potřeboval jsem to soboty, přišlo to v pondělí, objednal jsem dopravu do zasilkovny, poslali to do balikovna, kde mají věčně zavřeno, omlouváme se mi je prd platné, berete za to peníze, měli byste plnit jak je objednávka. Hovg.

nikdy nevíte, kdy zboží dostanete

• Dlouhá doba doručení a poslali mazivo od jiného výrobce aniž by mě informovali.

Minulý nákup spokojen, teď je více než měsíc po objednání a zboží ještě, nedorazilo.

• Před objednáním jsem volal na firmu, kvůli dostupnosti šroubů, bylo mi řečeno, že dorazí v termínu uvedeném na e-shopu, bohužel v termínu nedorazilo. Pouze mi každý den chodí informace o tom, že dodací termín mé objednávky byl změněn.

• nedodržen termín dodání z webu ani z následného emailu

Beze slova omluvy proběhlo dodání zboží později než bylo slíbeno a domluveno. Aktivně jsem se musel zajímat o stav objednávky, jinak by mi ani nebyl sdělen (že dochází ke zpoždění)

• Zboží přišlo o 3 dny později, než bylo v objednávce a na infolinku se nedalo dovolat.

• Dlohé čekání na zboží , platit chtějí ihned . Klasika - překupníci

To že mají chybu v ceně se dá pochopit, to že se neozvou už ne.

Zboží zaplaceno předem - chyba
    15. den od objednání - zboží nedorazilo ani žádné info proč nedorazilo (vše bylo skladem nebo skladem u dodavatele
    Polovinu objednaných věcí už jsem si musel koupit jinde
    Telefony nikdo nebere, takže nemůžu doporučit.

• Po 7 dnech mi oznámili že zboží které udávali že mají skladem tak na skladě není a nebylo mi ani sděleno nějaký datum naskladnění natož dodání .

Na info linku se absolutně nedá dovolat. Na E-mail tak nějak reagujou, ale co mi řekli ohledně dopravy stejně nebyla pravda. Zboží (vše skladem) jsem objednával 26.11. teď je 3.12 a stále ho nemám.

• Nelze se dovolat na infolinku. Po týdnu žádné informace kdy bude objednávka vyřízena.

U zboží bylo garantované dodání do druhého dne, zboží nejen že nedorazilo,ale nikdo z obchodu se ani neobtěžoval to oznámit!

Zboží mělo být doručeno do 5 dní.....mejlem vše potvrzeno. Po 10 dnech zboží nemám, s firmou se nedá spojit, na telefonu jen automat.

• Nemají zboží skladem,ale na stránkách mají doručení do druhého dne

Objednáno všechno zboží skladem s doručením do druhého dne.Další den po objednání žádné info.Musel jsem je kontaktovat a začalo vymlouvání.První odpověď, že posílají další den,samozřejmě nic neposlali.Po druhé to stejné.

• Zboží skladem expedováno aź za tři dny

Zboží sice skladem, ale dodání za týden???

• Doručeno jiné zboží

• Absolutně nevíte, kdy Vám bude zboží doručeno, i když je skladem, můžete čekat i týden. To dříve nebývalo........