dopravy. A když Vám někdo telefonuje v neděli na hřbitov (1.11.2015), tak nevím kdo si tam nosí přehled o objednávkách.
    Prudel

Zboží dorazilo v pořádku, ale jedinou výtku a připomínku bych dodal na adresu prodávajícího že u výrobku nebyl instalační návod v českém jazyce tak jak to ukládá zákon. Bylo to tam psáno všemi jinými jazyky ale čeština nebo alespoň slovenština tam nebyla.

Reakce obchodu Prudel.cz

Návod máme vlastní, přikládáme jej, nebo je volně stažitelný zde: http://www.prudel.cz/fotky30445/fotov/_ps_723navod_termostat_2.pdf
    Prudel

• asi cena i když možná jestli nabízí co tam není :)
    • těžký soudit z nákupu který nebyl.

Můj první nákup který se nakonec neuskutečnil komunikace dobrá v tom nebyl nejmenší problém zboží jen nebylo aktualizované takže bylo skladem a přitom už vůbec nebylo ale pán mi nabídl že mi to poskládá zvlášť místo setu. Nakonec sem koupil jinde něco jiné :)

• Nevím
    • Platba zboží

Velmi dobrý

• Cena a rychlost

• Vnikající komunikace s obchodníkem, poradí pomůže. zboží dorazilo již druhý den.

• Perfektní komunikace-dodaci lhuta.
    • Nevím o slabinách.

Všem doporučují.